Yeni Bir Ben İçin kilo verecegm HEDEFİME ULAŞACAGIM <3

Selam kızlar uzun zamandır yazamamıştım. Neyseki evime ve buraya geri döndüm fakat bir kilo fazlayla neyse artık azimle sizinle iyi vereceğim vereceğiz kiloları. Yalnız sormak isteğim bir şey var şu son bir ayda toplam 4 -5 kilo verdim. yalnız reglm gecikti kiloyla alakası var mıdır çok tedirgim ya.

Son düzenleme:
Selam kızlar uzun zamandır yazamamıştım. Neyseki evime ve buraya geri döndüm fakat bir kilo fazlayla neyse artık azimle sizinle iyi vereceğim vereceğiz kiloları. Yalnız sormak isteğim bir şey var şu son bir ayda toplam 4 -5 kilo verdim. yalnız reglm gecikti kiloyla alakası var mıdır çok tedirgim ya.

Hava değişimi, stres gibi nedenler de etkileyebiliyor canım :KK31:

Bugün ki Menüm:KK56::KK56:

sabah
2dilim cavdar 2 siyah zeytin beyaz peynir sekersiz cay

ara 1 portakal

öglen 1tabak pırasa yemeği
1 kase karabiberli yogurt

ara yok

akşam 1kase ezo gelin corba
nar ekişili salata
1 fincan sekersiz türk kahvesi

su
3lt spor leslie 3 mil 45 dk

sabah

ara 1 portakal

ara yok

nar ekişili salata

su

Süpersin canımm :-*

sabah

ara 1 portakal

ara yok

nar ekişili salata

su

süpersin menüüü harika..:KK9::KK9:

Kızlar selam uzun süredir siteye giriş yapamıyordum şifreler sıfırlanmış yeni fark ettim ancak siz nerelere kayboldunuz ya

Merhaba günlüğümm :KK16::KK16:uzun süre diyete ara verdim bi bıraktım kendimi toparlayamadım bugün herseye en bastan baslıyorum geçmişi unutup devam ediyorum inş güzel sonuclar alırım ilk hedefimm 70 kg olmak :KK17:

merhaba arkadaşım, kolay gelsin. bu konuda profesyonel hem de ücretsiz bir yardım istiyorsan, REKLAMLAR u kullanmanı tavsiye ederim. ulaşmak istediğin kilona ulaşmak için günde kaç kalori alman gerektiğini, sonra da o kalorilik diyet listeleri ya da yediklerini girebildiğin ve otomatik hesaplanan kalori günlüğü.. yüzlerce yemek tarifi, yardımcı olan canlı destek.. her şey bu sitede var. bi bakmanı öneririm arkadaşım kolay gelsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ana kadarki menüm :KK56:

Kahvaltı
1 fincan 9lu bitki çayı
2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
1 kk peynir
6 zeytin
1 haşlanmış yumurta
3 küçük parça sosis
1 küçük salatalık

Ara
1 bardak süt

Öğle
1 kase çorba
3 kaşık makarna
Bol salata

Şu ana kadarki menüm :KK56:

Kahvaltı
1 fincan 9lu bitki çayı
2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
1 kk peynir
6 zeytin
1 haşlanmış yumurta
3 küçük parça sosis
1 küçük salatalık

Ara
1 bardak süt

Öğle
1 kase çorba
3 kaşık makarna
Bol salata

menüü süper olmuss canımm akşamıda hafif geçir yarın sabah gramlar gidecek kesinn :KK16:

Kızlarrr Merhaba dün diyetisyenle randevum vardı. 13 şubat itibariyle 6 kilo verdim. 70.5 e düştüm. Diyetisyenim de çok yolunda gittiğini söyledi. Üstelik ayda 1 özgür gün verdi. Ne istersem, isteğim kadar yiyebileceğim bir gün. Ayrıca haftada 2 kere yağsız tatlı yeme hakkım doğdu. Çok mutluyum 12 mayısta tekrar kontolm var ve muhtemelen o süreye kadar 3 kilo verebilirmişim. Bakalım sabırsızlıkla bekliyorum.

Merhaba günlüğüm :KK16::KK16:coook uzun süre ara verdim hata yaptım biliyorum ama bir bıraktım pir bıraktımm cok zorlandımm ama aklımda sürekli zayıflamak oldugu için bu gün olmasa yarın baslıycam die avuttum kendimi artık bugün tamamen basladımm yeniden kg 74 200 idi en son

Merhaba artık bende karar verdim zayıflayacağım uzun zamandır kiloluyum kilom ağır geliyor bana bu yükten kurtulmam lazım kalın belim koca göbegim yan simitlerim var bir an önce kurtulmak istiyorum biliyorum uzun bir zaman ve sabır gerekiyor
yaza ince girmeyi istiyorum büyük kabanla dolaştım kıs boyu kalın kazaklar giydim ama yaz geliyor artık bütün yazı tşört üstü kazakla ve montla geçirmek istemiyorum kendime göre diyet uygulayacağım saglıklı beslenecegim tavsiyeleriniz olursa dinlerim...

YAPACAKLARIM <3

gün içinde 3 ana 2 ara ögün yapacagım
günde 3lt su içecegim
haftada 5 gün yürüyüş yapacagım
sebze, et ürünleri, corba ile menü yapacagım salata ve yoğurt ekleyecegim
akşam 6 dan sonra hiçbişey yemeyecegim
günde 2 3 bardak bitkiçayı içeçeğim
hamur işleri sekerli yiyecekler aburcubur yasaklıyorum kendime
hamurişini kesince cok raat gidiyo evet

X