Çatlaklar Derma Roller ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mrvkys

Hiç sevmemişsin beni aşk...
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2012
802
38
Arkadaşlar geçen gün youtube da gördüm. Gülben'in programına Şems Arslan gelmiş daha önce. Ben yeni gördüm. Ergenlikte başlayan çatlaklar vardı bende geçmiyor maalesef. Ayağım kırıktı yeni çıktı alçısı.Ayağım iyileşsin spor ve diyetle kilolarımı vereceğim inşallah ama bu çatlaklar geçecek gibi değil. Daha 19 yaşındayım ama gören olsa doğum yaptım sanar :KK43: Bir iki karışım vermiş Şems Arslan. Onları sürüp roller ile masaj gibi o karışımları yediriyordu. Bir kadının üzerinde denemiş. Kayseri'de yaşıyorum ben. Nereden bulunur derma roller ? Eczaneden falan mı alınır yada medikalcilerden ? $Derma-Roller-Micro-Needle-Roller-0-5mm-1-0mm-1-5mm.jpg $2012-05-09.jpg

Videoda bu...

http://www.youtube.com/watch?v=alfOB7PLNdU

Son düzenleme:
Catlaklar ne yaparsan yap gecmez.
Rengi acilir falan ama tamamen gitmez.
Prüzsüz gozukmez yani.
Urünü internetten bulabilirsin kolayca.

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen gün youtube da gördüm. Gülben'in programına Şems Arslan gelmiş daha önce. Ben yeni gördüm. Ergenlikte başlayan çatlaklar vardı bende geçmiyor maalesef. Ayağım kırıktı yeni çıktı alçısı.Ayağım iyileşsin spor ve diyetle kilolarımı vereceğim inşallah ama bu çatlaklar geçecek gibi değil. Daha 19 yaşındayım ama gören olsa doğum yaptım sanar :KK43: Bir iki karışım vermiş Şems Arslan. Onları sürüp roller ile masaj gibi o karışımları yediriyordu. Bir kadının üzerinde denemiş. Kayseri'de yaşıyorum ben. Nereden bulunur derma roller ? Eczaneden falan mı alınır yada medikalcilerden ? Eki Görüntüle 986131 Eki Görüntüle 986132

Videoda bu...

birde bu linki incele istersen...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=277018

Catlaklar ne yaparsan yap gecmez.
Rengi acilir falan ama tamamen gitmez.
Prüzsüz gozukmez yani.
Urünü internetten bulabilirsin kolayca.

Yok haklısın zaten %100 geçmez çatlaklar. Ama görüntüsü hafifliyormuş. %90 düzelme oluyormuş. Az da olsa düzelse yeter. Evet internette var bazı sitelerde.

Arkadaşlar geçen gün youtube da gördüm. Gülben'in programına Şems Arslan gelmiş daha önce. Ben yeni gördüm. Ergenlikte başlayan çatlaklar vardı bende geçmiyor maalesef. Ayağım kırıktı yeni çıktı alçısı.Ayağım iyileşsin spor ve diyetle kilolarımı vereceğim inşallah ama bu çatlaklar geçecek gibi değil. Daha 19 yaşındayım ama gören olsa doğum yaptım sanar :KK43: Bir iki karışım vermiş Şems Arslan. Onları sürüp roller ile masaj gibi o karışımları yediriyordu. Bir kadının üzerinde denemiş. Kayseri'de yaşıyorum ben. Nereden bulunur derma roller ? Eczaneden falan mı alınır yada medikalcilerden ? Eki Görüntüle 986131 Eki Görüntüle 986132

Videoda bu...

ben adres biliyorum ama burda yazmak yasak herhalde... nette dermaroller yaz satın alınacakyerler çıkar zaten?

dermaroleri ilk alıp kullananlardanım ben. Şöyle bir etki oluyor kullanınca 1 hafta çatlaklar dolmuş gibi şiş oluyor geçecek derken 1 hafta sonra etki gidiyor . Tekrak yapayım seans çoğaldıkça yok olur diyorsunuz fakat her seans sonrası aynı etki . 1 hafta 10 gün kadar çatlaklar dolmuş geçiyormuş gibi oluyor ve tekrar eski hale dönüyor. Ben de olan etki buydu. Başkasını bilemem .. her cilt farklı tepkiler verebilir.

ben adres biliyorum ama burda yazmak yasak herhalde... nette dermaroller yaz satın alınacakyerler çıkar zaten?

dermaroleri ilk alıp kullananlardanım ben. Şöyle bir etki oluyor kullanınca 1 hafta çatlaklar dolmuş gibi şiş oluyor geçecek derken 1 hafta sonra etki gidiyor . Tekrak yapayım seans çoğaldıkça yok olur diyorsunuz fakat her seans sonrası aynı etki . 1 hafta 10 gün kadar çatlaklar dolmuş geçiyormuş gibi oluyor ve tekrar eski hale dönüyor. Ben de olan etki buydu. Başkasını bilemem .. her cilt farklı tepkiler verebilir.

Sanırım yasak değil canım . Ama istersen özelden mesaj atayım o zaman adresi oradan söyle olur mu ? :)

Doğru her cilt tipi farklı, farklı tepkiler veriyor. Denemek istemiştim. Roller gibi başka bir şey kullanılabilir mi acaba onu merak ettim. Roller yerine başka ne kullanılabilir ?

Son düzenleme:
Sanırım yasak değil canım . Ama istersen özelden mesaj atayım o zaman adresi oradan söyle olur mu ? :)

Doğru her cilt tipi farklı, farklı tepkiler veriyor. Denemek istemiştim. Roller gibi başka bir şey kullanılabilir mi acaba onu merak ettim. Roller yerine başka ne kullanılabilir ?

cosmodeep. com adresinden bulabilirsin

özelden mesaj göndermişsin ama mesaj sayım yeterli değil ordan yazamıyorum.

Son düzenleme:
ben düzenli akne lekeleri ve çukurları için kullandım ... gnc e vitamini sürdüm uyguladıktan sonra 20 seansa yakın yaptım fakat bir değişim olmadı. bu süreçte 2 tane dermaroller eskittim.. Geçici süre çukurlar doldun lekeler geçmiş gibi oluyor fakat 1 hafta sonra eski haline cilt dönüyor. YANİ BENCE BU UYGULAMA KALICI ÇÖZÜM DEĞİL GEÇİCİ .... BENDEKİ ETKİ BU ŞEKİLDE OLDU...
resim koyacağım fakat hata veriyor site koyamadım maalesef....

Son düzenleme:
buda kullandığım dermarolerin resmi .....
ben düzenli akne lekeleri ve çukurları için kullandım ... gnc e vitamini sürdüm uyguladıktan sonra 20 seansa yakın yaptım fakat bir değişim olmadı. bu süreçte 2 tane dermaroller eskittim.. Geçici süre çukurlar doldun lekeler geçmiş gibi oluyor fakat 1 hafta sonra eski haline cilt dönüyor. YANİ BENCE BU UYGULAMA KALICI ÇÖZÜM DEĞİL GEÇİCİ .... BENDEKİ ETKİ BU ŞEKİLDE OLDU...
resim koyacağım fakat hata veriyor site koyamadım maalesef....

Videoda bu...

Videoda bu...

Me

Merhaba, ben de kayseri de yasiyorum. Aldiniz mi acaba. Benim de goz cevremde kirisiklik var onun icin dusunuyorum

X