2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

Canim 3 nisan da transferim oldu ve ben 18 nisan cuma yani geçtiğimiz cuma vajinal ultrasonla 2 keseyi gorduk . Birazda beta hcg degeriyle ilgili görünmesi benim transferin 11.gunu 513 çıktı 13. Günü 1218 çıktı 15 gün keseyi gorduk. Beta hcg 1500 un üzerine çıkınca görünüyor Muş. Darısı sana olsun en yakın zamanda görürsün insallah

Benim de 12. Gün 364 15. Gün 1000 di.. Yok yok.ben dayanamıcam gitcem sanırım bu hafta.. Saol yarensu Allah bebişlerine sağlıklı ömürler versin canım

🌸🌸🌸

Ya ciddi mi.. Benim de 2 nisandı transfer. 2 tane 3.gün embriyosu yerleşti. Transferin 9. günü 148 di değerim. Dr iki hafta sonra gel dedi yani 28 Nisan da.. Ikiz olabilir dedi değeri görünce. Bende o zamana kadar sabredenilcem mi bilmiyorum. Tek mi iki mi diye. Senin kaçtı değerin ve kaçıncı gün kan verdin canım nolur yaz çatlıcam 😔😔

🌸🌸🌸

Benim 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. 11. Gün kanda 513 13. Gün 1218 çıktı ikiz olabilir demişti işte 15. Gün kese göründü. Bence doktorun 2. Kez kan testi istemeliydi deger 2 ye katlamismi diye. Ama dedigim gibi beta hcg 1500 un üstüne çıktığında kese gorunuyormus doktorum söyledi . Bence seninki görünür vajinal ultrasonla. :KK66: hadi hayirli haberler bekliyorum :KK66:

Benim 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. 11. Gün kanda 513 13. Gün 1218 çıktı ikiz olabilir demişti işte 15. Gün kese göründü. Bence doktorun 2. Kez kan testi istemeliydi deger 2 ye katlamismi diye. Ama dedigim gibi beta hcg 1500 un üstüne çıktığında kese gorunuyormus doktorum söyledi . Bence seninki görünür vajinal ultrasonla. :KK66: hadi hayirli haberler bekliyorum :KK66:

9. Gün 148 i biliyodu 12. Gün istedi o günde 364 çıktı. Tamam iki hafta sonra gel bi daha Beta bakmaya gerek yok dedi. Ama ben dayanamayıp 15.gün baktırdım 1000 olmuştu. . Benimki hem kalp atışı hem kese ikisini aynı anda çıkarmak istiyo bence. O yüzden bekletiyo ama bizi düşünen yok tabi.. Önce keseye baksana be adam..

🌸🌸🌸

Nerdesiniz kızlarrrr transferi olan KIZLAR nasıl geçiyor günler

mrb canim benimde cuma günü 2 ve 4 hücreli 2 tane 2. gün emriyosu transfer edildi benimde ayin 30 u kan tahlili simdilik iyi gidiyor safak 10 sen benden önce ögreneceksin eger erken idrar testi yaparsan belki bende senden güc alip yaparim

Benim de 12. Gün 364 15. Gün 1000 di.. Yok yok.ben dayanamıcam gitcem sanırım bu hafta.. Saol yarensu Allah bebişlerine sağlıklı ömürler versin canım

🌸🌸🌸

esilacigim seni takip ettigimi söylemistim bir sorum olacak ilk hamile oldugunu ögrendigin dönemde belirtilerin nelerdi

esilacigim seni takip ettigimi söylemistim bir sorum olacak ilk hamile oldugunu ögrendigin dönemde belirtilerin nelerdi

Canım ben de çok şişkinlik vardı karnımda. Bir de karnım böyle yusyuvaylak bişe oldu hemen şekli değişti. Kasıklarımda batma ve belimde hafif hafif ağrı oluyodu bu kadar :)

🌸🌸🌸

cok merak ediyorum transferden kac gün sonra embriyo rahim duvarina yerlesiyor bilen varmi

canım cok farklı seyler okudum bir kadın 9.gün test yaptırmış deger cok düşükmüş hemşire ya bak daha demek ki yeni yeni tutunmuş iyi ki daha erken yapmadın demiş sonra degeri katlamış..
ama arkadasım transferinin 6.gününde karnı şişince korkup doktora gitti 6.günde deger 36 cıktı yani gebelik göründü demek ki çok erken tutundu onunki de yani bence bunyeye göre embriyoyya göre degişiyor allah bilir yani aman tutunsun da hangi gün istiyosa artık:KK16:

X