Tüp bebek sonuç bekleyenler buraya ;)

Kızlar hamileyimmmm kesem göründü rabbime şükürler olsunnn 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdılar rabbim şükürler olsun eli ayağı düzgün sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese yarabbimm:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:MaasAllah Allah tamamına erdirsin inan çok mutlu oldum ayyy cokkkkk sevindim yaa :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aminçoook sevindim Rabbim tamamına erdirsin inşaallah değerlerin iyimi

kaçıcı günde görmüş oldun keseyi

canım benim benim karışık dşyorum ya 5 temmuzda 2 embriyo kondu dr dediğine göre 1 bozuldu diyeri geç döllendiği için bu zamana bakıldı 5 temmuzda transfer bugün 31 temmuz 3 mm daha düşün :))) rabbim inşallah sizlerede aynı sevinci yaşamayı nasip etsin birde kalp atışlarını duydukmu 2 hafta sonra o zaman asıl rahat diycem daha bitmiyor :KK43:((:-)nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:MaasAllah Allah tamamına erdirsin inan çok mutlu oldum ayyy cokkkkk sevindim yaa :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aminn canım rabbim acısın halimize inan çok zor zamanlar yaşıyor insan maddi manevide zorlanıyor ama en kötüsü maneviyat yıkılmıştım tabi daha herşey bitmedi kalp atışı herşeyden önemli rabbim bizlere o anıda yaşamayı nasip etsin inşallah evlat isteyen uğraşan kim varsa yar ve yardımcısı olsun allahım çok dualar ettim inanki ağlayarak yalvardım allahıma duydu sesimi bu güzel günü yaşamayı nasip etti şükürr :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim benim karışık dşyorum ya 5 temmuzda 2 embriyo kondu dr dediğine göre 1 bozuldu diyeri geç döllendiği için bu zamana bakıldı 5 temmuzda transfer bugün 31 temmuz 3 mm daha düşün :))) rabbim inşallah sizlerede aynı sevinci yaşamayı nasip etsin birde kalp atışlarını duydukmu 2 hafta sonra o zaman asıl rahat diycem daha bitmiyor :KK43:((:-)nazar::nazar::nazar:

amin
inşaallah oda olur kalp atışını da duyarsın
bende yarın gideceğim keseyi görmeye dua edin hayırlısı ile ilerlesin herşey..

amin
inşaallah oda olur kalp atışını da duyarsın
bende yarın gideceğim keseyi görmeye dua edin hayırlısı ile ilerlesin herşey..

ayyy çok sevindimm sende hamişsin bence bak içime öyle doğuyor kesenide görcen allahın izniyle rabbim yardımcın olsun senin için inanki en çok dua etcek benim daha dün yaşadım bu heyecanı bilirim inşallah herşey hayırlarla güzelliklerle ilerliycek ben inannıyorum sende inan güven bebişin seninle

ayyy çok sevindimm sende hamişsin bence bak içime öyle doğuyor kesenide görcen allahın izniyle rabbim yardımcın olsun senin için inanki en çok dua etcek benim daha dün yaşadım bu heyecanı bilirim inşallah herşey hayırlarla güzelliklerle ilerliycek ben inannıyorum sende inan güven bebişin seninle

amin inşaallah canım Allah razı olsun senden Rabbim daim kılsın tamamına erdirsin inşaallah...

Allahıma binlerce şükür olsun kesemizi gördük resmimizi aldık Rabbim inşaallah tamamına erdirsin 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdılar Allah hiç kimsenin emeğini boşa vermesin bu sevinci isteyen herkese nasip etsin...:emir_bebek:

Allahıma binlerce şükür olsun kesemizi gördük resmimizi aldık Rabbim inşaallah tamamına erdirsin 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdılar Allah hiç kimsenin emeğini boşa vermesin bu sevinci isteyen herkese nasip etsin...:emir_bebek:

:)))) canımm ilk aldık fotoğraflarını desene ::))) rabbimize şükürler olsun çok sevindim bende astım buzdolabına :))) ayın 14nde kalp atışı için gitcem bende ikimizde ardarda haberdar edelim birbirimizi muhakkak çok küçük dime 3mm bişeymiş :)))

:)))) canımm ilk aldık fotoğraflarını desene ::))) rabbimize şükürler olsun çok sevindim bende astım buzdolabına :))) ayın 14nde kalp atışı için gitcem bende ikimizde ardarda haberdar edelim birbirimizi muhakkak çok küçük dime 3mm bişeymiş :)))

mm bilmiyorum ya bende tuvalet aynasına astım resmini bizim randevu 18 agustos ta bence de haberleşelim güzel gelişmeleri paylaşalım

maşallah :nazar: senin epey olmuş benim daha yeni 25 temmuzda oldum 4 ağustos test günüm ben sabırsızım biraz :) dua ederim tabi ama pozitif ol dış gebelik falan değilsin normal bi gebelik bencee :KK34: içime öyle doğduu :KK1:

canım seninde 4 ağustosta test günün meraktayız haber et bize biz keseyi gördük hadi bakalım sıra sende güzel haberlerini bekliyoruz rabbim yardımcın olsun

Arkadaslar benimde transferim 26 temmuzda oldu sali gunu kan testi vericemm cookkk heycanla bekliyorum sonucuuu insallaahhh bebegim benimledirrrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar benimde transferim 26 temmuzda oldu sali gunu kan testi vericemm cookkk heycanla bekliyorum sonucuuu insallaahhh bebegim benimledirrrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hadi hayırlısı ile inşaallah kalbini ferah tut..

Berhaba bende araniza yeni katildim 8 ağustosta yani dun transferin oldu.sabirsizlikla sonuç bekliyorum Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Berhaba bende araniza yeni katildim 8 ağustosta yani dun transferin oldu.sabirsizlikla sonuç bekliyorum Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun

inşaallah hayırlı sonuçlarınızı da paylaşırsınız

İnşallah siz hamilesiz galiba allah hayirlisi ile kucaginiza almayi nasip etsin sevvalk, post: 36463185, member: 159328"]inşaallah hayırlı sonuçlarınızı da paylaşırsınız[/QUOTE]
İnsallah

İnşallah siz hamilesiz galiba allah hayirlisi ile kucaginiza almayi nasip etsin sevvalk, post: 36463185, member: 159328"]inşaallah hayırlı sonuçlarınızı da paylaşırsınız
İnsallah[/QUOTE]
amin hepimize nasip etsin inşaallah evet hamdolsun keseyi gördük sırada kalp atışını bekliyoruz hep bir bekleyiş içindeyiz

benim de 9 ağustosta transferim oldu,umutla ve sabırsızlıkla bekliyorum ben de.21 ağustos test günüm.sen na zaman yapacaksın testi? inşallah bebeklerimiz bizimledir.

benim de 9 ağustosta transferim oldu,umutla ve sabırsızlıkla bekliyorum ben de.21 ağustos test günüm.sen na zaman yapacaksın testi? inşallah bebeklerimiz bizimledir.
Bende sende 1 gun once yapmisim 8 agustosta 20 agustosta test gunum .amin insallah bizimledirler sizinde agrilariniz cok oluyormu benim var

Bende sende 1 gun once yapmisim 8 agustosta 20 agustosta test gunum .amin insallah bizimledirler sizinde agrilariniz cok oluyormu benim var
inşallah güzel sonuçlar verelim burdan.benim belim çok ağrıyo,bazen de kasıklarım.ama bunları belirtiden saymıyorum.herkeste oluyormuş genellikle.

Kızlar hamileyimmmm kesem göründü rabbime şükürler olsunnn 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdılar rabbim şükürler olsun eli ayağı düzgün sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese yarabbimm:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:[/QUOTE
Gozunuz aydin rabbim kucaginizada almayi nasip etsin hayirli sonuclari gorunce dahada umutlaniyor benim de olacak diye rabbim bizlerede nasip etsin insallah

X