"HAMİLEYİMMMMM" diye haykırmak için iç çekenler...

rahim filmi çekildiğinde özellikle korunma diyorlar canım çünkü kanallarda tıkanıklık varsa açılıyor ve hamilelik şansı artıyor.

Radyasyon alıyoruz ya o yüzden dedim canm. Dün kontrolde biraz ağrım oldu kist olmuş yine ama onu da adetle attım eminim gitti yani. Film çktirmeseydim bana yine doğm kont hapı verckti :KK43:(( anlamadığım ben bi ay klomen bi ay klomen şeklndemi gidicem yaa :KK43:(( nolur bana bi akıl verinnn :18:

Kızlar adet ağrılarım oluyor, gelcek kırmızılar yine😔 cumartesi günüm ama erken başlıcak sanırım. Gecen ay da 4 gün önce olmuştum. 1 gün bile şaşmayan adetim iyice bozuldu off.

stresten kuzum o. benm de iyice tuhaflaştı adetlerm oynuyrz sürekli ondann

Rahim filmi biraz agrili oluyormus. Tecrubelerini bizimle paylas tamam mi.ştir.

ben anestezili olcam canm. 1 yıl oldu diye aman dedim artk çıksın aradan. bana kızdılr video mu izledn netten mi okudn falan diye. bumuydu diceksin diyolar bakalım görcez ama anestezi istedm yinede dediğim gibi. hemen yazıcam sizeee

Hmm hayirlisi canm rahim filmini cektirince lutfen bizimle paylasirmisin? Dra gittigimde bana da hicbir problem yok fakat 1 yil hala olmamissa rahim filmi cekeriz demisti bir tikaniklik varsa zatrn acilir demisti... Merak ediyorum nasil birsey cevremde cok anlatan oldu ama insanlarimiz saolsunlar 1e 10 katmayi seviyorlar :KK43: iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet aynen abaartyorlar. ben size aynen yazıcam inanaın bana :)) ben de korunmucam bu ay bakalm nolcak. Allaha emant :)))

010712 yanlış yazmışım yukarda.. Ben bir ay klomen bi ay doğm kont şeklndemi gidicem demek istemiştmm :KK43:(((

Canım ya vücudun iyice şaşırmasın öyle de😳
ben özellikle sordum doktoruma, banada gecen ay olmazsa film çekelim demişti. Korunmaya gerek yok o radyasyon çok az ve bebek oluşana kadar atılıyor vücuttan demişti. Hatta aksine korunma hamile kalma şansın artıyor filmden sonra dedi ve ben arastırdım öyle yazıyor sitelerde. Ben 1 yıl dolunca çektircem film. Sen tecrübe et bakalım.

Canım ya vücudun iyice şaşırmasın öyle de😳
ben özellikle sordum doktoruma, banada gecen ay olmazsa film çekelim demişti. Korunmaya gerek yok o radyasyon çok az ve bebek oluşana kadar atılıyor vücuttan demişti. Hatta aksine korunma hamile kalma şansın artıyor filmden sonra dedi ve ben arastırdım öyle yazıyor sitelerde. Ben 1 yıl dolunca çektircem film. Sen tecrübe et bakalım.

ah canım içimi rahatlattın ben de korunmıcam zaten kist olsa da olmasa da .radyasyon az ise sorun olmaz.. ben de istemiyorum bi klomn bi doğm kont hapı ama dokotr hep aynı şeyi yapıyo. klomene hazırlamak için bile vermişti bana bu hapı. benm vicudum atyor 3 , 4 günde o da klomene geç klaınıyor işte. Allahmm şaşırdım napıcamıı . şuan rahatım ama önümüzdeki ay yine oluşursa yine beklemeye alıp verck hapı bana :KK43:

Ayy iki ay sonra kesin benden de isterler ya o filmi dimi :KK43: çekilmez çilemiz varmış yahu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamam canim merakla bekliyoruz izlenimlerinii.. İnsallahhhh bu ay bebisin gelir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence korunmana gerek yok cunku zaten adetli deilmisin haftaya kadar ancak adetin biter ve yumurtlama baslar o donemdeki radyasyon ne gibi zarar verebilirki

