Kpss yoldaşları <3

bugün hedefim
***geometriden üçgenler ve dörtgenler ve çember konu + test :))))
*** tarih : islamiyet öncesi Türk tarihi ve ilk müslüman Türk devletleri konu+ test :))))
***mat : genel test çözümü :))))
***Türkçe:genel test çözümü :))))
***coğ: Türkiye ekonomik coğ konu + test :))))
***vatandaşlık: yargı konusu+ test :)))

++++++++++++hadi bakalım bismillah :)))

bigünee bunları sığdırabiliosaannn bizz bırakakk bu işi yaaa :KK53::KK9:
hyatttaaa yapamam şu listeyi :KK9:
maşallahh kuzumaaa :nazar:

Son düzenleme:
bigünee bunları sığdırabiliosaannn bizz bırakakk bu işi yaaa :KK53::KK9:
hyatttaaa yapamam şu listeyi :KK9:
maşallahh kuzumaaa :nazar:

kzuzukooom haftaiçi işteyşm ya sürekli...pek çalışamıyorum haftasonu anca fırsat oluyor :)))

napalımmm mecbur çalışcez :KK70::KK70::KK70::
inşallah başarılı oluruz:nazar::nazar::KK51:

KUZULARIM :d:d:d:d: DÜNKİ YOĞUN PLANIMDAN GERÇEKLEŞTİRDİKLERİM :d

1.GEO: ÜÇGEN KONusu bitti+ 40 soru
2.tarih: orta asya türk tarihi konu+30 soru ve ilk müslüman Türk devletleri konu+30 soru
3.coğ:tr eko coğ konu+54 soru
4.Türkçe: 40 soru
5.mat: genel 50 soru çözüldü :)))

bugün hedefim :))

vatandaşlık: yargı konusu+ soru
coğ.eko coğ tekrar+soru
türkçe genel soru
mat.genel soru
tarih.osmanlı kuruluş-yükselme-kültür konu
geo: dörtgen kare konu+soru
:)) umarım başarılı olabilirm :)) hadi bismillah :)

Kizlar bayadir yoktum ders calismak hic istemiyodum cografyaya yogunlastim ise gitmedigim gunler zorlada olsa konu calisiyorum ama soru cozmuyorum. Once konulari bi anlasam soru cozucemde cografya baya bi zorluyo beni bugun ewdeydim cografya konu ozeti cukartiyorum ole normal kitap okur gibi her gun bos zamanlarimda tekrar edicem aklimda kalir belki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nerelerdesiniz siz bakimm yaaa :26: nasıl gdiyo çalışmalar kızlar
ben konuları yetiştiremicem diye korkuyorum artık ve çok bunaldım zaman geçtikçe daha fena oluyorumm
vee öyleee çoook istiyorum kii ! şuan tatil ama biz yine çalışıyoruz işte :KK34:
tarihten 5 konum kaldı ama en zorları galibaa :26:
hoca buldum bitane haftaya da matematiğe başlıcaz bakalım yeniden :26:
yarında adıyamana gidiyorum pazartesiye kadar yokum notlarımı alıcam ama yolda gidip gelirken bakıcam en azından :KK31:
boş bırakmayın buraları yaa motive edelim birbirimizi destek olalımmm :KK19::KK16:

nerelerdesiniz siz bakimm yaaa :26: nasıl gdiyo çalışmalar kızlar
ben konuları yetiştiremicem diye korkuyorum artık ve çok bunaldım zaman geçtikçe daha fena oluyorumm
vee öyleee çoook istiyorum kii ! şuan tatil ama biz yine çalışıyoruz işte :KK34:
tarihten 5 konum kaldı ama en zorları galibaa :26:
hoca buldum bitane haftaya da matematiğe başlıcaz bakalım yeniden :26:
yarında adıyamana gidiyorum pazartesiye kadar yokum notlarımı alıcam ama yolda gidip gelirken bakıcam en azından :KK31:
boş bırakmayın buraları yaa motive edelim birbirimizi destek olalımmm :KK19::KK16:

Kizlar bayadir yoktum ders calismak hic istemiyodum cografyaya yogunlastim ise gitmedigim gunler zorlada olsa konu calisiyorum ama soru cozmuyorum. Once konulari bi anlasam soru cozucemde cografya baya bi zorluyo beni bugun ewdeydim cografya konu ozeti cukartiyorum ole normal kitap okur gibi her gun bos zamanlarimda tekrar edicem aklimda kalir belki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nedn kimsecikler yok

kılzaaarrr hiç çalışamıyorum bu aralar çalışmak için kendimi çok sıkıyorum güncele başladımm onu da zorla okuyorum offf ya bende sadece kendim böyleyimdir sanıyorudum :KK14:

kılzaaarrr hiç çalışamıyorum bu aralar çalışmak için kendimi çok sıkıyorum güncele başladımm onu da zorla okuyorum offf ya bende sadece kendim böyleyimdir sanıyorudum :KK14:

yanılıyosun canım bende öyleyimmm :))) havalar güzelleşti benim ders çalışma devri kapandı resmen pofki ne pofff :26:

heyyy bu topiğe şimdiye kadar yazan arkadaşalra sesleniyorum''' !!!!
lütfen herkes ders çalışsın ve de buraya yazsın..
birbirimize desteğin tam vakti hatta en çok ihtiyaç duyulan vakit...

