polikistik over hastasıyım inofolic kullanıorum gebe kalbilirmiyim acaba

Bende de genç kizligimdan beri kist vardı ve kaç doktora gittiysem hep normal çoğu bayanda var dediler ah o doktorlar :KK43: küçük bir de miyom varmış simdi gittiğim doktor olur mu öyle şey normal değil dedi hamilelik düşünmüyorsan tedaviye başlayalım dedi 31 yaşındayım artık istiyorum. hormonlarım yumurtlamam normal inşaallah problem olmaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım miyomla da hamile kalabilirsin pco yoksa sorun yok pco varsa allah yardımcın olsun 7 yıl ugrastım ben

Hormonlarim yumurtlamam hersey normal adetim de senelerdir 1 gün bile şaşmaz. İnşaallah sorun olmaz senin hormonlar adetin nasıldı peki?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım yaa nasıl yani anlamadım pkoluluların bebek sahibi olma ihtimalleri yok mu çok korkuyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Korkma canım var, tabi ki çocuk sahibi olabilirsin, biraz tedavi ile uğraşman gerekebilir ya da sen hiç beklemezken sürpriz de olabilir. ben yakın zamanda yine doktora gittim kilo fazlası varsa vermek önemli bir de bazen kendiliğinden adet düzeninde düzelmeler ardından geri bozulmalar olabilir dedi doktor

canım bende tüp bebek merkezine gidiorum ama bana aşılama yapılacağında senn gebe kalma sanşın %30 demişti doktorum zayıfla normal yolla rahatlıkla gebe kalırsın dio yaklaşık 10 kilo verdim maddi olanaksızlar yüzünden tüp bebeğe cesaret edemedim canım doktorumdan çok memnunum konya da yaşıorum doktorum dilek incesu

arkadaşlar nedir bu kılo sorunu ya dr banada her gıttığımde nıe zayıflamıon dıye fırça atıyor 57 kg çok aşırı bır kılo değil boy 1,55 benım piskolojımı doktor bozuyor glifor verdi iştah kesiyor dıe ama midem ilaçtan iflas edecek artık bir süre ara verdim içmiyorum ilaç falan ruhen çökmüş durumdayım..:18::18:

mrb.kızlar öncelikle ben 4 senelik evliyim ve pko hastasıyım kilolarım yüzünden çocuğum olmuo doktorum bi 8 kilo ver kolaylık gebe kalabilirsin demişti ben 10 kilo verdim ama hala bekliorum inofolic kullanmayada devam ediorum pko hastası olupda hamile kalan var mı acaba :KK14::KK14::KK14::KK14:[/QU

selaamm,yıllarca banada pko teşhisi kondu,evlenmeden once doğum kontrol hapı kullanmaya başladım, evlendikten sonrada devam ettim yıllarca. daha sonra çocuk planladığımızda doktora gittim. çok kilolusun 10 kilo ver 3 ay sonra yap çocuğu dedi. hemde en azından 1 sene kadar olmayabilir hazır ol dedi.moralimi çok bozdu. neyse 3-4 ay sonra bir baktım ki hamile kalmışım. Hatta şu anda 32.haftadayız iyi gidiyor çok şükür. Tamamen pozitif düşünün bence ve illa olsun diye psikolojinizi bozmayın. bebek için değil eşinizi nekadar sevdiğinizi düşünerek ilişkiye girin bence. bebekler elecekleri zamanı biliyolar:)umutsuzluğa hiç gerek yok ayrıca tanıdığım birçok insan var pko iken hamile kalıp çocukları olan.
sevgilerr...

mrb.kızlar öncelikle ben 4 senelik evliyim ve pko hastasıyım kilolarım yüzünden çocuğum olmuo doktorum bi 8 kilo ver kolaylık gebe kalabilirsin demişti ben 10 kilo verdim ama hala bekliorum inofolic kullanmayada devam ediorum pko hastası olupda hamile kalan var mı acaba :KK14::KK14::KK14::KK14:
canım ben de kendimi bildim bileli pko hastasıyım.yakamı bırakmadı bir türlü.yıllardır akıntı problemim vardı onu soğan suyuyla halletim çok şükür.bu ay klomen+ inofolic kullandım.klomeni tek başına kullandığım zamanlarda yumurtlamam oluyordu ama büyümüyorlardı sonu hep hüsran oldu.bu ay ilk defa çatlatma iğnesine gerek kalmadan yumurtam çatladı ama bu ayı da ben değerlendiremedim.inşallah mutlu sonuçları burada paylaşırız :)

canım inşallah Rabbim isteyen herkese versin güzel haberlerimizi buradan paylaşırız
benm bu ay gene olmadı dün regl oldum üzgünüm eşime söylemeye fırsat olmadı

mrb.kızlar öncelikle ben 4 senelik evliyim ve pko hastasıyım kilolarım yüzünden çocuğum olmuo doktorum bi 8 kilo ver kolaylık gebe kalabilirsin demişti ben 10 kilo verdim ama hala bekliorum inofolic kullanmayada devam ediorum pko hastası olupda hamile kalan var mı acaba :KK14::KK14::KK14::KK14:

Cnm bende inofolic kullanıyorum bu ay aynı zamanda incir ve havuç kürü kullanıyorum bende ufak bi çikolata kisti var bende çok istiyorum allahım inş hepimizin yüzünü güldürsün cnm

bende pko hastasıyım 2 ayım var ilaç kullanıyorum.. sonra ki zamanlarda hamile kalmam lazım.. sizlerin yazdıklarını okuyunca tedirgin olmaya başladım.
acaba ben de geç hamile kalabilirim diye.. zaten sıkıntı üzüntü dert stres herşey var
İnşallah isteğiniz olur Rabbim sizlere sonra bana da hayırlı evlat nasip etsin inşallah.

bende pko hastasıyım 2 ayım var ilaç kullanıyorum.. sonra ki zamanlarda hamile kalmam lazım.. sizlerin yazdıklarını okuyunca tedirgin olmaya başladım.
acaba ben de geç hamile kalabilirim diye.. zaten sıkıntı üzüntü dert stres herşey var
İnşallah isteğiniz olur Rabbim sizlere sonra bana da hayırlı evlat nasip etsin inşallah.

Âmin canım hepimize çok dua edelim stres yapma sabırlı olalım Allah'ın izniyle en kısa zamanda olur inşaalah

Kızçeler bende pko yum inofolic içmeue başladım bakalım hayırlısı inofolicte çözüm bulan varmı yazın lütfennn

Kizlar ben hem troid hem pko hastasiyim dogustan pkoluymusum doktora gittim ve bana senin normal yollarla cocugun olma ihtimali yok dedi surekli adet goruyordum hergun dgum kontrol hapi ic dedi 1 yil ictim biraktiktan sonra adetim 1 yildir olmuyor hic kesildi ve evleneli 9 ay oldu bebegim de olmuyor tedaviye de baslamiyorlar napmaliyim sizce?

galaxsy s 4

X