İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Ikizler bayani ve basak kocasinin uyumsuzlugu:(

rosalone

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
892
320
36
Arkadaslar merhaba,
Aranizda esi, sevgilisi, nisanlisi basak olan var mi? Cok uyumsuz bir burc, bircok yorum okudum, hic olumlu bir yorum yok bu iki burc arasinda. Dusunuyorum da hic ikizler ve basak kimse mutlu olmamis mi? yoksa hep birbirini idare ederek mi geciyor zaman?

Arkadaslar merhaba,
Aranizda esi, sevgilisi, nisanlisi basak olan var mi? Cok uyumsuz bir burc, bircok yorum okudum, hic olumlu bir yorum yok bu iki burc arasinda. Dusunuyorum da hic ikizler ve basak kimse mutlu olmamis mi? yoksa hep birbirini idare ederek mi geciyor zaman?

Ben ikizler burcu değilim ama erkek arkadaşım başak burcu ben koç burcuyum. Yorumlara bakarsan bizim bir ilişki yaşamamız mümkün bile değil :) Burçlara göre ilişki yürütülmez. Özelliklerini taşıyor tabi ama bende burcumun bir çok olumsuz özelliğini taşıyorum o yüzden hiç takılmayın bence :)

ben ikizler kadınıyım eşim başak bir felaketiz bukadar monoton işişne saadık bir burç yoktur sanırım
:KK50:

ben ikizler kadınıyım eşim başak bir felaketiz bukadar monoton işişne saadık bir burç yoktur sanırım ikizler kadını hareketli neşeli çocuk gibi başak tam aksi evcimen

:KK50:[/QUOTE]

ben ikizlerim eşim de başaktı. sonuç ne mi?
boşandık!
ama aslında uyumsuz falan değildik. çok iyi anlaşırdık da araştırmacı gazeteci gibi her şeyi merak ederdi, eleştirileri de pek nazik olmazdı. bana göre daha sakindi, ağırbaşlıydı da denebilir. ben hemen ortamda arkadaş bulunca kızardı, azıcık oturaklı ol derdi. en büyük derdimiz buydu belki de. benim çok sosyal olmamdı. çalışkan evine ve bana da düşkündü Allah için. ama kısmet işte bir yerde.
ben burçlara göre önyargılı olmayın derim. bizim boşanma sebebimiz burçlarla ilgili uyumsuzluklar değildi zaten.
korkmayın hemen. Allah herkese hayırlı geçim versin. geçim kolay iş değil. herkeste var bir sıkıntı. dertsiz, hatasız yok.

burcum ikizler, yukselenim basak.
ve su an kafam allak bullak.
KArsi cins icinmi deniliyor ikizler ve basak uyumu kotu diye?
ikizler burcu zaten 2 karakterli, kendiyle kavga eder durur.
ben bide basak burcuyla ikzler burcu uyumsuzlugunu ogrendim tam su an su dakika. sok sok sok. Aman ALLAHIM.
2 karakterle bogusurken bide basak etkiside varmisya la.
Icimde kac kisisiniz abi, bi ses verin hele:KK57:

Bana Allahim beni mi siniyorsun dedirten erkektir, basaklar. Aslinda dunya iyisi insanlar. Hem cok ortak noktanin oldugu, hemde hic olmadigi garip birsey. Ancak ikizler burcu Basagin o surekli mantik mantik olan tutumunu anlayamaz. Ikizler burcu azcik mantikli olabilse, kendini kontrol edebilmeyi ogrense cok da guzel yuruyebilecek bir iliski. Sonuc: yasi 25 ten kucuk ikizler burclari basaklardan uzak durmali :KK55: Bana 25'ten sonra bisey oldu sanki duzeldim haha

X