Yaza 4 ay var! 10-12 KİLO FAZLASI OLANLAR! Yardımlaşıp kurtulalım!

Alexandra00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2013
231
68
Merhaba kızlar!

Ben yurtdışında okuyan ve yaşayan bir öğrenciyim. Şuan 61 kiloyum eskiden 49 kiloydum son bikaç sene içinde hayatımdaki sorunlardan dolayı bu kiloya ulaştım ve neredeyse bikaç aydır vermek istiyorum ama okuldan dolayı diyet yapamadım. Psikolojik olarak depresyonda gibiyim artık güzel güzel giyinip süslenesim gelmiyor cunku kendimi eskisi kadar güzel ve seksi hissetmiyorum.. Ve bir karar aldım , sigarayı bıraktım ve artık egzersize basladım kendi diyetimi yapıyorum.

Bu dönem son dönemim dersim yok tezimi yazıyorum ve bitirme sınavına hazırlanıyorum haftanın 5 gunu evdeyim ve kilo vermek istiyorum. Bana katılmak isteyen var mı??

Yardımlaşıp günlük olarak konuşup bu kilolardan kurtulmaya ne dersiniz? Ben her 3 gün egzersiz yapıyorum evde yaklasık 40 dk. , her 3 gunun sonunda ise 1 gün dinlenme günü oluyor. Şekeri kestim tatlandırıcı kullanıyorum. Tuzu azalttım ve ekmek yemiyorum. Sadece kahvaltıda kepek ekmeği max 2 dilim. Aksam 6dan sonra yesil cay ve su harici birsey almıyorum.

Benim gibi 10 veya 12 kilo vermek isteyen varsa yazın birlikte üstesinden gelelim.. Ya da bikaç ayda 10-15 kilo vermiş başarılı arkadaşlar lütfen bildiklerinizi esirgemeyin :)

Ben de seninle aynı istekleri paylaşıyorum; eğer hala başlamadıysan diyet kardeşi olabiliriz:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

61 kilosun zaten zayıfsın ne gerek var kı kendını uzup yormana.. neyse bende sana katılmak istiyorum 20 kilo vermek istiyorum.. ben 109 kiloyum:KK43:

Bende 20 yaşındayım 1.75 boy kilom 75 idi şuan 70 kiloyum max 10 kiloyu vermek istiyorum bende sizlerdenim yaniii çalışıp kurtulalım şunlardan

konuyu açan arkadaş bi daha uğramamış galiba ama genede yazayım dedim bende aynı durumdayım 160 boy 64 kiloyum 10 kilo vermek istiyorum hiç bu kadar kilolu olmamıştım iki senedir bu kilodayım veremiyordum çalışırken düzensiz besleniyordum şimdi evdeyim kpssye çalışıyorum bu arada kiloda vermek istiyorum hem sınavı kazanmak hemde kilolarımı vermek için azmettim bu defa inşallah ekmeği kestim şekeri asgariye indirdim pek kullanmıyodum zaten birde akşam beşten sonra sadece su içiyorum ...... yazdıklarımı okudumda nekadar çok devrik cümle kurmuşum ders çalışmaktan beynim sulandı normaldir:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hadi size iyi geceler ben yine uğrar kendi kendime konuşurum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlaaar benide alın benide bende varım !!!! boyum 172 kilom 64 soyle bir 55 kilo olsam cok efsane olmaz mi!! Hepimiz birimiz birimiz hepimiz iciiiin !! Ben her gun 1 saat yuruyorum ve ip atliyorum dumbell calisiyorum az yemek yiyorum 62 kilo inmistim ancak isinmadan ip atladigim donemde belimi incittim 2 haftadir spor yapamiyordum ki canimin acisi gectiii. Piste geri donuyorum! yazin katilmam gereken bir dügün var :KK43:(