Himm bnm adetim 10 gun surdugu ve ovulasyonum da 11 veya 12. Gunum oldugundsn oyle dusundum ama bak bir arkadasta sknti olmayacagini doktorun agzindsn duymus bence hicbir sey olmaz hem belki hamilelik gerceklesmiyecek veya olacak onada allahin izniylede doktorun demesiyle de bisi olmicakmis iste stres yapma tatlim

Arkadaşlar merhaba,

Rahim filmini düzgün bir yerde çektirin veya devlet hastanesinde eğer varsa...çünkü maliyetli birşey 400 tl. civarı...

Ben RADYOMAR'DA ÇEKTİRDİM, AÇIK BİR CİHAZ ÖYLE İÇİNE FALAN GİRİLMİYOR MR GİBİ.....Filmde önemli olan net çıkması yoksa ağrı denilen şeyi çok abartıyorlar gerçekten. Doktor içeri görüntüleme sıvısı veriyor ve bu bira ılık birşey, o nedenle sanki adet sancısı başlangıcı gibi 10 saniye bir çok hafif aprı oluyor... O ağrıya hazır olun ve öyle masadan falan kalkmayın geçiyor hemen çünkü... Sonra doktor sizin içinizi resmen gösteren cihazdan size rahminizi gösteriyor ve birkaç yönden çekiyor. Sadece çok su falan içmeyin, idrara çıkmak yasak film öncesi haberiniz olsun...

Basit korkmayın ama çok gerekli çok önemli bir film....

Arkadaşlar merhaba,

Rahim filmini düzgün bir yerde çektirin veya devlet hastanesinde eğer varsa...çünkü maliyetli birşey 400 tl. civarı...

Ben RADYOMAR'DA ÇEKTİRDİM, AÇIK BİR CİHAZ ÖYLE İÇİNE FALAN GİRİLMİYOR MR GİBİ.....Filmde önemli olan net çıkması yoksa ağrı denilen şeyi çok abartıyorlar gerçekten. Doktor içeri görüntüleme sıvısı veriyor ve bu bira ılık birşey, o nedenle sanki adet sancısı başlangıcı gibi 10 saniye bir çok hafif aprı oluyor... O ağrıya hazır olun ve öyle masadan falan kalkmayın geçiyor hemen çünkü... Sonra doktor sizin içinizi resmen gösteren cihazdan size rahminizi gösteriyor ve birkaç yönden çekiyor. Sadece çok su falan içmeyin, idrara çıkmak yasak film öncesi haberiniz olsun...

Allah razı olsun senden canm. Ne kadar güzel anlatmışsın. bana da doktorum radyomar demişti ama bana uzak. ben pendikte çektircem doktor da çok tatlı bana bukadarmı diceksn diyebilirim sadece dedi :) ve birşey okuyup izleme onlara inanma dedi. rahatım şükür. Ama Sana da sorayım. Bu ay korunmayı düşünmüyorum sen ne yapmıştın ??

Himm bnm adetim 10 gun surdugu ve ovulasyonum da 11 veya 12. Gunum oldugundsn oyle dusundum ama bak bir arkadasta sknti olmayacagini doktorun agzindsn duymus bence hicbir sey olmaz hem belki hamilelik gerceklesmiyecek veya olacak onada allahin izniylede doktorun demesiyle de bisi olmicakmis iste stres yapma tatlim
i

yapmıcam inaşallh :KK3: alışmalıyız artık böle şeylere dimii bebiş için herşeyy :emir_bebek:

Allah razı olsun senden canm. Ne kadar güzel anlatmışsın. bana da doktorum radyomar demişti ama bana uzak. ben pendikte çektircem doktor da çok tatlı bana bukadarmı diceksn diyebilirim sadece dedi :) ve birşey okuyup izleme onlara inanma dedi. rahatım şükür. Ama Sana da sorayım. Bu ay korunmayı düşünmüyorum sen ne yapmıştın ??

