Kadın olarak bir kadına aşık olmak

Bende kadinin ahlak disina cikmayanini severim. Sapiklasmis ruhunu bedenini uzerimizden geri çek bebeğim.zira kusacak gbi oluyoruz topluca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hahaha cok komiksin. Sapik olan sizin zihniyetiniz bence. düsünceleriniz haric sapikca bir olay yok burada. Icinizdeki nefreti icinizde kusun. Escinseller vardir
heryerde mecliste okulda hastanede calistigin yerde heryerde. Bircogu sizin gibi düsünenler yüzünden gercek kimligini saklamakta... belki en yakinlarindan biri escinseldir... ne biliyorsun :)

Ayy başka isinmi yok senin ya mahserde bulusalim cnm ya .orda Savun kendini.hadi görüşürüz

bu bi hastalık değil, eğer böyle hissediyorsan bunu yasayacaksın
ama yorumlardan da anlayacağın üzere bu toplumda olmaz, gizli saklı yasayacaksın
bunu da dert etme bir çok kadın nişanlana kadar laf söz olmasın diye hayatındaki insanı saklamak zorunda kalıyor
içindeki boşluk, tamamen onaylanmamak ve suçluluk duygularından kaynaklanıyor
zamanla oturur hislerin,
bu toplumda uzunsan dışlanırsın, şişmansan dışlanırsın,
boşanmışsan dışlanırsın, dışanırsında dışlanırsın...
sen duygularını yaşamaya bak, diğerlerini önemsememeyi ve kendini sevmeyi yirmili yaşların sonlarında öğrenmeye başladım ben
sende öğrenirsin.. bu arada lezbiyen değilim,:))

katiliyorum yorumuna güzel yazdin arkadasim:KK42:

sizinde kafa yapiniza uymayinca sapik oluyoruz :)) homofobi ciddi bir hastaliktir , tedavi öneriyorum size

Ben öyle bir sey dedim mi yahu yazdigim yoruma bakin cevabiniza bakin?
Herkesi ayni kefeye attiginiz icin iste bu yorumlar.
Önyargilarinizi yikin.

Ben öyle bir sey dedim mi yahu yazdigim yoruma bakin cevabiniza bakin?
Herkesi ayni kefeye attiginiz icin iste bu yorumlar.
Önyargilarinizi yikin.

Pardonda bende ne gibi önyargi gördünüz ? Escinselim diyorum . Sapiksin Allah islah etsin diyor.
Bu düsüncen yobazca diyorum , hayir ben yobaz degilim sen sapiksin diyor :))
Ben insanlari görünüsüyle, kitabiyla rengiyle cinsel yönemiyle ayirmiyorum bunu siz yapiyorsunuz. Bu durumdada siz önyargili oluyorsunuz.

Pardonda bende ne gibi önyargi gördünüz ? Escinselim diyorum . Sapiksin Allah islah etsin diyor.
Bu düsüncen yobazca diyorum , hayir ben yobaz degilim sen sapiksin diyor :))
Ben insanlari görünüsüyle, kitabiyla rengiyle cinsel yönemiyle ayirmiyorum bunu siz yapiyorsunuz. Bu durumdada siz önyargili oluyorsunuz.

Bu yorumunuzu bana degil size o sözleri söyleyene söyleyebilirsiniz.
Bana söylediginiz an önyargili davranmis oluyorsunuz.
Ben size ithamda bulundum ki yorumunu begenmediginiz kisiyi direk yobaz diye yaftaliyorsunuz.

Bu yüzden de Allah islah etsin diyorum.
Iyi günler.

