İç Bacak Böyleyken Böyle ....

İç bacak aralığınız böyle oldu mu ?

• Sporla başardım oldu.

OY: 8 27,6%
  • Ne kadar spor yapsam da incelmedi .. Ayrı durmadı..

OY: 21 72,4%

• Ankete Katılan
    29
benim bildiğim bacak arasının açık olması kusurdur kadınsı değildir. iç bacak kaslandıkça sıkılaştıkça birbirine yaklaşır (adductor kası) . zayıflarsan açılır arası. nereden yağ gideceğine genetiğin karar verir her yer incelip en son istediğin yerden de olabilir. sabretmelisin. bölgesel yağ yakımı yoktur.

benim bildiğim bacak arasının açık olması kusurdur kadınsı değildir. iç bacak kaslandıkça sıkılaştıkça birbirine yaklaşır (adductor kası) . zayıflarsan açılır arası. nereden yağ gideceğine genetiğin karar verir her yer incelip en son istediğin yerden de olabilir. sabretmelisin. bölgesel yağ yakımı yoktur.

Aman deme, biz simdi ic bacak calismasi yaptikca daha mi cok yaklasacak yani. Gerci benim icin acik olmasi kapali olmasi farketmez ama o bölgenin sikilasmasini istiyorum sadece.

Aman deme, biz simdi ic bacak calismasi yaptikca daha mi cok yaklasacak yani. Gerci benim icin acik olmasi kapali olmasi farketmez ama o bölgenin sikilasmasini istiyorum sadece.

vücut ağırlığıyla çalışıyosan makine falan da değilse fazla kaslanmayacağı için yaklaşmaz ama ona göre de sıkılaşmaz sıkılaşmak yağ oranını düşürüp kas almayla olur

örneğin bunlar 50 60 kiloyla squat yapan insanlar en iyi iç bacak hareketi ayak uçları dışarı doğru squattır. bence de önemli olan sıkı olmak

vücut ağırlığıyla çalışıyosan makine falan da değilse fazla kaslanmayacağı için yaklaşmaz ama ona göre de sıkılaşmaz sıkılaşmak yağ oranını düşürüp kas almayla olur

örneğin bunlar 50 60 kiloyla squat yapan insanlar en iyi iç bacak hareketi ayak uçları dışarı doğru squattır. bence de önemli olan sıkı olmak

Cok güzel resimler. Benim de kalcam yuvarlak ve kalkik hosuma da gidiyor kadinsi duruyor. Biraz daha kaslansin istiyorum vücudum öyle bodybuilding ciler gibi degil ama fit dursun. Hafif agirliklarla calisiyorum farkini da gördüm kilo vermede de kaslarimi da hissedebiliyorum kollarima, bacaklarima dokununca. Ic bacaklarim hala yumusak bi de orayi halletsem iyi olacak.

şimdi ben squats yaparak o arayı kapatabilirmiyim...birde makine dedin

hangi aletlerle iç bacak kası büyür ?

Benim bacak aram o kada boşlukta,zaten bacaklarım ince ama popoyu kaldırırsam tam olcak kanımca :KK53: Ayrıca o resimdeki hatunun popoya da bittim :KK9:

şimdi ben squats yaparak o arayı kapatabilirmiyim...birde makine dedin

hangi aletlerle iç bacak kası büyür ?

spor salonunda oturup bacaklarını ağırlıkla açıp kapattığın bi alet var. adductor machine. tamamen kapanması için ağır çalışmak lazım istesen yaparsın. squat yaparken önemli olan bacakları omuzu geçecek kadar açıp ayaklarını dışa basmak. sumo squat. yap istersen bi kaç hafta ağırlıksız fayda görürsen arttırırsın. bi de bi miktar proteini arttırırsan iyi olur

spor salonunda oturup bacaklarını ağırlıkla açıp kapattığın bi alet var. adductor machine. tamamen kapanması için ağır çalışmak lazım istesen yaparsın. squat yaparken önemli olan bacakları omuzu geçecek kadar açıp ayaklarını dışa basmak. sumo squat. yap istersen bi kaç hafta ağırlıksız fayda görürsen arttırırsın. bi de bi miktar proteini arttırırsan iyi olur

Oylemiii. bende bi ara squat yaptim ama jillianla beraber zor geldi biraktim. Agirliksiz yapiyordum incelme olsun diye ve ayaklarim normal one dogru bakacak sekilde duruyordum. Yana dogru acinca ic bacak daha fazla calisacak degil mi, dedigin gibi baslayayim bende. Bacak ve kalca problemim yok ama sıkı olsun istiyorum birde su kilot altindaki cikinti gitse daha ne isterim.

