Granada Hoteli

Alanyadaki granada otelden bahsediyorsanız ben balayına oraya gitmiştim. Çok büyük değil ama çok güzel bir otel.

tam alanya ve manavgat arasında. Akşamları bir Alanya turu atayım derseniz yapamazsınız. Biz araç kiralayıp gezmiştik.

Benim gibi yüzme tutkunuysanız harika bir iskelesi var. Denizi çok temiz ve güzel. Yemekleri çok lezzetli. Gece lobi bardaki kokteyller eşsiz.

Animasyon gösterileri çok kaliteli. Kendinizi Yetenek sizsinizde gibi hissedebilirsiniz.

Biz oraya gittiğimize hiç pişman olmadık. Aklımdan çıkmayan bir on gündü. Herkese tavsiye ederim.

tatil anlayışınız otele kalıp ailece dinlenmekse alanya bölgesınde en güzel otel dıyebılırım ama merkeze 15 20 km arası carsıdan uzak yani ama otelde hersey dahıl ultra full oludugundanher gece farklı anımasyon gosterılerı var guzel otel

Berbat bir otel! Çalışanlar yılışık, terbiyesiz, yemekler çoook kötü, plaj yok, havuz ufacık, avrupanın görgüsüzlerinin olduğu, pis bir otel. Sabah iki çeşit akşam da iki çeşit dondurmadan başka dondurma çeşidi olmayan, mezelerin bayat olduğu, yemekleri gördüğünüz an da tiksindiğiniz bir yer. 5 yıldızlı otel ünvanını hiç hak etmiyor. Biz 1 hafta önce ordaydık hiç memnun kalmadık! Ayrıca oradaki anı tur yetkilisi Tuba hanım! dan da hiç memnun kalmadık! Otelden ayrılmamıza iki gün kala otelden memnun olup olmadığımızı sormak için aradı, memnun kalmadığımızı söyledik ve cevabı zaten iki gününüz kaldı idare edin oldu! Terbiyesizlik diz boyu siz düşünün artık diğer çalışanları. Buraya iyi diyenlere şaşıyorum sanırım hiç otele gitmemişler. Kesinlikle tercih etmeyin aç kalırsınız, havuz kenarında yer bulmak için sabah 7 de kalkarsınız, tuvalete girmek için sürekli odanıza çıkmak zorunda kalırsınız diğer tuvaletler pis çünkü. Bir de hiç eğitilmemiş personel sizi tavırlarıyla sinir eder.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X