*** son 2 ay yada 5 ay kala kimse bırakmayacak...

herkes ne yaptı nerelerde lütfen anlatsın

seni kıracağım arkadaşım ben bugün yazmıştım başka yerde burayada yazayım 14 şubatta başladım 2,5 ay olmuş ama martın 20 sinden beri düzgün çalışıyorum aslında neyse yaptıklarımı yazayım
tarih konular bitti
coğrafya bitti
vatandaşlık bitti
türkçe yarım
mat yarım
çağdaş türk tarihi yarım
artık bittiği kadar çünkü mayısta test ve tekrarlara başlıycam ve denemelere girmeye başlıycam inşallah sen ne durumdasın kayacans bende diğerlerini merak ediyorum

seni kıracağım arkadaşım ben bugün yazmıştım başka yerde burayada yazayım 14 şubatta başladım 2,5 ay olmuş ama martın 20 sinden beri düzgün çalışıyorum aslında neyse yaptıklarımı yazayım
tarih konular bitti
coğrafya bitti
vatandaşlık bitti
türkçe yarım
mat yarım
çağdaş türk tarihi yarım
artık bittiği kadar çünkü mayısta test ve tekrarlara başlıycam ve denemelere girmeye başlıycam inşallah sen ne durumdasın kayacans bende diğerlerini merak ediyorum

***kuzum öncelikle beni kırmyaıp yazdığın için teşekkür ederim ...

ben de #matematik + konuları bitti test güzel netler güzel
#türkçe +

vatandaşlık güncel konualr eksik ve baştan sona tekrar etmem gerek
coğrafya bölgeler kaldı
tarih osmanlı ve çağdaş türk dünyası kaldı...
****kısacası genel yetenek kısmı güzel fakat genel kültür kısmı vasatımsı....ancak yılmak yok...şöyle 10 günlük çalışma ile konuları bitiririm inşallah :)))

Merhaba herkese. Bende bugün itibariyle çalışmaya başlıyorum cumartesi kitap fuarından ihtiyaç konu anlatımlı set aldım :KK76:
Ee siz neler yapıyorsunuz nasıl çalışma sistemi kurdunuz ?

***kuzum öncelikle beni kırmyaıp yazdığın için teşekkür ederim ...

ben de #matematik + konuları bitti test güzel netler güzel
#türkçe +

vatandaşlık güncel konualr eksik ve baştan sona tekrar etmem gerek
coğrafya bölgeler kaldı
tarih osmanlı ve çağdaş türk dünyası kaldı...
****kısacası genel yetenek kısmı güzel fakat genel kültür kısmı vasatımsı....ancak yılmak yok...şöyle 10 günlük çalışma ile konuları bitiririm inşallah :)))
maşallah sana ben matı hazirana ancak bitiririm:KK37: senin mat iyi belliki :KK16::KK16: bende konu tekrarına başlayıp denemelere başlıycam mayısta merak ve dehşetle bekliyorum ilk denememin netlerini:KK53::KK53:

maşallah sana ben matı hazirana ancak bitiririm:KK37: senin mat iyi belliki :KK16::KK16: bende konu tekrarına başlayıp denemelere başlıycam mayısta merak ve dehşetle bekliyorum ilk denememin netlerini:KK53::KK53:

*** :))ah ahh o denemeleeeeeeer....
inşallah yüksek yaparız da atanrıırz tabi ama her şeyden önemlisi hayırlısı olması :KK70::KK70::KK70::

çalışmak bizden tevekkül bizden NASİP ALLAH TAN :))

*** :))ah ahh o denemeleeeeeeer....
inşallah yüksek yaparız da atanrıırz tabi ama her şeyden önemlisi hayırlısı olması :KK70::KK70::KK70::

çalışmak bizden tevekkül bizden NASİP ALLAH TAN :))
İNŞALLAH hayırlısıyla yüksek yapar ve atanırız arkadaşım AMİN:KK16:

tarihte son konular ama en zor en sıkııcı ilgimi hiç çekmiyo okudugumu anlamıyorum yazıyorum yine anlamıyorumm ÇAĞDAŞ TÜRK dünya tarihi :KK19::KK19::KK19:
sizler nasıl çalıştınız bu konuya ya bitesede kurtulsam şu tarihten artıkk :KK4::KK4:

X