hedef 50 kilo olmak.. :)))

Cok konustum bugun ben 🙈🙈

13 gunde 5 kilo muu ...kac kilosunuz simdi cok guzel gitmis

Yasakti kimmikcim sorma bizde boyle seylerle yapiyoduk ..ben karnibahari sevdigim icin birde kisır gibi olunca baya yedim vicdan azabi da duymadim karnibahar yedim diye :KK1:
Sabah karatay kahvaltisi olmamis karatayi birak cok azz olmus canim ya :/ aksamla sabah yer degistirse harika olurdu birde bence bol tereyagi kullanma yine de

Cekilmisi nasildir bilemedim ki :/ bendeki taneli taneli acaba seninki unu mu ?

Bubblecım ye sen ye dugununde de sisko gelin olursun :KK53:

Regl doneminde normalde hemen hemen hic verilmez demek ki iyi gitmis..bilmiyorum ki var midir ama activia ile de yapilir gibi hem bagirsaklari da iyi calistirir

Evet cok konusuyomus kadin okudum yorumlari baya biktirmis insanlari :KK1:
Az once baktim baya alet top falan lazim ve 160 tl tutarinda ben o kadar veremem ama sende varsa dene bencede iyi gelir .bu arada callanetics yapmadim baktim istemedi canim actim annemle 2 mil leslie yaptik cok terledim ama iyi eglendik :KK53: sanirim 200 kalori yakiliyormus once kilo verip sonra mi sıkilassam diye dusunuyorum ama mantikli midir ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ustteki yorumlari kisaltamadim kusura bakmayin. 160 lira degil ya benim lastigim vardi orta sertlikle o zaten 5 10 lira biseydir, bi de buyuk top aldim 20 kusur lira. kucuk top icin voleybol topu gibi bi sey kullaniyorum. toning ball lari ayaginin alltina koydugunda da tenis topu. agirliklardan hicbir zaman almayi dusunmuyorum, belirgin kas sevmiyorum cunku, yalnizca belki cember alirim.
bir kadin lastik bile alamamis evdeki don lastigini kullaniyomus forumda yazmisti :) oyle azimli olmak lazim, 30-40 liralik temel malzemeler yeterli olur, gozunde buyutme canim.
leslie nin 5 mili bile beni zor terletiyo valla, ben onu hareketsiz kalmiyim diye yapiyorum bazen. bi de basenleri inanilmaz kotu sinirimi bozuyo :)

ben dirdirimi burada kesiyorum kizlar, basinizi da sisirdim hepinize iyi geceler.
motivasyon hep boyle yuksek olur bu topicte insallah.

yok canım un degil bulgur gibi 2-3 parçaya ayrılmış sadece
cuma sabah yapıyo muyuz nasıl yapılıyo ?

Mesela 2 yk alip tencereye koy ustune onu gecene kadar su koy ben bakiyorum suyunu cekince tadina diri mi diye diriyse biraz daha su koyuyorum ..yalniz ben lapa da olsa cok severim :KK53: genelde herkes demir tadi aliyomus ben almadim :KK53: 2 yk koydugunda sana 3 4 yk olarak cikar haslaninca irilesiyo
Seyda coskun sabah 2 yk+ 1 elma ve tarcin oglen ve aksam ayni sekilde vermis ama ben sanirsam 2 yk degilde 3 4 yk yerim :KK53: birde elma degil de visne cilek erik yada yenidunya ile tuketirim detoksumuz hayirli olsun😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
günaydın dın dın dın!
47.8 çıktım :21::21:

2.8 kg kaldı:KK23:

bu kadar erken kalkmamın sebebi de az yemek. az yemenin faydalarını yazıcam motive olun diye, şimdilik sadece daha az uyuma ihtiyacını söylüyorum. vücudumuz bütün gün tıkıştırdığımız besinleri sindirmeye harcıyor enerjisini. uyurken de hala sindirimle uğraşıyor, bunun için dayak yemiş gibi kalkıyoruz çok yemek yiyince. doktorlardan falan da alıntı yapıcam bu konu önemli sağlık açısından, benim de az yemeyi sürekli hale getirmem lazım.

bir de axil'in detoksum hakkında söylediği şey mantıklı geldi bu sabah, kefirin içine kabak koymak iğrenç göründü bana da :KK14: o yüzden kefire çilek ve salatalık karıştırmak olarak değiştircem. çilekle tadı güzel oluyor, hatta belki başka meyve de eklerim. detoksumun son halini ayrıntılı olarak buraya yazıcam. ptesi başlıyorum.

gunaydin kizlar:KK3:

gecen hafta: 62.8
bu hafta:61.9

900 gram vermisim:)))
pazar gunu tartimi yeni almistim biliyorsunuz.. 300 eksi tartiyodu.. gecen haftaki veriyi degistirmedim. eskide 61.6 ciktimm aslinda bu hafta 1 kilo 200 gram vermisim:KK16:

pazar gunu tartimi yeni almistim biliyorsunuz.. 300 eksi tartiyodu.. gecen haftaki veriyi degistirmedim. eskide 61.6 ciktimm aslinda bu hafta 1 kilo 200 gram vermisim:KK16:

inanılmazsıııııın :KK52::nazar::nazar:
süpersin ya 1 kilo verdin direkt. bak ben sana dedim, bundan sonrası da çorap söküğü gibi gelicek. kilo takılmasını atlattın artık. tekrar takılırsa yine detoks yaparsın baya iyi geldi sana :nazar:
mayısta 50li kilolar gelsiiin!