Son düzenleme:
Kızlaaar benide alın benide bende varım !!!! boyum 172 kilom 64 soyle bir 55 kilo olsam cok efsane olmaz mi!! Hepimiz birimiz birimiz hepimiz iciiiin !! Ben her gun 1 saat yuruyorum ve ip atliyorum dumbell calisiyorum az yemek yiyorum 62 kilo inmistim ancak isinmadan ip atladigim donemde belimi incittim 2 haftadir spor yapamiyordum ki canimin acisi gectiii. Piste geri donuyorum! yazin katilmam gereken bir dügün var :KK43:(
hoşgeldin arkadaşım bursa kimse yok bende arada uğrayıp kendi kendime konuşuyo:)))
Senin kilon çok iyi bence ama kendini kilolu hissediyosan biraz verebilirsin tabi bende evdeyim çok hareket etmiyorum ama akşam beşten sonra hiçbirşey yemiyorum iyi gelecek gibi inşallah sahada kolay gelsin

hoşgeldin arkadaşım bursa kimse yok bende arada uğrayıp kendi kendime konuşuyo:)))
Senin kilon çok iyi bence ama kendini kilolu hissediyosan biraz verebilirsin tabi bende evdeyim çok hareket etmiyorum ama akşam beşten sonra hiçbirşey yemiyorum iyi gelecek gibi inşallah sahada kolay gelsin

Hoşbulduk arkadaşım :)) inşallah canım. Günde mutlaka yeşil çay içiyoruz ve light yoğurt yiyoruzz !! ihmal etmiyoruz asla. Sanada kolay gelsin canım benim. Biz burda konşuruz senle. İyi haberlerini bekliyorummm:KK55:

Kizlar benim de vermem gereken 9-10 kilo fazlam var, Atkins diyetine basladim 10 gun once ama sadece 2 kilo kadar verdim ki onun da su kaybi oldugunu dusunuyorum, motivasyonum cok dustu :KK43: ama birakmayi dusunmuyorum diyeti. Spor da yapiyorum haftada iki kez umarim faydasini goruruz yaza pek bir sey kalmadi.

Kizlar benim de vermem gereken 9-10 kilo fazlam var, Atkins diyetine basladim 10 gun once ama sadece 2 kilo kadar verdim ki onun da su kaybi oldugunu dusunuyorum, motivasyonum cok dustu :KK43: ama birakmayi dusunmuyorum diyeti. Spor da yapiyorum haftada iki kez umarim faydasini goruruz yaza pek bir sey kalmadi.
selaaam.... öyle sağlıksız diyetler yapmıyoruz ben şuan saat 17 den sonra yemek yemeyerek burda bir topikte zayıflamaya başladım sanada öneririm

Canikolar sporu asla ihmal etmiyoruz ve sayısal verileri kafaya takmıyoruz. Görünüş önemliii !

Ve beklenen gün 15 kilo verdim :)!!!
Merhaba kızlar çok sevinçliyim size geçirdiğim diyet sürecimi anlatayım :
artık bıkmıştım kilolu olmamdan dışarı çıkamıyordum hatta kiloluyum diye ağlıyordum bi ara.
özgüvenim 0 dı ve karar verdim kalori felan hesaplamayı öğrendiim başladım diyete
genellikle 900-1200-1300 kalori aldım ve ilk 20 gün 10 kilo verdim
sonra yine azim ettim ve 20 günde 3 kilo verdim daha bitmedi
1 hafta diyeti bıraktım sonra yine başladım ve 11 günde 2 kilo verdim
2 kilo verdiğimide dün gördüm tartıya çıktım böylelikle 15 kilo verdim çok mutluyum inanınca oluyor
heleki o 48 beden iken 40 bedene düşmek insanı çok mutlu ediyor
başkalarının çok zayıfladın güzelleştin demesi acayip mutluluk verici..
alışverişe çıkarken korkmadan önceden sana dar gelenleri almak çok keyif verici çok MUTLUYUUMMM !!

1. diyet 83 kilo
sonuç = 70
2.diyet 73 kilo 44 beden
sonuç = 70
3.diyet 70 kilo 42 beden
sonuç : 68 40 beden

ayy çok mutluyum ya inşallah zayıflamak isteyen bütün herkes başarır !!!

merhabalar... ben şu altta yazan kloyu sadece akşamçaylarında yediklerimi keserek verdim..zaten her gün yürüyüş yapıyorum bebeğmi gezdirmek için.Bi de ağzımızı tutabilsek :KK31:

ama yemek çok güzel bişey yaa :KK52::KK52::KK52:

dün hamile kalmadan önceki eteğimi ve gmleğimi giydim Allahım nasıl motive oldum yaa..devam devam devam.yaza kadar 10 kilo dahaaa :KK76::KK76::KK76::KK76:

merhabalar... ben şu altta yazan kloyu sadece akşamçaylarında yediklerimi keserek verdim..zaten her gün yürüyüş yapıyorum bebeğmi gezdirmek için.Bi de ağzımızı tutabilsek :KK31:

ama yemek çok güzel bişey yaa :KK52::KK52::KK52:

dün hamile kalmadan önceki eteğimi ve gmleğimi giydim Allahım nasıl motive oldum yaa..devam devam devam.yaza kadar 10 kilo dahaaa :KK76::KK76::KK76::KK76:

Bende cocuklarimi alip yuruyuse cikiyorum.Etrafi tamamen kapali double puset aldim.sabah aksam yuruyorum.birde aksam besten sonra birsey yemiyorum...insallah verebilirim

Merhaba kizlar benimde 11 kilo vermem lazim 49 olmam gerek. Sabah ve aksam nesfit meyveli yiyorum bugun ikinci gunum ama baya etkisini gordum 1 kilo gitti bile. Kaldi 10 kilo. Sadece bununla degil tabi sabah aksam yuruyus yapiyorum. 60 kiloydum bu sabah tartildim 59 ciktim. Yarin tartilip yine yazarim.

Merhaba kizlar benimde 11 kilo vermem lazim 49 olmam gerek. Sabah ve aksam nesfit meyveli yiyorum bugun ikinci gunum ama baya etkisini gordum 1 kilo gitti bile. Kaldi 10 kilo. Sadece bununla degil tabi sabah aksam yuruyus yapiyorum. 60 kiloydum bu sabah tartildim 59 ciktim. Yarin tartilip yine yazarim.
Bende en son tartildigimda 59.900 dum ve bende 49 kiloyu hedefliyorum.Ama ben haftada bir tartiliyorum. Normal kahvalti,her ogunde sadece bir kase yemek(makarna,pilav haric,genelde sebze) saat 5 ten sonra sadece su iciyorum.ve her ogunden sonra yuruyuse cikmaya calisyorum.

Bende en son tartildigimda 59.900 dum ve bende 49 kiloyu hedefliyorum.Ama ben haftada bir tartiliyorum. Normal kahvalti,her ogunde sadece bir kase yemek(makarna,pilav haric,genelde sebze) saat 5 ten sonra sadece su iciyorum.ve her ogunden sonra yuruyuse cikmaya calisyorum.

Ben bir haftadir kullaniyorum ama nedense ise yaramadi simdi sporda yapiyorum bebekten firsat buldukca. Neden bukadar agir kilo veriyorum anlamiyorum yaaa

Merhaba kızlar cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Çok özür dilerim ama hiçbir e-mail almadığım için geri dönüş yapmamıştım cevap yok diye burda da yeni olduğum için bilmiyorum nerden bakıldığını. Vay be 2 ay olmuş bunu yazalı, ben dediklerimi yaptım o dönemde ve 56 kiloya düşmüştüm ama sonrasında hastalandım.

Hastalık aslında hastalık gibi değil boğazımda birşey çıktı böyle sert birşey, doktora gittim tiroid bezinin az çalıştığını söylediler ama durum vahim değilmiş oyuzden ilaç falan vermediler tiroid bezi mikrop kapmış ama bişe çıkmadı Allah'a şükür. Anemim için demir ilacı verdiler. o ara yazdıklarımın hiçbirini yapamadım ve bugüne kadarda dersler falan derken bırakmıştım tabiki geri kilo aldım ama aynı kiloya gelmedim şuan 59um tam.

Haftaya tekrar aynı tempoya başlamayı düşünüyorum. Hala kilosundan şikayet edip bana katılmak isteyen var mı? Şuan regl dönemim ama Pazar gününe bitmiş oluyor Pazartesi başlayacağım yine egzersiz ve ilk yazdıklarıma. Siz ne dersiniz? Bir de dukan diyetinden çok bahsediyorlar, siz ne düşünüyorsunuz? Dukan mı yapalım yoksa, şekeri ekmeği tuzu yağı makarnayı pilavı hamur işini kesip kendi bildiğimiz gibi mi beslenelim ?? Cevaplarınızı bekliyorum. İsterseniz Facebookta group acarız ordan devam ederiz size uyarsa daha kolay olur. Hepinizi öptüm!! :)

Son düzenleme:
X