yağ yakıcı yeşil kahve

Toz şeklinde, bi çay bardağı suya iki çay kaşığı koydum hafif pişirdim dibine çöküyor biraz, tek seferde içmeyi denedim ama nedense bana pek hoş gelmedi. :44:

:120:sizler bir hafta içindeki değişiklikleri yazsanız da ben ona göre alsam :KK30: sarımsak çayını içiyorum ya şuan offf çay değiştirmekten yoruldum :120:

Son düzenleme:
boy 1.62 kilo 66 önce 60 a düşsem yeter diyordum umutsuzluğu üzerimden attım özgüven patlaması yaşıyorum şu an hedef 55 bir kaç sene önceki fotoğraflarıma baktığımda kendimi çok ihmal ettiğimi gördüm bukilolarımı atıp göbeğimi boşuycam:KK52: baya büyüdü okul çğına gelmişti yeşil kahveçok faydalı olsa gerek baksanıza beni nasıl gaza getirdi daha içmeden işe yaradı:KK52:bu sefer olucak inanıyorum

geçmiş olsun öncelikle :KK71: hedefini yükselttiğin içinde tebrikler bence de yapabilirsin:KK9:

öncelile hoş geldin :KK34:diyet,sıpor yapıyormusun ve kaç kiıosun hedefin kaç kilo vermek :KK34:

Hoşbulduk :) benim hedef de büyük kilo da :KK17: yaş 22 boy 1.65 kilo 86 hedefim 8 ayda 70 mümkünse 65 e düşmek özel bi diyet yapmıyorum yediklerimi yarıya hatta çeyreğe düşürdüm geçtiğimiz ay bu şekilde haftada 1 kilo vermiştim ama işten çıkınca geri aldım malesef düzenim de bozuldu ama sevdiceğim askerden gelene kadar bu kiloları vermek zorundayım :KK20: spora gelince telefonuma program indirdim evde onu yapıyorum :KK34:

Hoşbulduk :) benim hedef de büyük kilo da :KK17: yaş 22 boy 1.65 kilo 86 hedefim 8 ayda 70 mümkünse 65 e düşmek özel bi diyet yapmıyorum yediklerimi yarıya hatta çeyreğe düşürdüm geçtiğimiz ay bu şekilde haftada 1 kilo vermiştim ama işten çıkınca geri aldım malesef düzenim de bozuldu ama sevdiceğim askerden gelene kadar bu kiloları vermek zorundayım :KK20: spora gelince telefonuma program indirdim evde onu yapıyorum :KK34:
tlfnuna hangi programi indirdin acaba

Toz şeklinde, bi çay bardağı suya iki çay kaşığı koydum hafif pişirdim dibine çöküyor biraz, tek seferde içmeyi denedim ama nedense bana pek hoş gelmedi. :44:
ben kahveyi çekirdek halinde pakette almıştım aldığımda o haliyle 1 kere yaptım tadı güzeldi ben kaynatmadan yaptım birde öyle dene istersen o şekilde özü çıkmıyordur belki diye yakında dün tanıdık tanıdık bir aktara götürdüm [türk kahvesini taze çekip satıkları için makinesi var] rica ettim çekermisin diye kavrulmamış olduğu için çok sert toz halinde olmasada çekti busabah birddd öyle denedim ama kaynatmadan bir kupaya birrrtatlı kaşı koydum üstüne kaynar su ekledim hemen rengi çıktı 555dakika bekletip sıcak sıcak içtim tadıda güzeldi kokusu çektirince kokusu daha yoğunlaştı sanki ama ben sevdi herkezin damak zevki farklı tabi birde beim yaptığım gibi dene istersen

bu sabahtan itibaren başlamış bulunuyorum diyete henüz başlamadım çünkü tam iyileşemedim düzenli olarak günde iki fincan içicem bakalım sonuçları yazarım . evime yakın bir aktar var 1 ay önce yeşil kahveyi sorduğumda yoktu getiirtimisin dedim alınca toptan almam lazım satılmazki demişti bende çarşıdan aldım dün kahvemi çektirmek için gittiğim de spariş verdim bende getirticem dedi o kadarçok soran olmuşki