günaydın kızlarr

bugünkü tartım 51,7 kg :nazar: :nazar: :nazar:
geçen hafta 53,0 kg dı

elacım çok güzel vermişin benimde dünkü tartım 52,0 kg dı bugün 51,7 oldu bilemedim hangisini yazacağımı bugünkünü baz aldım. ortalama 1 - 1,3 kg :nazar: :nazar: vermişim üstelik reglim ve bu hafta 1 ülker öikolatalı gofret , 1 canga çikolata , 1 eti meyveli topkek kaçamağım oldu ama ana öğünlerde hiiiiç iştahım yoktu sanırım bunlar o yüzden kilo aldırmadı ayrıca 1 haftadır hiiiiççç spor yapmıyorum
.

Son düzenleme:
günaydın dın dın dın!
47.8 çıktım :21::21:

2.8 kg kaldı:KK23:

bu kadar erken kalkmamın sebebi de az yemek. az yemenin faydalarını yazıcam motive olun diye, şimdilik sadece daha az uyuma ihtiyacını söylüyorum. vücudumuz bütün gün tıkıştırdığımız besinleri sindirmeye harcıyor enerjisini. uyurken de hala sindirimle uğraşıyor, bunun için dayak yemiş gibi kalkıyoruz çok yemek yiyince. doktorlardan falan da alıntı yapıcam bu konu önemli sağlık açısından, benim de az yemeyi sürekli hale getirmem lazım.

bir de axil'in detoksum hakkında söylediği şey mantıklı geldi bu sabah, kefirin içine kabak koymak iğrenç göründü bana da :KK14: o yüzden kefire çilek ve salatalık karıştırmak olarak değiştircem. çilekle tadı güzel oluyor, hatta belki başka meyve de eklerim. detoksumun son halini ayrıntılı olarak buraya yazıcam. ptesi başlıyorum.

süpersin canım tebrik ediyorum:KK16:

oyy oyy harikaa gidiyosun bize tartılar yıldıramz zaten gidicek bu kilolarrr:21:

günaydın kızlarr

geçen hafta 53,0 kg dı

elacım çok güzel vermişin benimde dünkü tartım 52,0 kg dı bugün 51,7 oldu bilemedim hangisini yazacağımı bugünkünü baz aldım. ortalama 1 - 1,3 kg :nazar: :nazar: vermişim üstelik reglim ve bu hafta 1 ülker öikolatalı gofret , 1 canga çikolata , 1 eti meyveli topkek kaçamağım oldu ama ana öğünlerde hiiiiç iştahım yoktu sanırım bunlar o yüzden kilo aldırmadı ayrıca 1 haftadır hiiiiççç spor yapmıyorum
.

hey maşallahh çok güzel gidiyosun sende canım :KK76:

selamm günaydın kızlarr
bende geçen hafta başladım tam 1 haftadır diyettyim vve düzenli yürüyüşlerimi yapmaya çalıştım
geçen hafta 63 kiloydum
şimdi tartıldım 61,800 gram bugün ayrıca ayran detosksuna başlıyorum :KK8:
vede şimdi 1,5 km yürüdüm

Son düzenleme:
selamm günaydın kızlarr
bende geçen hafta başladım tam 1 haftadır diyettyim vve düzenli yürüyüşlerimi yapmaya çalıştım
geçen hafta 63 kiloydum

teşekkürler Dilara sende çok iyi gidiyorsun tebrikler :))

yazdığını göremedim önceki sayfada pardon. e çok güzel kilo vermişsin canım maşallah:nazar:
şimdi sırada tartıda 50li rakamlar görmek var:KK64:

sağol canım ben aslında kaçamağım çok oldu biraz daha tutsaydım 1,5 kilo verirdim gibime geliyo arada dönerler çiğ köfteler havada uçtu:KK9:

teşekkürler Dilara sende çok iyi gidiyorsun tebrikler :))
teşekkür ederim canım:KK48:

inanılmazsıııııın :KK52::nazar::nazar:
süpersin ya 1 kilo verdin direkt. bak ben sana dedim, bundan sonrası da çorap söküğü gibi gelicek. kilo takılmasını atlattın artık. tekrar takılırsa yine detoks yaparsın baya iyi geldi sana :nazar:
mayısta 50li kilolar gelsiiin!
tesekkur ederimm camamberim:KK16: evet detok ise yaradi aslinda 2 gun oce 100 gr daha eksikti.. bugune kadar birazdaha veririm diyordum hem vermemisim hemde 100 gr daha cikti.. olsun insallahhhh hizlanirrr

günaydın kızlarr

geçen hafta 53,0 kg dı

.

masllahhhh:nazar: : nazar: cok iyi ya btacimmmmmm:KK9:

selamm günaydın kızlarr
geçen hafta 63 kiloydum
super vermissin dilara ayran detoksu sende ise yaraya bilir dilara yuruyuslerle desteklersen zaten super vermissinnn:KK9:

Gunaydinnnn kizlarr. Yaptığım kaçamaklarin cezası olarak 500 gram almışım ve 56.8 olmuşum :KK43:((
gunaydinnn bubble :KK3: uzulme benimde 500 700 fazla ciktigim zamanlar oldu.. demki bu hafta daha sıki sarilcaz kacamak sansimiz yok yazz geliyooooo

Son düzenleme:
X