yasmin hap :((((

2 Sene Yasmini Ne İçin Kullanmıştınız da Şimdi Korunmak İçin Kullanıyorsunuz?

2 Sene Yasmini Ne İçin Kullanmıştınız da Şimdi Korunmak İçin Kullanıyorsunuz?

doktor polısıtık over vaer dedı raporlu kullandım o zamanlar sımdı karsılamıyor o zaman hıc bole yan etkı yapmadı ama neden bole oldu anlamadım :KK43:((

cnm bn bekarım hap hakkında bilgim yok bişey diyemiycem ama kanamanın parça eklinde olması normal korkma. Bendede öyle oluyordu bir ara doktora gittim üşüttüğün zaman kanında pıhtılaşma oluyor kanın donuyor o yüzden bu şekilde oluyormuş. Ayakkabıyla bile betona bastığında yine soğuk geliyormuş farkında olmadan üşütüyormuşsun. Ama yinede bir doktora görünebilirsin için rahat eder

Akıntıyla Kan Karıştığı Zaman Öyle Parça Parça Görünüm Oluyor O Normaldir de Çok Kafana Takıldıysa Daha Düşük Doz Hap Kullanabilirsin

cnm bn bekarım hap hakkında bilgim yok bişey diyemiycem ama kanamanın parça eklinde olması normal korkma. Bendede öyle oluyordu bir ara doktora gittim üşüttüğün zaman kanında pıhtılaşma oluyor kanın donuyor o yüzden bu şekilde oluyormuş. Ayakkabıyla bile betona bastığında yine soğuk geliyormuş farkında olmadan üşütüyormuşsun. Ama yinede bir doktora görünebilirsin için rahat eder

oda olabılır yaz kıs hıc corap gıymem ben belkıde ondan

Akıntıyla Kan Karıştığı Zaman Öyle Parça Parça Görünüm Oluyor O Normaldir de Çok Kafana Takıldıysa Daha Düşük Doz Hap Kullanabilirsin

benım suan sorunum yanaklarımdakı sıvılceler bır haftada oldu
bıde yasmınden baska dusuk hap duymadım

Yazz Diye Bir Hap Var Sanırsam En Düşük Doz Bu :KK34:

Sivilcelere Bilmiyorumki Napsak Bu Ara Yağlı Bişiyler mi Yedinki

ıkı uc ay oncede doğum halkası kullandım buda cok rahat oluyor

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

buda ceresınde hormal salgılıyor buz zıncırıyle satılıyor cok kararsız kaldım

Diyafram Hap Kadar Güvenilir Değil Hiç Doğum Yapmadınız Dimi Yada Şöyle Olsun Eşiniz Prezervatif Kullansın Sizde Diyafram Kullanın Çift Yöntem İle Korunma Daha Güvenli Olur :KK28:

Diyafram Hap Kadar Güvenilir Değil Hiç Doğum Yapmadınız Dimi Yada Şöyle Olsun Eşiniz Prezervatif Kullansın Sizde Diyafram Kullanın Çift Yöntem İle Korunma Daha Güvenli Olur :KK28:

yaz 24 kullanıyım ben bu ay olmassa yan etkısı olursa bırakıyım

Uzun yıllardır yasmin kullanıyorum, hem regl düzenlemesi hem de korunma amacıyla..
Pek böyle bir yan etkiyle karşılaşmadım.. Duymadım da..

Doktora gitseniz? Belki tahlil falan yapar da öyle verir uygun bi hap? Formatı çok bilmiyorum ama uygun bir hap vardır.. Doğum halkası da çok güvenli değil diye biliyorum.. :KK42:

yasmini bırakıp başladıgında arada kanama yapıyo ilk ay bendede oldu dr a danıştım normal yan etkisi bu dedi sivilce için bişey diyemiycem benimde çene altımda var ama strese bağladım hapın yan etkisi olarak böyle birşey söylenmiyo çünkü yazz microgiynon gibi diğer hapları kullandım ama çok fazla miğde bulantısı ve yanması yaptı yaptı bende en hafif ilaç yasmin dedi dr um ondan sonra yasmine döndüm bende

Ben henüz bekarım ama kist yüzünden kullanıyorum uzun bir süredir.
Bende de aksi oldu mesela.
Hap kullanmadığım zamanlarda akıntım normaldi, ne zaman ki yasmini kullanmaya başladım akıntımda ciddi derecede azalma oldu.
Doktora sorduğumda; hapın iyi etkisindendir dedi.
Bir daha da kafam takmadım, hiç o şekil bir pıhtıyla karşılaşmadım bu hapı kullanırken.
Doktorunuza danışmalısınız, geçmiş olsun.

X