Oylemiii. bende bi ara squat yaptim ama jillianla beraber zor geldi biraktim. Agirliksiz yapiyordum incelme olsun diye ve ayaklarim normal one dogru bakacak sekilde duruyordum. Yana dogru acinca ic bacak daha fazla calisacak degil mi, dedigin gibi baslayayim bende. Bacak ve kalca problemim yok ama sıkı olsun istiyorum birde su kilot altindaki cikinti gitse daha ne isterim.

külot altındaki çıkıntı popo altı mı basenin orası. o bölge popoyu da düz gösteriyor ben sporla vücudumu çok değiştirdim kadınlar istese de kas yapmaları östrojenden dolayı çok zor sürekli kardio yapıyorlar yiyeceklerini kısıyorlar hiç bi işe yaramıyor. haftada 3 gün 30 45 dk. 8x4 her kaldırabilecekleri kadar ağırlıkla squat deadlift dumbelllarla program yapsalar proteini arttırıp işlenmiş gıdaları kesseler istedikleri vucuda çok rahat kavuşurlar. ve kas çok enerji harcar kilo almaları da zorlaşır. squatta kalça hedefleniyorsa ayaklar hafif yana popo yere kadar, iç bacak hedefleniyorsa bacak daha açık çok eğilmeye gerek yok.

lion81 canım teşekkürler tavsiyen için ne tesadüftür ki pilates çemberli hareketi dun gördüm netten hemen yapmaya başladım. Brazil b.l Bi kere denedim çok zor geldi hoplamalı zıplamalı sanırım bunu da çeşitleri var sen hangisini yaptın indirmeye çalışayım tekrardan deniyeyim. Brazil den çok iyi sonuç alanlar var bu topikte ama kendimde yapacak gücü hiç görmedim. Callanetics pilates yapıyorum. Extra bacak kalça basen iç bacak çalışıyorum.
Rica ederim cnm pilates çemberi ile birçok hareket var aslında çember videolarını da araştırdım gorduklerimi yaptim.brazildeki bum bum videosu ile high&thigh videosunu yaptım. High&thigh videosu bacaklara yönelik çalışma iç bacak hareketide var.yanliz bar method unu da tavsiye ederim.indirdigim bikaç video var. Yorumları da okudum etkisini kısa zamanda gösteren callenetics e göre daha iyi diyebilirim. Yaparken ic bacaklarıni bütün kalca bacak kaslarını da çalıştırıyor. Ben aksatmadan yapmaya çalışıyorum. Diğer bölgesel calismalarimda kaslarim şişerken bar methodunda incelmis gibi duruyo.tracey mallet booty barre video ları. Yorumlarda giremedikleri jeanlarini rahatlikla giydiklerinden bahsetmisler.

külot altındaki çıkıntı popo altı mı basenin orası. o bölge popoyu da düz gösteriyor ben sporla vücudumu çok değiştirdim kadınlar istese de kas yapmaları östrojenden dolayı çok zor sürekli kardio yapıyorlar yiyeceklerini kısıyorlar hiç bi işe yaramıyor. haftada 3 gün 30 45 dk. 8x4 her kaldırabilecekleri kadar ağırlıkla squat deadlift dumbelllarla program yapsalar proteini arttırıp işlenmiş gıdaları kesseler istedikleri vucuda çok rahat kavuşurlar. ve kas çok enerji harcar kilo almaları da zorlaşır. squatta kalça hedefleniyorsa ayaklar hafif yana popo yere kadar, iç bacak hedefleniyorsa bacak daha açık çok eğilmeye gerek yok.

Sen bu konulari biliyorsun canim. Iyi oldu buralara yazman. Ben menopoz öncesi dönemde oldugum ve ayrica saclara iyi geldigi icin dogal östrojen aliyorum bitkisel. Bu kas yapmami engeller mi simdi bosuna mi ugrasiyorum.

Sen bu konulari biliyorsun canim. Iyi oldu buralara yazman. Ben menopoz öncesi dönemde oldugum ve ayrica saclara iyi geldigi icin dogal östrojen aliyorum bitkisel. Bu kas yapmami engeller mi simdi bosuna mi ugrasiyorum.

yok tabi ki boşa uğraşmıyosun. daha zor olur sadece. ilk 6 ay çabuk gelişir.beslenme de çok önemli yağlı bi vücutta ne kadar kas da yapılsa istenen olmaz.ayrica biliyosun menapozda kemik erimesi sık olur kas bunun için de çok önemli bitkisel östrojenden kasıt ketentohumu civanperçemi. hayit falan mı.oyleyse zaten etkisi zayıf. ben de kullanmıştım. bi de ağırlık kadırmak büyüme hormonunu 2 3 kat arttırır. keşke türk kadınları da kastan bu kadar korkmasa

yok tabi ki boşa uğraşmıyosun. daha zor olur sadece. ilk 6 ay çabuk gelişir.beslenme de çok önemli yağlı bi vücutta ne kadar kas da yapılsa istenen olmaz.ayrica biliyosun menapozda kemik erimesi sık olur kas bunun için de çok önemli bitkisel östrojenden kasıt ketentohumu civanperçemi. hayit falan mı.oyleyse zaten etkisi zayıf. ben de kullanmıştım. bi de ağırlık kadırmak büyüme hormonunu 2 3 kat arttırır. keşke türk kadınları da kastan bu kadar korkmasa

