Nişan kendim süslediğim gelin ayakkabılarım :D

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

disede

Guru
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
256
-3
$DSCN9898.jpg $DSCN9889.jpg $DSCN9891.jpg $DSCN9897.jpg

Selam kızlar.

Uzun zamandır aklımda olan br fikri bugün hayata geçirerek gelin ayakkabılarımı kendim yaptm.

Sonucu takdir etmek yada fikrini söylemek sizde şimdi :) Sizce nasıl olmuş :)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 999308 Eki Görüntüle 999306 Eki Görüntüle 999307 Eki Görüntüle 999305

Selam kızlar.

Uzun zamandır aklımda olan br fikri bugün hayata geçirerek gelin ayakkabılarımı kendim yaptm.

Sonucu takdir etmek yada fikrini söylemek sizde şimdi :) Sizce nasıl olmuş :)

Çok cici olmuş. Güle güle kullan canım. Sadece bana kırmızı kalpler fazla olmuş gibi geldi. Gelinliğin altında da sadece beyaz olması daha hoş olur gibi geldi. Tabii senin zevkin birşey diyemem. Görünüm olarak şirin

Çooook teşekkür ederim canım benim saolasın. Ben bu kalpleri Melissa marka ayakkabıda görmüştüm $melissaayakkabi.jpg

bunu almaktı niyetim ama bunlar çook pahalı. Bende o kalpleri bu şekilde yaptım :) Teşekkür ederim yorumun için :)

çooooooook cici ve harika olmuşşşşşşşşşşş, mutlulukla giy :KK16:

Ben de benzerini kına gecemde yapmayı planlıyorum rahatça doya doya oynabilmek için :KK66::KK62::KK64:

Ellerine emeğine sağlık çok güzel olmuş :107:

Cok güzeller. .şeker gibiler .gule gule giy düğününde canım:KK16:
Analar ne marifetli kızlar doğuruyor yaf:KK1:

Son düzenleme:
Bana sadece kalpler biraz fazla geldi ama bence converse olması önemli değil. Bu kadar değişiklik yaptıktan sonra converse'i başka yerde giyemeyecektin zaten.

ozaman yanlardaki kalpleri kaldırıp yerine inci yapıştırıyım. Teşekkürler cevabın için :)

canımmm çok saol olmuşmu yaa gerçekten bilemedim :S

Gerçekten cok beğendim bu haliyle
Sadece kalplerden emin olamadım
Ciçeğin de Kırmızı bi renk olacakmı?
Bütünlük olsun hani diye:KK34:yoksa bu haliyle çok tatlı gerçekten:KK16:
Simdi trendler farklılaştı yaa..ben stiletto tarzı giymistim düğünde
Şimdiki el buketleri de cok tatlı, renkli renkli
Erken evlenmisim:KK1:

Son düzenleme:
Gerçekten cok beğendim bu haliyle
Sadece kalplerden emin olamadım
Ciçeğin de Kırmızı bi renk olacakmı?
Bütünlük olsun hani diye:KK34:yoksa bu haliyle çok tatlı gerçekten:KK16:
Simdi trendler farklılaştı yaa..ben stiletto tarzı giymistim düğünde
Şimdiki el buketleri de cok tatlı, renkli renkli
Erken evlenmisim:KK1:

canım el çiçeğim beyaz olacak.

Bende stiletto tarzı ayakkabılara baktım bambi'de ama ordaki çocuk bana rahat edemezsin platform daha rahat olur senin için dedi. Bende mecburen sitilettodan vazgeçtim. platform giymeye alışkınım ama daha önce hiç stiletto giymediğim için kendimi riske atmak istemiyorum açıkçası.

eline sağlık canım, kalpler soru işareti bıraktı bende ama sen nasıl istiyorsan en güzeli öyledir :)

ben böyle bir şey giysem herhalde çok tepki çekerdim neden topuklu giymiyosun gibi ...
cesaretinden dolayı tebrik ederim. bunlarla harika oynanır.acı çekmeden gecenin tadına varırsın :124::124:

X