Survivor Ünlüler Gönüllüler 2014 Star Tv

Cekimserdim ama bugunku bolumu izledikten sonra; bugunden itibaren unluleri tutuyorum. Insallah onlardan biri kazanir. :KK76:

Ismail gitti. Gule gule gitsin.:KK55: Favorilerim; Gokhan ve Serenay. Zaten pekte secenek kalmadi sanki. :KK1:

Son düzenleme:
duygu bi oyunda merveye napıyosunuz sizi çok merak ediyorum demişti ve sürekli ünlüleri savunmaya geçiyo oyunları bilerek kaybettiğini düşünüyorum

sahrayı seçti ama duygu gitti

sahra zaten sms e kalmamışmıydı ki? tekrar nasıl secti.

sahrayı sevmesem de, gitmemesi gerekiyordu.

hala şu müge yi neden yollamıyorlar yaa, dogru düzgün oyun da alamıyo.

favorim yiğit ve serenay..

merve yi de hiç sevmiyorum :KK37:

sahranın gitmesini istiyordum ama olmadı ,neyse zaten sahra ,duygu ,müge üçü de birbirine yakın ,takıma bir artıları yok .
ben merveyi destekliyorum .
çok akıllı ,uslubu ,oturması ,kalkması ,karakteri çok çok iyi bir kız ,yarışmalarda da erkeklerden daha çok başarılı oluyor ..
turabiye uyuz oluyorum ,bu kadar terbiyesiz bir adam görmedim ,kendini bir şey sanan küçük insanlardan ama son zamanda havası çok güzel söndü.
yarışmanın başlarında sahra ile kanki oldukları zamanlarda ,ikisi de sürekli oyun aldıkları dönemlerde nasıl da millete hava atıp ,çatlatmaya uğraşıyorlardı ,insanlara öyle nispet yapmaya çalışırsan işte böyle aranız açılır yapayalnız kalırsınız .
zaten en sevmediğim kişi sahra ,yarışmanın başlarında turabinin kucağından inmiyordu ,ne seviyesiz bir kız yaa..
insanda biraz utanma edep olur ,ünlüler ünlü olmalarına rağmen kızların hareketleri o kadar edepli usturuplu ki insan bu sahrayı görünce şoka uğruyordu.artık turabi kucağına almayınca garibim neye uğradığını şaşırdı ..
herkesin gözü önünde böyle yarışmalarda özellikle de bayanların böyle sereserpe tavırlarından hiç hoşlanmıyorum ,insanda biraz ağırlık olur..

her sene gonulluleri desteklerdim simdi destekledigim takim yok, bireyler var sadece...

Ya bu gönüllülerin dün kazandığı ödülü neden göstermiyolar?? Ben mi kaçırdım yoksa?

gostermediler ya Soma daki olaylar dolayisiyla gununde yayinlanmadigi icin sanirim sure yetsmedi. Ilk defa bi odul kazandilar onu da goremedik iimi:KK1::KK1:

Akin sanki bilerek kaybediyor ya bu ne bicim bi performans gonullulere gectiginden beri bisey becerdigi yok:KK19:

Akin sanki bilerek kaybediyor ya bu ne bicim bi performans gonullulere gectiginden beri bisey becerdigi yok:KK19:

aynen bende sinir oluyorum akın'a ünlülerdeyken nasıl oyunlar alıyodu kazanıyodu bu tarafa geçince nolduysa sankiii ..:KK47: bilerek yapıyo diyorum benn

Merve kişisel dokunulmaz lık ta birinci gelerek tolganin karşısına serenay ı çıkardı. Ve serenay gitti. Bencede meyvenin yaptığı mide bulandiriciydi. Hiç beklemiyordum.

serenay tıolgaya seni asla yazmam dedi sonra gitti tolgayı yazdı. yok beynini doldurmuşlarda alttan altan beynine yerleştirmişlerde saçmalıyo bide içini çeke çeke ağlıyo yüzsüzlükte sınır tanımıyo resmen :KK53:
merve kendisini söyledi diye güvendiğim dağlara kar yağdı diyo senin tolgaya yaptığın aynı şey değilmi. tolganın dediği gibi ilahi adalet oldu

X