aşkımı buldum

zen2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
451
64
34
ben daha 17 yaşındaydım bir işe yerinde çalışıyordum lise yeni bitmişti buarada bir iş değişikliği yaşadım burda form doldururken eşim beni ilk defa orda görmüş amam ben erkeklere pek bakmadığımdan farkında bile olmadım ben işe başladıktan yaklaşık bir ay sonra eşim işe başlamıştı.ben kasanın önünde dururken kafamı bi sağa çevirdim sonra tekrar çevirdim. hani filmlerde olurya aynen oyle.bir baktımki karşımda cok yakışıklı iyi giyinimli bir erkek. ilk baktığım yeri ise karizmatik burnu ozman allahım bu ne güzellik diye düşündüm.ve il defa arkadaşıma ben bu adamın telefonunu alacağımı söledim .tabi öle olmadı .o erkek reyonunda çalışıyodu.bende kasiyerdim. o yokken beni hep erkek kasasına verirlerken o reyonda olduğunda beni başka kasalara veriyorlardı.o hep izin günlerinde mağzaya uğrayıp beni görmeye geliyormış.neyse bir gün aynı reyona düştük kavga etmeye başladık. aslında biraz saka ile karışıktı.sonra ben cok kırıldım. yanıma geldi ve kendini affettirmeye çalıştı.sonraki günlerde kavga ile saka ile arkadaşlığımız devam etti.sonra eşim bana havuza gidelimmi diye sordu .bende daha yeni tanıştığım biriyle havuza gidemem diye soyleyınce cok hoşuna gitmiş işte evlenilecek kız demiş.sonrasında sabah işe gelmeden buluşup kahvaltı yapıyorakşam işçıkışlarında beni eve bırakıyordu.bi hafta sonu tiyatrodan arkadaşlarımla buluşmuştum o bende gelmek istiyorum diyince kıramadım kız arkadaşlarım sevgilinmı dıye sorduğunda hayır dedım amam 1 saat gecmemiştiki biz el ele yürüyoruz kızlar bile şaşırdı tabi bende 17.07.2004 ilk çıkmaya başladığımız beni ilk öptüğü tarih o oldu ondan sonra hergün bana bir adet gül getiriyordu.bu güller bir sayıya ulaştığında sana birşeyler sölicem diyordu bir gün aksam buluştuğumuzda bir gül daha verdi kaç oldu diye sordu 13 tane olmuştu bunun anlamı ne diye bilmiyorum dedim S.E.N.İ.S.E.V.İ.Y.O.R.U.M DENİ SAY 13 TANE HAFR VAR DEDİ VE İLKDEFA BANA SENİ seviyorum dedi. tabi ben aşıkken şimdi sırılsıklam aşık olmuştum daha sonra 7 yıllık beraberliğimizde belki milyartane olay milyar tane ayrılıp baışma yaşadık amam inancımızı kaybetmedik. okadar uzun anılarım varki ama sizi sıkmak istemediğimden yazmıyorum talep ederseniz yazarım .başka bir sürü sorun yaşadıktan sonra şimdi 3,5 yıllık evliyim ve 2 yaşında bir kızım var ve eşimin ismini ben dövme yaptırdım kızımla benim ismimide eşim dövme yaptırdı allah şükür şuan çok mutluyuz ikimizinde iyi işleri var ve sıra ikinci çocuğa geldi ....

ne mutlu size :nazar:

inş 2. çocuğunuzu da sağlıkla kucağınıza alırsınız :KK16:

X