Valla canim ben Avusturyada yasadigim icin Türkce adini bilmiyorum dogada yetisen öyle yabani bir cicekten yapiliyor pembe. Ben kastan hic korkmuyorum faydasini biliyorum ve kaslarim da güclü olsun istiyorum. Ayrica sadece forma girmek icin degil dedigin gibi kemik erimesine karsi da. Tesekkür ederim burda verdigin bilgiler icin. Cok faydali oluyor tecrübeli olan arkadaslarin bilgilerinden faydalanmak. Benim aslinda vücudumda testosteron seviyesi yüksek biraz saclarimin azliginda filan da rol oynuyor ancak doktorlar burada hemen hormon ilaclari yazmiyorlar dengeyi bozar diye. O yüzden dogal olani kullaniyorum.

çok çalışmak lazım çook

ben zayıflayınca öyle oluyo çünkü aldığım bütün kiloyu üst bacaklardan alıyorum. şu an 3-4 kilo versem yine bacak aram açılır. ama thigh gap olayı her zaman iyi değil. bacaklarının arasından kamyon geçen kızlar kendilerini şu ilk resimdeki gibi zannedip sırf thigh gap'i olduğu için güzel zannediyolar, bu da komik baya. vücut yapısıyla alakalı, herkes kilo verince böyle olur diye bir şey yok. hatta hafif kilolu olup da bacak arası açık olanlar da olabilir. zayıflarlarsa da çok kötü durur bence. bunu da bir 0 beden sever olarak söylüyorum.
mesela şu kadının bacak arası açık değil ama çok güzel:
$tumblr_n52dt3qp6W1s7unyvo1_500.jpg
yani böyle şeylere takılmayın, size uyan sporu yapın sağlıklı beslenin yeterli.

Ben leslie nin normal yürüyüs programlari ve bölgesel videolari ile oldukca sikilastirdim ancak illa acik olup da güzel olacak diye bir sey yok gercekten de. Önemli olan siki olmasi ve orda lömbür lömbür sallanmamasi. Gecen hafta bir de pilates cemberi aldim ic bacak ve gögüs calismalari icin. Bu hafta onu da kullanmaya baslayacagim.

ben zayıflayınca öyle oluyo çünkü aldığım bütün kiloyu üst bacaklardan alıyorum. şu an 3-4 kilo versem yine bacak aram açılır. ama thigh gap olayı her zaman iyi değil. bacaklarının arasından kamyon geçen kızlar kendilerini şu ilk resimdeki gibi zannedip sırf thigh gap'i olduğu için güzel zannediyolar, bu da komik baya. vücut yapısıyla alakalı, herkes kilo verince böyle olur diye bir şey yok. hatta hafif kilolu olup da bacak arası açık olanlar da olabilir. zayıflarlarsa da çok kötü durur bence. bunu da bir 0 beden sever olarak söylüyorum.
mesela şu kadının bacak arası açık değil ama çok güzel:
Eki Görüntüle 1111228
yani böyle şeylere takılmayın, size uyan sporu yapın sağlıklı beslenin yeterli.
Resme bayildim, benim de sekil olarak o hale geldi gibi ama biraz daha sikilasmak ve kaslanmak istiyorum. Yani öyle vücutcular gibi degil tabii ki ama sert olsun diye.

Benim de iç bacaklarım çokkkk gevşek. Aşırı orantısız duruyor bacaklarımla. Kilo sıkıntım yok ama iç bacak ve selülit başımın belası. Tabi düzgün beslenmeme, hareketsizlik vs zamanla oldu hepsi.

Squata başlamıştım. Ben 30dan başladım. Bugün 40ı yapmıştım. O zaman squatın yarısını klasik yarısınıda bacak açık dambıl ile yapayım. Ama ben squatta sürekli tedirginim doğru mu yapıyorum diye. Yanlış yapıp saçma sapan kas çalışmak istemiyorum. Bacaklar yana açık ve dambıllı yapılan squat için görsel bulan eklerse sevinirim. Bu arada iç bacak için inner things olarak google'da arama yaparsanız bir çok video var. Ben squatın off günlerinde mari winsor bacak ve popo için olan videosunu yapacağım. Öncekil hafta 3-4 gün yaptım. Şimdi off günlerine kaydırdım.

Kola, işlenmiş meyve suyu, aburcubur yemiyorum yaklaşık bir aydır. İnstant kahveyi de azalttım + ve ekmeği. Sonuç alırım umarım. :KK8:

Benım boyle ama bısey yapmadım ama cok ayrık duruyor pantolon gıyıyorum arkadan ıyıde ondende cok ayrık duruyor ya:26:

X