sonunda sete karar verdim, ya sizce?

yoncagul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
422
140
Merhaba kadınlar kulübünün yardımsever hanımları. Altın set mi pırlanta mı derken sonunda pırlanta ve zümrüt taşlı bir sette karar kıldım. Nişanlımda sağ olsun masraftan kaçınmadı bakalım dedi. Diğer setlere göre daha az klasik ve kullanılabilir bence. Alıp kenara koymak istemiyorum.

Bugüne kadar yardımını esirgemeyen sizlerin de fikrini almak istedim. Çok şatafatlı şeylerden hoşlanmadığım için acaba çok mu ağır diye düşünmeden de edemedim. Sizce nasıl bu gerdanlık ve küpe set?

$gerdanlýk ariþ.jpg $küpe.jpg

Merhaba kadınlar kulübünün yardımsever hanımları. Altın set mi pırlanta mı derken sonunda pırlanta ve zümrüt taşlı bir sette karar kıldım. Nişanlımda sağ olsun masraftan kaçınmadı bakalım dedi. Diğer setlere göre daha az klasik ve kullanılabilir bence. Alıp kenara koymak istemiyorum.

Bugüne kadar yardımını esirgemeyen sizlerin de fikrini almak istedim. Çok şatafatlı şeylerden hoşlanmadığım için acaba çok mu ağır diye düşünmeden de edemedim. Sizce nasıl bu gerdanlık ve küpe set?

Eki Görüntüle 996376 Eki Görüntüle 996378

valla ben cok begendim..zumrut zaten cok baska duruyor insanda biraz agir ama hos :KK14:

Bence tasli bir set yerine sadece pirlantali setlere bakin gelinlikte daha hos duruyor. Siz daha sonra tasli bir set alirsiniz kendinize. Mesela su yolu dusunebilirsiniz. Benim setim de su yoluydu. Hem sade hem de cok hos. Tabi ki yine de karar sizin:)

Ben altıncıyım :)) Ama gerçekten çok zarifmiş :) Her şeyden önce sizin beğenmeniz önemli :) Güle güle kullanın :)

Eki Görüntüle 996376 Eki Görüntüle 996378

muhteşem resmen aşık oldummmm markasını ögrenebılır mıyım :KK16: :KK16: :KK16:

Normal liste fiyatı 12 bin civarında, arişin mağazası 9.600 e indi fakat ben tanıdık bir pırlantacımıza daha uyguna yaptırıyorum. İstanbul da pırlantacılar sokağından bu tarz setleri taş kalitesine ağırşığına göre değişen 6.500-15 bin tl fiyat arasında bulabilirsiniz.

X