yapmıcam inaşallh :KK3: alışmalıyız artık böle şeylere dimii bebiş için herşeyy :emir_bebek:

Şimdi ben HSG çektiriken eşim karın ameliyatı geçirdiğinden zaten bir ayı aşkın beraber olmamıştık ve hamile olmadığıma emindim regl2imden dolayı... Bu nedenle sorumsuzluk anlaşmasında reglinizin 5. günü gelin deseler de ben reglim egçtikten sonra rahatça gitmiştim ... Yani radyologlar emin olmak istiyorlar hsg filmi çekeyim derken varoılan hamileliğinizi sonlandırmak istemiyorlar....Size de baştan hamile değilim, eminim şeklinde bir sorumsuzluk anlaşması imzalatıyorlar bu doğaldır.. Yani canım siz bu ay HSG yaptıracaksaanız korunmamak değil aksine korunmalısınız...

Şimdi ben HSG çektiriken eşim karın ameliyatı geçirdiğinden zaten bir ayı aşkın beraber olmamıştık ve hamile olmadığıma emindim regl2imden dolayı... Bu nedenle sorumsuzluk anlaşmasında reglinizin 5. günü gelin deseler de ben reglim egçtikten sonra rahatça gitmiştim ... Yani radyologlar emin olmak istiyorlar hsg filmi çekeyim derken varoılan hamileliğinizi sonlandırmak istemiyorlar....Size de baştan hamile değilim, eminim şeklinde bir sorumsuzluk anlaşması imzalatıyorlar bu doğaldır.. Yani canım siz bu ay HSG yaptıracaksaanız korunmamak değil aksine korunmalısınız...

anladım ama yumurtam büyümeden gideceğim için hamile olmadığmdan emin olcam aslnda. Ben sonrasında korunmayı düşünmemiştim ???????

Arkadaşlar merhaba,

Selam

içimi rahatlattığın için teşekkür ederim ben de bu ay klomen tedavisi gördüm doktorum yumurtlama olduğunu ve çatladığını söyledi
tüplerimizi kontrol edelim dedi.ayın 1.de HSG gireceğim ama çok ağrılı oluyor diyor herkes korkuyorum ama açıklaman beni biraz da
olsa rahatlattı

sizin sonuçlarınız nasıl çıktı

010712 yanlış yazmışım yukarda.. Ben bir ay klomen bi ay doğm kont şeklndemi gidicem demek istemiştmm :KK43:(((

selam bende aynı şekildeyim senin gibi

bu ay klomen kullandım sonuç yok hsg istedi
ama kistleşme var dedi aldım gene yasmini

bu 2.seferim olacak bakalım

ne zamandır istiyorsunuz bebek

sıkıntın var mı canım ?

selam bende aynı şekildeyim senin gibi

bu ay klomen kullandım sonuç yok hsg istedi
ama kistleşme var dedi aldım gene yasmini

bu 2.seferim olacak bakalım

ne zamandır istiyorsunuz bebek

sıkıntın var mı canım ?

Kist olmadan atiyorum ben o folikülü ama işte kullandim ben se 2 ay. Ya kalirsa kist olarak diye. 1 yıldır canm 2 ayı korundum.mecbur 10 ay. Sıkıntı yok ben cok istiyorm diye klomen kullandim gecen ay olmadı. Bide film cektirip içim rahatlasn. Sonra da akışına birakcam artk biraz. Sen cektirmeyecekmisn ?