sevgilin gelince büyük şok yaşicak desene :KK34: inşaAllah en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın:KK34:

bu sabahtan itibaren başlamış bulunuyorum diyete henüz başlamadım çünkü tam iyileşemedim düzenli olarak günde iki fincan içicem bakalım sonuçları yazarım . evime yakın bir aktar var 1 ay önce yeşil kahveyi sorduğumda yoktu getiirtimisin dedim alınca toptan almam lazım satılmazki demişti bende çarşıdan aldım dün kahvemi çektirmek için gittiğim de spariş verdim bende getirticem dedi o kadarçok soran olmuşki
merhaba bende zayıflama topiklerinden kilo kontrolümü yapıyorum ve acilen vermem gereken 7 kilo var inşaAllah yeşil çay işe yarar gelişmelerden bizi haberdar edersen sevinirim :KK16:

sevgilin gelince büyük şok yaşicak desene :KK34: inşaAllah en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın:KK34:

merhaba bende zayıflama topiklerinden kilo kontrolümü yapıyorum ve acilen vermem gereken 7 kilo var inşaAllah yeşil çay işe yarar gelişmelerden bizi haberdar edersen sevinirim :KK16:
:KK52:bizdensin desene çay deyil canım kahve kullanan varmı diye açmıştım topiğimi ama ...sonuç yok başladım bu gün bakalım:KK37:

bende bu konuyu ne tesadüf ki dün akşam arkadaşımdan duydum o internetten 5 paket almış onu deneyecek 10 gün boyunca ama iddalı ımış bende sabah aktara sordum yok abla ne yapacaksın dedi. bende yağ yakıyormuş dedim istersen bulup getirteyim dedi bende bakalım dedim. ama arkadaşım tadının pek iyi olmadığını söyledi. ilk ay kilo verdim ama bu ay kilo verişim durdu bu yüzden ek bir etki yapmam lazım aklıma yattı bu hafta içinde başlarım belki

:KK52:bizdensin desene çay deyil canım kahve kullanan varmı diye açmıştım topiğimi ama ...sonuç yok başladım bu gün bakalım:KK37:

:KK60: çok pardon canım ya kahve diyecektim yeşil çay tükete tükete parmaklarım da onu yazar olmuş :KK1:inşaAllah iyi sonuç alırsın da bizi de bilgilendirirsin düğünüm var yakında gelinlik provalarım başladı o yüzden zayıf olmak istiyorum en çok :KK8:

Ben de biraz önce çekilmemiş yeşil kahve aldım çok heyecanlıyım nasıl kullanmam gerektiğini anlatabilir misiniz ?

Bir de benim bir sorunum var... kendimi diyete girmiş değil de sağlıklı beslenmeyi seçmiş olarak inandırmaya çalışıyorum 2 gündür.. ama bilinçaltım benim kilo vermeye çalıştığımı anladığı an ne kadar yiyecek varsa acayip derecede canım çekiyor ve ne yesem de doyamıyorum... Kendimi motive edebilmek için ve kendime söz verebilmek için kahveyi almaya gittiğimde çarşıda yemeyi en sevdiğim şeyi aldım.. sırf bilinçaltıma torpil olsun bidaha yemek istemesin diye :KK70: İnşallah yemelerim düzene girer.. çünkü ben üzülünce sinirlenince canı sıkılınca hep yemek yemeyi düşünen bi insanım ve maalesef 30 kilo fazlam var bunun 20 sini vermeyi düşünüyorum Allah'ın izniyle :))))

bende bu konuyu ne tesadüf ki dün akşam arkadaşımdan duydum o internetten 5 paket almış onu deneyecek 10 gün boyunca ama iddalı ımış bende sabah aktara sordum yok abla ne yapacaksın dedi. bende yağ yakıyormuş dedim istersen bulup getirteyim dedi bende bakalım dedim. ama arkadaşım tadının pek iyi olmadığını söyledi. ilk ay kilo verdim ama bu ay kilo verişim durdu bu yüzden ek bir etki yapmam lazım aklıma yattı bu hafta içinde başlarım belki
internetten almamanızı tavsiye ederim getirte biliyorsanız aktarı nıza getirtin ben denemek için, küçük bir paketti tahminen 100g filan 2 liraya aldım nette satılanlar hem pahalı hemde katkı maddesi olabilir tavsiye etmem siz bilirsiniz yinede .kullanmaya başlarsanız günde iki fincan aç karna yemek lerden yarım saat önce ve 1. mutlaka sabah olmalııı günde 2 lt su şart aksi taktirde vücutta su tutar

