2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

arkadaşlar merhaba,
ben hep buralarda gizli takipteydim. Öncelikle bebek sahibi olmak isteyen herkese Rabbim nasip etsin diyorum.
Ben de tüp bebek tedavisi için yola çıkmış bulunmaktayım. Doktorum Saizen click verdi. Kendisine ulaşamadım ve merakıma dayanamadım. Bu ilacı kullanan arkadaşlar varsa, yardımcı olurlarsa çok sevinirim. İlacı hazırladıktan sonra mecburen kendim vurmak zorunda kalacağım, çünkü tam bayrama denk gelecek. Sorumsa şu; iğnenin kalçadan mı vurulması gerekiyor. Başka bir yerden de vurulabiliyor mu?

Mrb tedavin hayırlı olsun. Saizen 8 mg göbekten vuruluyor insülin enjektörü ile. Ancak o iğnenin hazırlanışı bşraz karışık. Tedavi olduğun yerde iğneyi hazırlat sonra (toz ve sıvısı karıştıktan sonra) 28 gün 4-8 derecede o ampulü bekletebilirsiniz. Hangi gün vurulcaksan enjektöre çeker vurulursun. Arkadaşım 21. Gün bir defada vuruldu ben 19-20-21 3 e bölerek vurdum. Eczane ve her hemşire bilmiyor ilacı hazırlamayı dediğim gibi doktorun ile ya da tedavş olduğun yer ile bağlantı kur mutlaka. Bu arada iğne hiö acıtmıyor ben 5 gün kendi kendime yaptım.

Cep telefonumdan gönderildi.

X