Selam

içimi rahatlattığın için teşekkür ederim ben de bu ay klomen tedavisi gördüm doktorum yumurtlama olduğunu ve çatladığını söyledi
tüplerimizi kontrol edelim dedi.ayın 1.de HSG gireceğim ama çok ağrılı oluyor diyor herkes korkuyorum ama açıklaman beni biraz da
olsa rahatlattı

sizin sonuçlarınız nasıl çıktı

Sevindim canım rahat ol, sadece adet başlangıcı gibi bir hafif ağrı oluyor en başta sıvıyı gönderirken ve 10 saniyede azalıyor...Benim sonuçlarım sorduğun için teşekkürler temiz çıktı, yapışıklık veya engel yok tüpleriniz açık, bu sizin bebeğinizi taşıyacak rahminiz dedi doktor hatta gösterdi bana orada naklen hoşuma gitti...Böyle işte ve bu filmlerin geçerlilik süreleri de var tüp bebekte en fazla 1 senelik olması gerkiyor tüp bebek yoluna giderseniz canım tekrarlatabiliyorlar ... Bir de rahim filmi sonrası özellikle gün aşırı ilişkiye girmeye çalışın tabii takvim yöntemiyle yumurtladığınız günü hesaplayın ve bundan 4-5 gün önce başlayın... Çünkü HSG sonrası tüpler vs. daha açık olduğundan hamile kalanlar olabiliyormuş, şans artıyormuş en azından 1 ay deneyin canım... Allah bebeğinize sağlıkla kavuştursun en kısa zamanda...:KK49::emir_bebek::KK55:

Sevindim canım rahat ol, sadece adet başlangıcı gibi bir hafif ağrı oluyor en başta sıvıyı gönderirken ve 10 saniyede azalıyor...Benim sonuçlarım sorduğun için teşekkürler temiz çıktı, yapışıklık veya engel yok tüpleriniz açık, bu sizin bebeğinizi taşıyacak rahminiz dedi doktor hatta gösterdi bana orada naklen hoşuma gitti...Böyle işte ve bu filmlerin geçerlilik süreleri de var tüp bebekte en fazla 1 senelik olması gerkiyor tüp bebek yoluna giderseniz canım tekrarlatabiliyorlar ... Bir de rahim filmi sonrası özellikle gün aşırı ilişkiye girmeye çalışın tabii takvim yöntemiyle yumurtladığınız günü hesaplayın ve bundan 4-5 gün önce başlayın... Çünkü HSG sonrası tüpler vs. daha açık olduğundan hamile kalanlar olabiliyormuş, şans artıyormuş en azından 1 ay deneyin canım... Allah bebeğinize sağlıkla kavuştursun en kısa zamanda...:KK49::emir_bebek::KK55:

Oyy ben de çok sevindim problem olmadigina sende :)))))) benim sana sorduğum korunma mevzusu buydu aslinda biliyomusun. Yumurtadan önce çekiliyor film. Ben de korunmiyim ki belki ihtimalim artar demistim :)

Oyy ben de çok sevindim problem olmadigina sende :)))))) benim sana sorduğum korunma mevzusu buydu aslinda biliyomusun. Yumurtadan önce çekiliyor film. Ben de korunmiyim ki belki ihtimalim artar demistim :)

Şimdi yumurtadan önce çekiliyordan ziyade adet bitiminden bir iki gün sonra mıydı neydi o zaman gel diyorlar hatırlayamadım şimdi.. Yoksa yumurtlamadan gel falan demiyorlar...:))) Sen o dönem çekiliyorsun, zaten adet yeni bitmiş oluyor ve biliyorsun hesap yöntemi var adetinden geriye 14 gün sayıp ondan 3-5 gün önce günaşırı birliktelik. Adet olmuş olmanız yeni adet olmuş olmanız önemli hsg'YE GİDERKEN DOKTOR HAMİLE OLMANIZI İSTEMİYOR İŞTE kısacası, ya da hamilelik şüphesi dahi istemiyorlar.. Bana söylenenler bunlardı, hamileliği bozmak istemiyorlar o yüzden ilişkiye de girmeyin nasılsa adetim bitti hsgye kadar beraber olalım demeyin HSG'den SONRA BERABER OLUN, her ihtimale karşı....Bana Radyoloğun söylediği buydu...Başarılar canım...:KK49:Çok çalışmak lazım çooook... :)))

X