hedef 50 kilo olmak.. :)))

kizlar nasilsiniz :KK3:
bayram boyu esimin memleketindeydimmm.. simdi babamda ankaradayim yarin eve donucez.. insallah :KK16: cumadan beri diyeti az bucuk bozdum.. ama dun ve bugun tekrar basladim.. biraz aldim tabi ama bit kac gune toparlarim..
esrammm gule gule gittttt:KK3: cik mutlu olarak don emi :)))) asil sen bizi unutmaaaaa:KK43:((((( lufeeenn kendine dikkat et canimmmmmmm:112: coookk opttummmmm:KK16:

findik kiz tebrik ederim hangi bolumu kazandin :KK16:

:KK3::KK3:
evettttttt..kizlarrrr...agustosa sıkı baslamam lazim..
misafirler.. ramazan tatil bayram derken... birazz bosladim... iki gundur daha dikkat ederek.. basladim. agustosu verimli gecirmek istiyorum...:))
kahvaltim:
1,5 dilim ekmek (babamdayim evde degil)
1 haslanmis yumurta
2 zeytin
2 dilim dimates
2 dilim salatalik
1 kk peynir
bir sekersiz kucuk cay

birazdan evime gidicem.. yola cikmadan...bir kahve icicem tek sekerli...

selamlar bayanlar,
Giremedim nete o yüzden yazamadım.

Bayram günü bildiğiniz moral 0 dı. Çok kilolu değildim ama yanlarım ve göbeğim ay çok fenaydı dehşet yani, hiç bu kadar kötü hissetmemişim bi bayramda :KK43:(

Neyse ki düzelmeye başladı bayramın ikinci gününden gördüm farkı, karnım indi resmen.
Hemen diyete başaldım, porsiyonlarımı azalttım baya, suyumu içiyorum, yeşil çay, kiraz saplı çay limonlu ne bulursam içiyorum valla :) Akşam yemiyorum 6 dan sonra kesinlikle.

İşte bayram günü başladım bu şekilde. 4. gün bugün şu an iyiyim. Metabolizma normale döndü. Mutluyum :)) Tabi regl zamanım geliyor yarın birgün bekliyorum bakalım ondan sonra değişiklik nasıl olacak :)

Sabah ki menüm,

Domates, salatalık , yeşil biber, maydonozlu peynirli omletten. Küçük pasta tabağına olacak şekilde azar azar ayarladı. Elimin yarısından az dilimlenmiş sert somun ekmeğinin bir diliminden bir parça o vardı ondan yedim ama bayattı zaten o yüzden yedim mecbur yoksa taze ekmek vardı. Limonlu çay iki bardak şekersiz. :)

:KK3::KK3:
evettttttt..kizlarrrr...agustosa sıkı baslamam lazim..
misafirler.. ramazan tatil bayram derken... birazz bosladim... iki gundur daha dikkat ederek.. basladim. agustosu verimli gecirmek istiyorum...:))
kahvaltim:
1,5 dilim ekmek (babamdayim evde degil)
1 haslanmis yumurta
2 zeytin
2 dilim dimates
2 dilim salatalik
1 kk peynir
bir sekersiz kucuk cay

birazdan evime gidicem.. yola cikmadan...bir kahve icicem tek sekerli...

Hadi bakalım bende bozmuştum biraz bayramda bugün tekrar başladım aynı senin gibi :)

Selam kızlar,
Uzun zamandır buraya yazamıyorum. 10 gün sonra tatile çıkıcam bu sebeple son zamanlarda sıkı çalışıyorum.
şuanki güncel kilom 53.7 :KK15:

Günaydınn

Kilo - 53.1
Boy - 1.53

Doğru düzgün kahvaltı yapamadım çok fena hastayım..
1 dilim kadar ekmek
Azıcık peynirle şekersiz çay içtim..

gunaydin kizlar:KK3: kilom
gecen hafta: 60.7
bugun: 60.5
gecen. hafta cumadan sali ya kadar bozmustum diyeti.. (hemde cok fena:KK9:)hemen toparladim ustunede 200 vetmisim:))) ilk defa bir yere gittikten sonra dondugumde hemen toparlayip ustune kilo vetmisim:KK16:

gunaydin kizlar:KK3: kilom
gecen hafta: 60.7
bugun: 60.5
gecen. hafta cumadan sali ya kadar bozmustum diyeti.. (hemde cok fena:KK9:)hemen toparladim ustunede 200 vetmisim:))) ilk defa bir yere gittikten sonra dondugumde hemen toparlayip ustune kilo vetmisim:KK16:

Gunaydin eloss bende durumlar fena.tatile gitmeden önce 65.700 gordum tartida.hatta 65.500 dü sanirim sevincten olmüstum simdi tartildim 67.900 :KK43: 5,6 gunde bu kadar kilo alinirmi sastim kaldim :26::26::26:

Günaydınn

Kilo - 53.1
Boy - 1.53

Doğru düzgün kahvaltı yapamadım çok fena hastayım..
1 dilim kadar ekmek
Azıcık peynirle şekersiz çay içtim..
tekrar hosgeldin :KK3: Akovser
Gunaydin eloss bende durumlar fena.tatile gitmeden önce 65.700 gordum tartida.hatta 65.500 dü sanirim sevincten olmüstum simdi tartildim 67.900 :KK43: 5,6 gunde bu kadar kilo alinirmi sastim kaldim :26::26::26:

alirsin canim sarirma ayni ben:KK9: ama merak etme ikigunde tas catlasa bir hafta icinde hepsi gidiyo.. ama diyette devam edersen bozmadan:112:
canini sıkma bugun hem ayin biri ağustosa guzel baslayalim

dun aksam: disarda yedik yine ben kofte soyledim 6 tane kofte yedim (yaninda pilav ve patatesleri ellemedim bile.. esim yedi:KK9:) yagsiz coban salata. ve su
kahvaltim:
1 haslanmis yumurta
1 dilim tam bugday ekmegi
2 kk peynir
yarim domates

kizlar inanmicaksiniz ama yine yatili misfirim var:KK60:bu arada ankaradan gelirken kuzenimde geldi bizle iki uc gunlugune benle yasit bekar... diyete devam onda sorun yok ama o gittikten sonra cuma da bir yatili misafirim gelecek :KK9: ne cok engelim cikiyo yaaa pofff... ama bu ay yilmicammm:))) 50 leri gorucem..

tekrar hosgeldin :KK3: Akovser

alirsin canim sarirma ayni ben:KK9: ama merak etme ikigunde tas catlasa bir hafta icinde hepsi gidiyo.. ama diyette devam edersen bozmadan:112:
canini sıkma bugun hem ayin biri ağustosa guzel baslayalim

Ne bileyim valla bu kadar beklemiyodum.gram gram vercez diye calisirken kilo kilo almak adalet mi yaaa haftalarca 500 gr 400 gr verdim bu hic olmadi valla.bugun sıkı bi diyete giriyorum yineee.bu arada elos gecen goguslerle ilgili biseyler sormustum ya kuculduler iyice.ayni kalamazlarmi :)

X