renkli ultrasonla 4 boyutlu yardım eder mısınız

Tane5501

Bal böceklerim❤️
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
354
31
kızlar renkliyle 4 boyutlu aynı seymı.özellikle kaçıncı haftada girmeliyiz bilen varsa yardımcı olabılırmı hıc bır bılgım yokta

Galiba ayni şey canim 20-23.haftada yapiliyor diye biliyorim doktorunla gorusursen daha iyi olur

kızlar renkliyle 4 boyutlu aynı seymı.özellikle kaçıncı haftada girmeliyiz bilen varsa yardımcı olabılırmı hıc bır bılgım yokta

RENKLİ DOPLER GENELDE 22. HAFTADA YAPILIYOR RENKLİ DOPLER AYRINTILI ULTRASON DEMEK BENCE DAHA MANTIKLI. BEBEĞİNİN TÜM ORGANLARINI GÖRÜYORSUN İNCELİYORLAR VE 4 BOYUTLU GÖREBİLİYORSUN HAYATIM renkli dopler kan atımını gösteren demek mavi ve kırmızı çizgiler çıkar ekranda..

RENKLİ DOPLER GENELDE 22. HAFTADA YAPILIYOR RENKLİ DOPLER AYRINTILI ULTRASON DEMEK BENCE DAHA MANTIKLI. BEBEĞİNİN TÜM ORGANLARINI GÖRÜYORSUN İNCELİYORLAR VE 4 BOYUTLU GÖREBİLİYORSUN HAYATIM renkli dopler kan atımını gösteren demek mavi ve kırmızı çizgiler çıkar ekranda..

çok teşekkür ederim canım çok yardımcı oldun

23 Hafta da yaptırdım. Bu hafta tüm gelişimi net olarak görülüyormuş..
İkisi de aynı şey...:KK33:

Ben istanbul Koşuyolu görüntüleme merkezine gittim. 190.00 TL nakit fiyat verdim.
Ayşe hanım konusunda uzman biri,tavsiye ederim.

Arkadaslar beylikdüzü büyükçekmece tarafnda oturan varmı. 4 boyıtlu ultrason fiyatlarını soyleyebilecek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X