2013 / 2014 Bahar Dönemi AÖF Ders Çalışma Sayfası

sende allah(c.c)'a emanet ol dolmam :KK16::KK16::KK16:

Tamam zorlamam kız olduğu kadar :KK8: :KK9:

ha şöyle olduğu kadarıyla tabiki :KK19:
öpüyorum dodamanından betülüm yine karşılaşır yine konuşuruz inşallah ve ayrıca bugün karşılaşıp iki kelam etmemiz beni çok mutlu etti :KK16:
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ha şöyle olduğu kadarıyla tabiki :KK19:
öpüyorum dodamanından betülüm yine karşılaşır yine konuşuruz inşallah ve ayrıca bugün karşılaşıp iki kelam etmemiz beni çok mutlu etti :KK16:
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bende çok mutlu oldum ki :KK1: :KK16:

inşaALLAH(C.C) gene karşılarız.. Bu arada hevi nerelerde ?

Son düzenleme:
arkadaşım işletme okuyor oda yargıdan memnun baya :26: sizin bölüm neydi

benimde bölüm işletme fakat bi arkadaşım farklı bi bölümde okuyor onun için sormuştum faydalı olur mu diye evet demişti ve aldı arkadaşım fakat sınavda ne kadar yarlı oldu bilmiyorum daha konuşmadım..
sanırım şimdi yeni moda yargı olsa gerek..
nokta atış filan yalan oldu gibi :KK52:

eylüüüüüüüüüüllll :KK48::KK48:
yarım saatlik bi süren var öğle tatiline girmeden ivedi şekilde muhabbetimizi yapalım ama istersen senin topiğe atlayalım buray meşgul etmeyelim :KK76:

tamam tatlım sne geç geliyorum :KK9::KK9:

hazırlan geliyorum gbi oldu :KK60::KK30:

benimde bölüm işletme fakat bi arkadaşım farklı bi bölümde okuyor onun için sormuştum faydalı olur mu diye evet demişti ve aldı arkadaşım fakat sınavda ne kadar yarlı oldu bilmiyorum daha konuşmadım..
sanırım şimdi yeni moda yargı olsa gerek..
nokta atış filan yalan oldu gibi :KK52:

sen sadece yardımcı kitaptanmı çalıştın peki. tavsiyen üzerine alıcam çünkü :26:
nekadr faydası oldu sana mesela:26:

sen sadece yardımcı kitaptanmı çalıştın peki. tavsiyen üzerine alıcam çünkü :26:
nekadr faydası oldu sana mesela:26:

önceden dediğim gibi ana kitap çok önemli ben ana kitap sonra yargıdan soru çözmek için çalıştım..
%100 yardımcı oldu diyemem çünkü bire bir çıkan sorular yerine zekice sorular geliyor birbirine katarak..
ana kitap+yargıdan çalıştığım için belli bi bilgi oluşuyo kafanda gelen sorular birebir olmasada aşikarlık olup yapabiliyosun

önceden dediğim gibi ana kitap çok önemli ben ana kitap sonra yargıdan soru çözmek için çalıştım..
%100 yardımcı oldu diyemem çünkü bire bir çıkan sorular yerine zekice sorular geliyor birbirine katarak..
ana kitap+yargıdan çalıştığım için belli bi bilgi oluşuyo kafanda gelen sorular birebir olmasada aşikarlık olup yapabiliyosun

anladım. tşk ederim canım :KK16:

uykususuzum betülüm uykusuz :KK53:
neden dersen ki diyosan tabiki :KK52:
bizim ev ağaçları bol bi yerde ve insana bu huzur veriyor yeşillik severim ben ama taaki :KK53:
birinin muhabet kuşu mu kaçmış evden ne iki gecedir nasıl ötüyo anlatamam kafam şişti yahu ne kadar çenesi düşük :KK52::KK52:

uykususuzum betülüm uykusuz :KK53:
neden dersen ki diyosan tabiki :KK52:
bizim ev ağaçları bol bi yerde ve insana bu huzur veriyor yeşillik severim ben ama taaki :KK53:
birinin muhabet kuşu mu kaçmış evden ne iki gecedir nasıl ötüyo anlatamam kafam şişti yahu ne kadar çenesi düşük :KK52::KK52:

hahaha , çenesi düşük ha :KK9:

haklısın ya uykusuzluk tüm günü alt üst ediyor :KK31:

işletmeyim bende. 3buçuk gibi derslerim:KK31: muhasebeler bana zor geliyor. nasıl vericem bilmiyorum. kursa gitmeyi bile düşündüm:KK50:

işletmeyse hiç düşünme al yargıyı çalışırsan birazda olsa yapılabiliyor amaan geçecek kadar olsunda çoğunu isteyen kim :KK1:

hahaha , çenesi düşük ha :KK9:

haklısın ya uykusuzluk tüm günü alt üst ediyor :KK31:

aynen öyle bi de hastayım ya tam dinlenemiyorum :KK6:
dün arkadaşım gelişi güzel sesin geldiği yöne patates soğan at diyo :KK52:
bi yakalasam ağzını bağlıycam ya :KK53:
şu an yine geliyo sesi fakat diğer kuşların arasında biraz kaynıyo sesi ama gece diğer kuşlar yatışa geçiyor heralde sadece bu geveze başlıyo ötmeye manyak kuş ya :KK52:
sen napıyosun betülüm :KK8:
baban nasıl bu arada:KK28:

X