Eşcinsel birini anlayamazsınız isterseniz sapık gibi ithamlarla yargılamayın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

19 yaşıma kadar bir kadın olarak başka bir kadını sevebileceğimi bilmiyordum. Hayatımda daha önce erkek arkadaşım oldu ama başka bir kadını sevdim hemde kimseyi sevmediğim kadar.Hep feminist özellikler taşıyan biriydim küçükkende. Belkide kadınlarıda sevebileceğimi bilmediğimden mecburen erkekleri sevdim. Şimdi olduğum şeyi bilmiyorum erkekler ilgilimi çekmiyo saçma bir tabir olsada kadınsı kadınlarda ilgimi çekmiyo. Erkeksi bir kadınla konuştum ilgi duyar gibi olsamda kimseye ona baktığım gibi bakamıyorum. Kaybolmuş bir haldeyim.

Şu an evli ve çocuk sahibiyim. Ama bekarken bende de böyle bir durum vardı. Aşk varmıydı bilmiyorum ama cinsellik yoğun şekilde vardı. İşe birde merak faktörü eklenince... Olay çığrından çıkıyor. Gençlik var , merak var, :) azgınlık var...oluyo işte.
Ben ilk orgazmlarımı hemcinsimle yaşadım. Harika klitoral orgazmlardı. Ama devam etmedim ve bitti. Seninki de biter merak etme. Hatta sana şunu söyleyebilirim : Bu yaşadıklarımın evliliğime ve cinsel hayatıma sonsuz katkısı oldu. Hiçbir zararını görmedim.
TABİ TADINDA BIRAKMAK LAZIM. Hayatını yaşa ve bu andan zevk al. Nasılolsa zamanla herşey düzelir... Sağlıcakla kal...

19 yaşıma kadar bir kadın olarak başka bir kadını sevebileceğimi bilmiyordum. Hayatımda daha önce erkek arkadaşım oldu ama başka bir kadını sevdim hemde kimseyi sevmediğim kadar.Hep feminist özellikler taşıyan biriydim küçükkende. Belkide kadınlarıda sevebileceğimi bilmediğimden mecburen erkekleri sevdim. Şimdi olduğum şeyi bilmiyorum erkekler ilgilimi çekmiyo saçma bir tabir olsada kadınsı kadınlarda ilgimi çekmiyo. Erkeksi bir kadınla konuştum ilgi duyar gibi olsamda kimseye ona baktığım gibi bakamıyorum. Kaybolmuş bir haldeyim.

kardeşim bu ür duygulardan kurtulmak istiyoran sana namaz kılmayı öneririm dua et Allah duaları kabul eder bu tarz duygular aslında iyi değil onu yenmeye çalış sonuçta kadın için erkek erkek için kadın var

normalmiş yani bu durum :KK51: iyi ya erkeklere güvenmiyoduk zaten kadın kadına evleniriz ozaman :KK53:

saçmalamayın kitabı kendinize uydurmayın hastalık yada sapıklık olmasaydı terapi tedavi vs yolları aramazdı tıp :KK14:

bu saçmalaıkları millete kabul ettirmek için normal göstermeye çalışmayın asıl siz tercihinizin arkasında durun vede anormal olduğunu kabul edin başkasına

kabul ettirmeye çalışmayın :KK20: sayenizde gelecek nesillerden ümidimizde kalmadı :KK51:

Kardeşim sen Allaha yönel dua et inşallah düzelirsin bu da senin ımtihan in allahın izniyle geçecektir

Kinamiyorum kesinlikle ama insan bukadar nefsine hakim olamiyormus demek ki , ne diyebilirim

