yağ yakıcı yeşil kahve

kızlar merhaba yaklaşık 1 ay önce ben de aldım bu yeşil kahveyi. Ne tam toz ne de çekirdek şeklinde toz ve hafif taneli olarak.
türk kahvesi gibi de yaptım içtim, iş yerindeyken mecburen sıcak su döküp bekletip içtim. Ama hiç bir faydasını göremedim. Arkadaşım diyet bile yapmadan 1 ayda 7 kilo verdi, ben yediklerime çok dikkat ettiğim halde 100 gr bile veremedim. :2:
İnşallah sizde işe yarar...

mehmet öz ün coffeefit hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? kullananlar varsa yazabilir mi?

Son düzenleme:
Selam kızlar hemen hemen tüm yazılanları okudum ama yine de kararsızım tek başına değil diyet ve egzersizin yanında içilince gerçekten faydasını görenler yazabilir mi acaba,aktardan alınan normal yeşil kahve internetten falan değil onların içinde katkı maddesi olabiliyor ve para tuzağı çoğu tabi

kızlar merhaba yaklaşık 1 ay önce ben de aldım bu yeşil kahveyi. Ne tam toz ne de çekirdek şeklinde toz ve hafif taneli olarak.
türk kahvesi gibi de yaptım içtim, iş yerindeyken mecburen sıcak su döküp bekletip içtim. Ama hiç bir faydasını göremedim. Arkadaşım diyet bile yapmadan 1 ayda 7 kilo verdi, ben yediklerime çok dikkat ettiğim halde 100 gr bile veremedim. :2:
İnşallah sizde işe yarar...
slm kizlar araniza yeni katildim mesaj nasil atabilecegimi bilmidigim icin cevapla yerinden yaziyorum benimde ikinci gunum yesil kahve ile bende afedersiniz ama ishal yapti acil cevap yazarsaniz sevinirim

Herkese merhabalar. Bende perşembe ve Cuma günü sabahları sadece bir fincan yeşil kahve içtim. Akşam yatmadan öncede bir kupa form kayisili cayictim ishal oldum.bu sabah icmedim ama hala devam ediyor. Zararini goren oldu mu yeşil kahvenin?

Arkadaslar bende yediklerime dikkat etmeme ve yuruyus yapmama ragmen faydası ni göremedim malesef. Aktardan almıştım

Ramazan dan sonra düğünüm var ve ben iyice kilo alıyorum Gelinligim gelmiyor yeşil kahveyi kullananlar lütfen nasl kullandıklarını yazsinlar

X