Nişan kendim süslediğim gelin ayakkabılarım :D

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
$DSCN0349.jpg $DSCN0350.jpg

kızlarrrr :) sizinde sayenizde kalpleri çıkardım işte son hali ayakkabıların :KK70:

böyle nasıl olmuş ?

Nasıl rahat hissediyorsan öyle olsun cnm bi kere oluyo istediğin gibi giy

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet kızlar düğünüm oldu ve aradan yaklaşık 2 buçuk ay geçti. bayadır buraya giremiyordum. şuan görüyorum son yazılanları.

İyiki böyle bir ayakkabı yapmışım. Okadar rahat olduki benim için anlatamam size. Düğünüme ilk topuklu şık taşlı beyaz ayakkabılarımla çıktım. takı töreninden sonra hemen ayakkabılarımı değiştirdim ve bu tasarladığım ayakkabılarımı giydim. düğünümde görümcelerim dahil bir kaç kişi ayakkabılarını kenara koydular ve öyle devam ettiler. Çıplak ayakla yani :KK70: ama ben rahat ayakkabılarımla gayet iyi döktürdüm. hatta görenler olmuş çok beğendiler. Balayına bu ayakkabılarımla gittim :KK70: :KK70: :KK70: Herkez bayıldı. Bazıları nerden aldığımı sordu :KK70: Görümcelerim bile çok şaşırdı ayakkabılarımı görünce :KK70: benim iyiki yapmışım ve giymişim dediğim en güzel şeylerden biriydi. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Öncelikle hayırlı olsun canım mutluluklar dilerim,ayakkabılarınada bayıldım.:nazar:

Hayırlı olsun öncelikle. Ben daha önceki konularını okudum ve aynı şeyleri yaşadım. Siz eksi nişanlınız Murat lamı evlendiniz eski nişanlınıza döndünüz mü . Ben yeni nişan attım ve çok karışık bir durumdayım cvp verirseniz çok sevinirim.

disede disede konularınızı okudum da merak ettim nacizane, gaziantepliyle mi evlendiniz eski nişanlınızla mı?:KK54:

disede disede konularınızı okudum da merak ettim nacizane, gaziantepliyle mi evlendiniz eski nişanlınızla mı?:KK54:
Eski nisanlimla evlendim. Oglum oldu birtane 5 yasinda 😊 mutlumusun dersen hala ayniyiz. Ailesi halâ buzdolabi ve bana elin kzii muamelesine devam ediyor 😊 cok sik gorusmemeye çalışıyorum bende

. Msj atip kim olduginuzu msj atarsaniz eger tum istekleri kabul etmiyorum çünkü sadece tanidiklarim
[/QUOTE]

Merhaba sana nasıl ulaşabilirim nişanlılık evresinde yaşadığın şeylerin hepsini yaşadım ve yüzüğümü attım seninle konuşmak istiyorum şu an evliliğin nasıl gidiyor mutlumusun hsabretseydim eğer mutlu olabilirmiydim kafamda delice sorular var cevabını sen de bulabilirim kuzum yardımcı olabilir misin bana ?

X