Bence bu kafa karışıklığından biraz daha öte bir durum. Ve çok doğal. Her insanda kadınlık ve erkeklik hormonları bulunur ve kadınların erkeklere, erkeklerin kadınlara ilgi duymasını bu hormonlar belirler. Bu hormonlardaki bir farklılık kişinin kendi hemcinslerine ilgi duymasını sağlar. Bu tamamen yaratılışla alakalı bir durumdur. Öncelikle bir doktora gidip sorununu bildirip hormon testine girmelisin. Sonuca göre doktor yapman gerekenleri söyler. Ve her şekilde bir psikolog desteği almalısın. Türkiye ne yazıkki bilinçsiz, bağnaz, bilmeyen insanlarla dolu. Kimin ne dediğine asla takılma, bu hayat senin hayatın ve unutma ki kendi tercihlerini yapmakta özgürsün..:KK34:

bana göre biraz garip ama üstüne konuşmakta hakkım olmayan bir konu eşcinsellik.
ben erkek cinsine ilgi duyuyorum diye başkası da duymak zorunda değil. aseksüel de olabilir, biseksüel de. aslolan insan olmaktır.
bence bir kimsenin başkasına zararı olmadan her şeyi yapması mümkün.
konu sahibi de inandığı değerlerin peşinden gidebilir, çünkü bu onun hayatı..

Cnmmm bnm çok gençsin lezbiyen olan arkadaşlarımda var gay de fakat kolay kaldırılır bir durum değil bir psikolağa git kendini ni ölç ne yöndesin yanlş kararlar verirsen çok mutsz olabilirsin bu geçici bir durumda olanilir dikkatli ol

Lütfen insanları sapık sapkın diye yargılamayın Allah bize bu hakkı vermiyor çok yanlış herkesin eşit hakları kendi iradeleri mesul oldukları hayatları var sapık diyen insanlar kocanla yaptığın o değişik fantaZilerde sapkınlık belirtisi unutma yorumları hakaret boyutuna ulaştırıp yardım bekleyen bir insanın elini iymeyin iteceksenizde yazmayın tıplumda dışlamaya değil kazandırmaya bakın

Benim lezbiyen bir arkadaşım vardı.Nedense öğrendikten sonra uzaklaştım(tırsmıştım azıcık&#128522:KK66: Bana iltifat etmeye başlamıştı ve beni çok güzel bulduğunu söylemişti ben de görüşmeyi tamamen kesmiştim.Aradan on yıl geçti geçen sene karşılaştık tesadüfen.Nasılsın dedim bir ay sonra evleniyorum dedi.Ben de şaşkın şaşkın kiminleee??!! Demiştim kız da gülüp yok yokkk erkekle dedi.😄 Düzelmiş psikolojisi iyi bir kızdı mutlu oldum onun adına.Yani bu geçici bir dönem de olabilir kendini duygularına kaptırma yaşın çok genç.

bence bu kesinlikle sende olmasını arzuladığın özellikleri başkasında bulup onu gözünde yüceltme durumudur yani hayranlık ... huyu dış görünüşü tercihleri herşey olabilir hayran olunan...güzel heryerde kendini belli eder yoldan geçen güzel bir bayana bakan bir çok bayan vardır ama bu keşke benim olsa arzusu değil kendinde eksik olan şeyleri onda bütünleştirip yüceltmektir ... aşk değildir ...erkek olsam böyle kadından hoşlanırdım diyerek o kalıba kendini sokma arzusunu yaşarken bu kişiliği karşında görünce oluşan büyük hayranlığa yanlış isim konulmasıdır ... o kişiyle iletişimde dostluk ileri seviyedeyse bu alışkanlığı doğurur haliyle olan bi hayranlıkta söz konusuyken duygu karmaşası yaşanmış olabilir ... bence bu şekil bi yanılgı diyorum ... ve hemcinse aşkı psikolojik bi sorun duygu karmaşası görüyorum ... eşcinsellikse kabul edilemez birşey çift cinsiyet doğanların kadın erkek hormonları aynı seviyede yaratıldığı için öyle olduğunu biliyorum hangi yönde gelişim ve hissiyat yüksekse o yönde ameliyatla ortaya çıkarmanın dinen günahı yoktur lakin ben tercih değiştireceğim demek alenen Allahın emrini yok saymak yarattığını beğenmemektir ki giyim olarak bile erkeğe benzeme amacı güdülmenin günahı da vardır ....

X