Son Yıllardaki Tayt Çılgınlığı

Taytın üstüne popoyu örtecek kadar uzun bir üst giyilmezse ortaya çıkan görüntüler çok feci olabiliyor.Bazıları abartıyor gerçekten oldu olacak kilotlu çorap giyip çıkaydın diyesim geliyor.

bende tayt gıymeyı severım ama genelde evde gyıyorum.
geçenlerde kapalı bir bayan geçti yanımdan, hani ben kız oldgm halde öylece bakakaldım :KK43:
kafasında eşarp, altında tayt , üzerinde popoyu örten bişey bıle yok. iç çamasırına kdr görunuodu resmen.. taytı inceydı herhalde..:KK47::KK47: yok artık dedim yaa.. işte böyle olunca biz bile bakıoruz dönüp dönüp....

Kadının düşmanı kadın diye boşa demiyorlar işte."Aç" yeterince çirkin bir tabir de sizin deyiminizle insanlar öyle diye giyemeyecek miyiz tayt? Böyle erkeklerle yobaz kadınlar arasında fark göremiyorum al birini vur ötekine. Valla benim pantolonların hep pantolon tayt şeklindedir, balık etliyim baya toparlıyor çok güzel gözüküyor. Çok seviyorum hep giyiyorum, popomu da kapatma gereği duymuyorum gayet düzgün görünüyor. Ama tabii bu kilodan çok vücut şekliyle alakalı sevgili konu sahibesi, o konuda bir probleminiz varsa, şekilsiz bacaklar falan gibi, giymeyin siz

Her kadın istediği gibi giyinmekte özgürdür. Beğenmeyen giymez bu kadar basit.Ben seviyorum, yakıştırıyorum giyiyorum kime ne ? En sevmediğim şeydir başkalarının giyiminin , kuşamının eleştirilmesi. Arkadan fısıldaşmalar , dik dik bakmalar. Bi gün birine çok fena çatıcam ama bakalım kime denk gelecek :)

kimisine tayt yakışır Yakıştığı için giyer Kimisi yakışmasa bile moda olduğu için giyer ve dışarıya nasıl bir profil verdiğinin fakında olmayabilir veya bile bile o profili vermek için tayt giyer Tayt yerine külotlu çorap giyen ve üzerine kısacık tshirt giyenleri gördüm Çorapların dikişleri bile belli oluyordu Bu tarz insanları dışarıda bırakarak konuşuyorum çünkü cinslliğe adamlar olduğu gibi kadınlar da olabilir kimi kadında bunun için tayt giyer

Herneyse benim için kışın özellikle dri fit taytlar koşu yaparken vazgeçilmezdir Teri emerler ve eşofman gibi terletmezler Sıcak da tutarlar Üstüne basenleri ve cinsel organı kapatacak bir rüzgar montu ile süper bir kombin olur

Kışın çizme ve tayt uyumu çalışanlar için kurtarıcıdır, kumaş pantolon gibi sıkmaz ve rahatsız etmez

Kimisi ise basenlerini kapatmayan kısa tshirtler ile giyer taytı Yine cinsel organı belli olmuyorsa ve zayıfsa çok güzel bir görüntü ortaya çıkıyor diye düşünüyorm

Bence modayı körü körüne takip etmektense insan kendine yakışanı ve yakıştırdığını giymeli Toplum baskısı ile o ne der bu ne der diye düşünecek ve hareket etmeye kalkacak olursak bu ülkede deli olur çıkarız Herkese uymak imkansızdır Eğer birilerini taklit etmeye başlarsanız da kişiliğinizi kaybetmeye başlarsanız

Erkekler icin daha ne kadar kisitlamak istiyorsunuz kendinizi?
Aklinda fikrinde o sey olan bir insan ne kadar kapali giyinseniz bile size o gözle bakacakdir.
Ayrica Millet ne der lafindan da gicik kapiyorum, millet diye önem verdiginiz kisiler saman altindan su yürütüyor. Ben kendimi bildigim sürece milletin ne demesi beni ilgilendirmiyor.
Her insan kendine dogru olani yapsin giysin. Kadinlarin cogu türkiyede halen niye tam hür olamadigi belli.

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ben çok fazla tayt giymiyorum. Bana fazla yakışmıyor diye düşünüyorum. Ama tayt giyip giymeme kararını bakan magandalar ne düşünür diye verecekseniz sokağa çıkmayın daha iyi. Her kıyafete, her kadına, her bacağa, her popoya bir bakan mutlaka olacak. Bundan kaçış yok. Kurtuluş kendinize yakıştırdığınız şeyi korkusuzca ve özgürce giymekten geçiyor. Başka hiç bir kriteri kafaya takmaya gerek yok bence.

