20 günde 10 kilo verdim

miscloys

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
44
6
33
Merhaba arkadaşlar,yaşadığım diyet sürecini ve deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim
hem diyet yapanlara motive olur...
evet belki başlığı okurken çok şaşırdınız biliyorum :) 20 günde 10 kilo ! verdim nasıl mı ?
o zaman kilom dan hiç memnun değildim adeta özgüvenim düşüyordu kendime.
dedim ki allahım sana yemin ederim kilo vericem sana söz veriyorum kilo vericem ve yemin ettim.
1 ay diyet yapmaya başladım tabi kendimce diyet baktım olmuyor bıraktım.
hiç azim etmiyordum başaramıyordum ama birgün dank etti azim geldi ve diyete başladım
hergün en az 1 saat en çok 2 saat yürüyüş yaptım evde ise bacakları[/COLOR]mı indirip kaldırdım ve
acayip işe yaradı öyle böyle değil yani kalçam ve bacaklarım zayıfladı bende çok şaşırdım.HANİ DERLER YA 6 DAN SONRA BİRŞEY YEME BEN ÖYLE YAPMADIM HİÇBİR GECE DE AÇ YATMADIM :) HİÇ AÇ KALMADAN VERDİM :)
belki siz hiçbirşey yemediğimi düşündünüz ama öyle değil yedim az yedim! bol bol yürüyüş yaptım
ve 20.gün geldi dedimki dur bi tartınayım ben sanıyodumki 3 kilo veya 2 anca verdim çünkü
herkes 2,3 verirsin diyorlardı..öyl çok veremezsin diyorlardı bende öyle düşünüyordum azıcık :)
ama baktım 10 KİLO ! AMAN ALLAHIM BU GERÇEK Mİ ?:KK23::KK9::KK52:
çok şaşırdım ve mutluydum gidip gelip aynada zayıfladığıma bakıyordum ve böyle
hala da devam ediyorum 2 hafta felan boşladım tartıya çıkım baktım hala 10 kilo verdiğimle duruyorum
bugün yine yürüyüş ve diyete başladım..:KK49:

ARKADAŞLAR İNANINCA VE AZMEDİNCE GERÇEKTEN OLUYOR SAKIN VAZGEÇMEYİN İNCECİK OLMAK HERKESİN HAKKI ! ! ! :KK56:

Son düzenleme:
harikasın canım.aynı beni anlatmıssın bırturlu asaramıyorum bende .benım de 10 kılo fazlam var.spor olarak baska bırsey yapmadın degılmı.bırde asagı yukarı yerken nelere dıkkat ettın.lutfen yazarsan memnun olurum.

harikasın canım.aynı beni anlatmıssın bırturlu asaramıyorum bende .benım de 10 kılo fazlam var.spor olarak baska bırsey yapmadın degılmı.bırde asagı yukarı yerken nelere dıkkat ettın.lutfen yazarsan memnun olurum.

Teşekkürler :)
1.yok spor olarak yürüyüş ve bacak kalça egzersizleri dışında birşey yapmadım
2.çayıma şeker atmadım
3.genellikle yeşil çay içtim 10 gün felan çok işe yaradı (günde 3 bardak) ve metebolizmam hızlanmaya başladı...
4.tatlı azıma sürmedim kızartma vs. hiç yemedim sadece tadımlık birer 2 tane felan aldım
5.kahvaltımı genellikle haşlanmış yumurta ile yaptım acayip tok tutuyor :KK1:
6.katı yemek varsa soframda yanına sulu yedim.
7.en önemlisi kepekli ekmekden vazgeçmedim günde 3 hatta 2 dilim yedim.

Benden bu kadar inşallah yardımcı olmuşumdur :)

Teşekkürler :)
1.yok spor olarak yürüyüş ve bacak kalça egzersizleri dışında birşey yapmadım
2.çayıma şeker atmadım
3.genellikle yeşil çay içtim 10 gün felan çok işe yaradı (günde 3 bardak) ve metebolizmam hızlanmaya başladı...
4.tatlı azıma sürmedim kızartma vs. hiç yemedim sadece tadımlık birer 2 tane felan aldım
5.kahvaltımı genellikle haşlanmış yumurta ile yaptım acayip tok tutuyor :KK1:
6.katı yemek varsa soframda yanına sulu yedim.
7.en önemlisi kepekli ekmekden vazgeçmedim günde 3 hatta 2 dilim yedim.

Benden bu kadar inşallah yardımcı olmuşumdur :)

olmazmısın harıka bılgıler tesekkurler canım..

Merhaba arkadaşlar,yaşadığım diyet sürecini ve deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim
hem diyet yapanlara motive olur...
evet belki başlığı okurken çok şaşırdınız biliyorum :) 20 günde 10 kilo ! verdim nasıl mı ?
o zaman kilom dan hiç memnun değildim adeta özgüvenim düşüyordu kendime.
dedim ki allahım sana yemin ederim kilo vericem sana söz veriyorum kilo vericem ve yemin ettim.
1 ay diyet yapmaya başladım tabi kendimce diyet baktım olmuyor bıraktım.
hiç azim etmiyordum başaramıyordum ama birgün dank etti azim geldi ve diyete başladım
hergün en az 1 saat en çok 2 saat yürüyüş yaptım evde ise bacakları[/COLOR]mı indirip kaldırdım ve
acayip işe yaradı öyle böyle değil yani kalçam ve bacaklarım zayıfladı bende çok şaşırdım.HANİ DERLER YA 6 DAN SONRA BİRŞEY YEME BEN ÖYLE YAPMADIM HİÇBİR GECE DE AÇ YATMADIM :) HİÇ AÇ KALMADAN VERDİM :)
belki siz hiçbirşey yemediğimi düşündünüz ama öyle değil yedim az yedim! bol bol yürüyüş yaptım
ve 20.gün geldi dedimki dur bi tartınayım ben sanıyodumki 3 kilo veya 2 anca verdim çünkü
herkes 2,3 verirsin diyorlardı..öyl çok veremezsin diyorlardı bende öyle düşünüyordum azıcık :)
ama baktım 10 KİLO ! AMAN ALLAHIM BU GERÇEK Mİ ?:KK23::KK9::KK52:
çok şaşırdım ve mutluydum gidip gelip aynada zayıfladığıma bakıyordum ve böyle
hala da devam ediyorum 2 hafta felan boşladım tartıya çıkım baktım hala 10 kilo verdiğimle duruyorum
bugün yine yürüyüş ve diyete başladım..:KK49:

ARKADAŞLAR İNANINCA VE AZMEDİNCE GERÇEKTEN OLUYOR SAKIN VAZGEÇMEYİN İNCECİK OLMAK HERKESİN HAKKI ! ! ! :KK56:

merhabalar arkadaşım tebrik ederim çok güzel kilo vermişsin. ben de 84 kiloyum hedefim senin gibi 20 günde yani nisan sonuna kadar 10 kilo vermek...

merak ettiğim kaç kilo ile başladın kaça düştün.

birde sağlığında bir problem oldu mu çarpıntı, halsizlik vb..
son olarak kaç yaşındasın?

X