Merhaba Arkadaşlar. Ben ilk maydanoz limon kürünü denemiştim bir hafta yapabildim sonra devam etmedim sıkıldım. 65 kiloyum bende yaza kadar 60-61 olsam bayılacağım mutluluktan :KK76: Dün de sinameki almaya aktara gittiğimde Yeşil Kahve bulunduğunu hatta kendileri öğüttüğünü öğrendim çok mutlu oldum. Başlayacağım yakın bir zamanda kilo kaybı göremesem bile kavrulmuş kahveden daha yararlıdır kahve çok seven bir insan olarak en azından yararlı kahve diye içeceğim :nazar:

:KK60: çok pardon canım ya kahve diyecektim yeşil çay tükete tükete parmaklarım da onu yazar olmuş :KK1:inşaAllah iyi sonuç alırsın da bizi de bilgilendirirsin düğünüm var yakında gelinlik provalarım başladı o yüzden zayıf olmak istiyorum en çok :KK8:
:KK52:şimdiden tebik ederim verirsin inşallah

merhaba arkadaşlar.
Dün akşam kahveciden aldım. demir havan da aldım. tahata olan bunu ezmez dedi satıcı. hakikaten de öyle. Çok ama çok sert. demir havanda 15 dakikada 1 tatlı kaşığı anca toz haline getirebildim. Türk kahvesi gibi yapılır diyorlar
bende 1 orta boy fincana 1 tatlı kaşığı toz yeşil kahveyi koyup kısık ateşte kaynatıp hemen ocakatn alıyorsunuz. iyice kaynatmıyorsunuz.
sabah öğle akşam 3 öğün yemeklerden 30 dakika önce içiyorsunuz.
ben böyle öğrendim uyguluyorum. bakalım buraya yazarım. Ama aklıma takılan sorular var: Bilen cevaplasın lütfen!
1- Tane halinde 1 tatlı kaşığı da yapılııp içebilir diyor bazı siteler? acaba hangisi doğru ve etkili ? toz mu tane mi?
2- Sıcak suda 4 dakika demlenir diyen de var? Acaba hangisi doğru ve etkili? Demleme mi türk kahvesi gibi pişirme mi?
3- Günde 2 kereden fazlası zarar diyenler var? vücutta su tutmaya neden oluyormuş.Ama hazırların reklamlarında tüm öğünlerden önce 3 kere yazıyor? Acaba hangisi doğru? İki kere mi üç kere mi?

4- şekersiz mi içilecek? tatlandırıcı olur mu?
Bilenler yazsın. lütfen yanlış bişey yapmak istemiyorum. çünkü tadı kötü. şekersiz içemiyorum. tatlandirici ile içiyorum
gelişmelrei yazacağım söz...

internetten almamanızı tavsiye ederim getirte biliyorsanız aktarı nıza getirtin ben denemek için, küçük bir paketti tahminen 100g filan 2 liraya aldım nette satılanlar hem pahalı hemde katkı maddesi olabilir tavsiye etmem siz bilirsiniz yinede .kullanmaya başlarsanız günde iki fincan aç karna yemek lerden yarım saat önce ve 1. mutlaka sabah olmalııı günde 2 lt su şart aksi taktirde vücutta su tutar

internetten5 kutusunu 150 lıraya getırtmış çok pahalı zaten. ben aktardan alırım araştırdım internetten ama çok kullanan yok sankı?

ben zaten fix 3+ lt su içerim sorun değil su konusuda. tadını merak ettim aktara söyleyim bakalım getirebilir ki? ayrıca sabahları iki kaşık yoğurtun için katıp yiyorlarmış tadı bellı olmuyormuş.

benim çalıştığım yerde çayhane yada mutfak yok sadece sıcak su var kahveyı kaynatamam ama sıcak suda bekletirsem yine etkili olur herhalde

X