Ben giymiyorum giymeyide düşünmüyorum
saçma sapan taytlar giyip üzerine kısacık giyinenleride itinayla izliyorum güzel oluyo:KK34: herkes bakıyo amaçları dikkat çekmek değil mi?

zayıfsan neyse de tontişlerde çok çirkin gözüküyor.

artı zayıf kilolu fark etmeden içini gösterenlerden berbat. hele güneşte. :KK53::KK53::KK53:

mutlaka rahat, evimde bende giyiyorum ama dışarıda :KK50::KK50::KK50:

Bence tayt sadece ince fiziklerde tunik gibi popoyu örten bir üstle kombinlenmişse rahatsız edici durmuyor, onun harici gerçekten teşhircilik gibi.
Güneş vurunca, yada eğilip kalkarken gerilen kumaştan iç çamaşırının şeklini geçtim inanın deseni bile gözüküyor; selülitleri yağ kıvrımlarını hiç söylemiyorum bile.
Amaç seksi olmaksa bence amaca hizmet etmiyor tam tersi bayağı duruyor, öte yandan yok arkadaşım ben böyle seviyorum giyerim donumdan totomdan size ne diyenler de özgür tabi dileyen dilediğini giyer:KK55:

Tayt olmazsa millet ne giyecekti çok merak ediyorum.Tembel işi olduğu için çok revaçta.Giy çık.Ütü derdi yok.Zayıflara çok yakışıyor.Ama popoyu örtmek koşuluyla.Şişmanlar giymesin lütfen.Giyeceklerse de popoyu örtsünler.Teşhircilik resmen.Hatta onlara yasaklansın.:KK1:

Tayt çılgınlığı, Jean çılgınlığı bu neden insanları bu kadar alakadar ediyor anlayamadım? İsteyen giyer isteyen giymez. Giyimimizi de mi erkeklerin uçkuruna göre ayarlayacağız artık? Özellikle de en çok karşı olan yine Kadınlar, artık kıskançlıktan diyeceğim. Ya fiziği müsait değil giymeye ya da giymesini engelleniyor o da böyle geliyor eleştiri bazında konu açıyor. Kedi uzanamadığı ete mundar dermiş ya o hesap.. :KK14:

O çılgınlardan biri de benim :KK3:
Çünkü tayt kot pantolondan çok daha rahat. üstelik tunikle ve gerekli aksesuarlarla çok şık oluyor :KK14:

Milletin abazaligi cosmasin diye ben gunluk giyimime kisitlama getiremem, gerdandan bile tahrik olunur diye ortalikta fetvalar ucusurken neremizi ortsek sapik beyinli, uckuru dusuk erkekler gene bir yer bulur hallenecek...
Deli gibi tayt giyerim, kici basi ortulsun derdim de yok cunku yurtdisindayim, bir kere bile rahatsiz olmadim, donunce de aynen devam...
Kadinlar degil o cinsellige ac olanlar ve bu kosullari saglayanlar dusunsun...
Evden cikmayalim anasini satayim:KK14:

ek olarak zihniyet değişmedikçe;

OJ7moQ.jpg

çarşaf da giysen aynı.

popoyu örtmediği müddetçe iğrenç bir görüntü oluşuyor. eskiden ben de çok giydim en azından uzun kazak ve uzun çizme eşliğinde. Şimdi tayt kıvamında olan pantolanlar var taytlardan daha şık durduğu için onarı tercih ediyorum.

haftanın en az 4günü giyerim inanılmaz rahat tabi bacakları ve poposu düzgün olan insanlar giymeli bide taytın kaliteside çok önemli ince olduğunda çorap görüntüsü yaratıyo ve gerçekten kötü duruyor ama kumaşı kalınsa üstündeki kıyafeti popona kadarda çekiştirmene gerek kalmıyor gayet hoş duruyor

Genel cevaplara bakıyorum ve şu komik geliyor 'kimin ne dediği ilgilendirmez, insanlara karışamazsınız; ben özgürüm, ben giyerim... Ama tombullar ve teşhirciler giymesin!'

Bu söylem tepki gösterdiğiniz kişilerin bir gömlek üstü işte. ''Size ne?'' asıl onu sormak istiyorum bende. Tombul olan da giysin, obez olan da giysin, çıta bacaklı da giysin... Siz nasıl milletin öküzlüğü için taviz vermiyorsanız bu insanlarda sizin göz zevkiniz için taviz veremezler. Bu kadar saçma bir savunma veya argüman olamaz!

X