Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan için tesettür elbise tavsiyesi

selma91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
57
11
34
nişan için tesettür elbise tavsiyelerinizi bekliyorum.
Model fotoğrafı ile tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Ayrıca istanbulda elbise diktirilebilecek yer de tavsiye ederseniz memnun olurum ... Diktirdiğiniz model varsa kaça ve nerede diktirmiş olduğunuzu belirterek tavsiyede bulunursanız ayrıca memnun olurum

:KK3:

Ayrıca istanbulda elbise diktirilebilecek yer de tavsiye ederseniz memnun olurum ... Diktirdiğiniz model varsa kaça ve nerede diktirmiş olduğunuzu belirterek tavsiyede bulunursanız ayrıca memnun olurum

hayırlı olsun canım önceliklee :nazar: nişanın evde mi olucak salonda mı??

bu modeller güzel bence kadıköyde bir sürü dikimevi var metrobüsten boğaya yürürken... $2013-tesettür-niþan-kýyafetleri.jpg $çok-görkemli-2013-niþan-elbise-modeli.jpg $sems-tesettur-abiye-3.jpg $tesetturlu-buyuk-beden-elbiseler-2013-8.jpg

teşekkürler .. haklısınız bir çok olması zaten kafa karıştırıyor.. bir de uygun ve kaliteli daha önce denenmiş olmalı o nedenle sormuştum ...

anladım canım ben kapalı değilim hiç elbise de diktirmedim yardımcı olmak istemiştim kolay gelsin :)

şöyle birşey düşünebilrisin.gerçekten çok güzel bir elbise.son zamanlar tafta kumaşına taktım kafayı.bununda kumaşı tafta.harika bence

x9r9RZ.jpg

ben kapalı değilim ama açık giyimde giymem.bu elbiseye bayıdığım için ablamın düğününe böyle birşey diktirmek istemiştim ama malesef olmadı başka bir elbise aldım.:KK14:

Benim nişanıma daha var ama bende senin gibi araştırma içerisindeyim canım sana beğendiğim modelleri atayımmm

$Fatma-Sevildi-Modaevi-2014-Tesettür-Abiye-ve-Niþanlýk-Modelleri-3.jpg $919903_458895710852944_858233354_o.jpg $465284_588758971156830_547978106_o.jpg $472889_588769051155822_1445746545_o.jpg

bu modelin fiyatı 1000 Tl canımm
$yepyeni-tesettur-nisanlik-modeli12.jpg

Mürdüm renkli bu elbiseyi hünnepi aşkta görmüştüm onlara sordum 485 Tl

$nisan-kina-tesettur-gelin-sac-modeli9.jpg $kirmizi-nisanlik-modelleri.jpg

Bunlarda hoşuma giden diğer elbiselerdennn

Son düzenleme:
X