Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri kızlar sizce nasıl acil

zynmhm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
527
417
33
kızlar merhaba

bugün öyle gezerken kına için bir elbise denedim. 44 bedenim ve kalçalarım hep sorunum oldu :)) denedim nişanlım falan beğendiler ama ben kararsız kaldım.çok mu kilomu göstermiş.sizce nasıl duruyor. ben çok begendim ama üzerimdeki duruşu hakkında yorumlara ihtiyacım var.tek kalmış ellerinde ve bugün sizden gelecek yorumlara göre yarın karar vereceğim. lütfen yardım. iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• $2014-02-26 16.36.42.jpg
    $2014-02-26 16.36.42.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 134
Tek elbise giyecegin icin uygin bence hem elbise hemde bindalli gibi. Hayirlisi olsun

canımcım merhabalar :) üzerindeki kına elbisesinin modelini çok beğendim. Güzel de durmuş bence üzerinde ama anladığım kadarıyla kalçalarından şikayetçisin üst kısmı tam oturan etek kısmı "A" kesim olan elbiseleri de denemeni öneririm ben canım :* hayırlı olsun bu arada mutlu olursun inşallah :KK70:

canımcım merhabalar :) üzerindeki kına elbisesinin modelini çok beğendim. Güzel de durmuş bence üzerinde ama anladığım kadarıyla kalçalarından şikayetçisin üst kısmı tam oturan etek kısmı "A" kesim olan elbiseleri de denemeni öneririm ben canım :* hayırlı olsun bu arada mutlu olursun inşallah :KK70:

aslında baktım canım da pek hoşuma giden bişeyler bulamadım. daha sezon abiyeleri bindallıları gelmedi dedi çogu yer. bazıları çok fiyat söyledi. açıkçası fiyatı yüksek bir şey istemedim sonuçta bi kez giyeceğim. :)çok teşekkürler önerin için yarın biraz daha gezerim belki bulamazsam buraya dönerim :)

peki ayakkabı olarak altın sarısı bi babet olur mu :)) bir de kına tacı mı takayım bu hürrem taci modellerinden :) çok mu zahmetli oldum :KK9:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim canlarım çok sevindim.:) şimdi gidip ayırtacağım :KK16::KK16:

ama yaaa nerden ne marka bunları öğrnmkk istiyorum ben bunu bi siteden buldum çok gzl ama nerdenn alındıgı yazmıyordu $10446_263217503801542_504349683_n.jpg ahanda bu istiyorum istiyorum markası ne öğrenirmisin cnm birde neredn bktn fiyatı ne bunun

Son düzenleme:
ama yaaa nerden ne marka bunları öğrnmkk istiyorum ben bunu bi siteden buldum çok gzl ama nerdenn alındıgı yazmıyordu Eki Görüntüle 999098 ahanda bu istiyorum istiyorum markası ne öğrenirmisin cnm birde neredn bktn fiyatı ne bunun

cnm ben ankara samanpazarından aldım. fiyatı 250 tl. bu da aynı modelin kapalı ve farklı rengı sanırım işlemeleri vs ben öyle sanıyorum. eger ankaradaysan tam dükkan adını da yazarım.

X