Askerlerimize kavuştuk...yarenliğe devam!!!

Ah ah al benden de o kadar aman oldugu kadr artik ya elimizden geleni yapiyoz napalm :KK66:)

olcek hiloşum olcek inşallah :KK16: bugün içimde acayip bi inanaç var :KK23: arada geliyor böyle...

koçişime kavuşuyorum dıye nülücüm dün evlililk yıldonumumuzdu hatunlar o yuzdendı heyacan :KK1: :KK1: :KK1:

oyy oyy oyy daha nice yıllara kavuşursunuz inşallah canım benim :KK16: neler yaptınız bakalım :KK23:

olcek hiloşum olcek inşallah :KK16: bugün içimde acayip bi inanaç var :KK23: arada geliyor böyle...

oyy oyy oyy daha nice yıllara kavuşursunuz inşallah canım benim :KK16: neler yaptınız bakalım :KK23:

İnşallahhh doğru hislerdir Nilümm amin aminn valla ben hayatımda ilk defa tarihi anlıyorum :KK1::KK1::KK1: inşallah sınav soncunda da fark ederrr :KK9:

ne acıklım kız bacım evlılık yıl donumumuzdu işte tatlı tatlı gecırdık gectı gıttı bıttı :KK1: :KK1: :KK1:

Nice mutlu seneler canımcımmm :KK16::nazar:

Selam kızlar :KK3:

Evli bi bayan olarak döndüm aranızaa :KK17:
Artık nişanlım değil, eşim diyebiliyorum :KK69: Nikah salonuna gittiğimizde çok kalabalık gittik, en çok kız tarafı vardı tabi :KK53:
Masaya oturduk ki ben tir tir titriyorum, sonunda o önemli soru geldi ben ' bi ömür evet ' derken, eşim ' ölene kadar evet ' dedi. Salonda bi alkış sesleri :KK16: Bütün gün evlilik cüzdanına bakıp durduk. Darısı bekarlarımızın başına :KK16:

Yeni davetiyemiz ise bu dur :KK16:

Eki Görüntüle 1125038

kuzummm :KK16: nerelerdesin sen, hiç uğramadın kaç gündür???

Nikah durumları işte bebeğim hallettik çok şükür :KK17: Davetiye seçtik yeniden falan falan :KK16:
Sen napıyosun bakiim :KK17:

Slm hiloş ,nülü, zeynoo

Derya naber canımm :KK3:

Son düzenleme:

Artık nişanlım değil, eşim diyebiliyorum :KK69: Nikah salonuna gittiğimizde çok kalabalık gittik, en çok kız tarafı vardı tabi :KK53:
Masaya oturduk ki ben tir tir titriyorum, sonunda o önemli soru geldi ben ' bi ömür evet ' derken, eşim ' ölene kadar evet ' dedi. Salonda bi alkış sesleri :KK16: Bütün gün evlilik cüzdanına bakıp durduk. Darısı bekarlarımızın başına :KK16:

Eki Görüntüle 1125038

Nikah durumları işte bebeğim hallettik çok şükür :KK17: Davetiye seçtik yeniden falan falan :KK16:
Sen napıyosun bakiim :KK17:

Derya naber canımm :KK3:

Zeynoo canım benm yaaa Allah bir yastıkta kocatsın kızzz :KK1::nazar: oyy heyecanlı olmaz mı yaaa sevdiğinle artık evliisn eşim yazıyosun çok değieşik duygular tabi kiiii... :KK16: Tebrik ederm canım benm yaaa aynen darısı başımızaaa :KK16::nazar::nazar:

Davetiyeniz de çok tatlı canımcımmm

Son düzenleme:

Zeynoo canım benm yaaa Allah bir yastıkta kocatsın kızzz :KK1::nazar: oyy heyecanlı olmaz mı yaaa sevdiğinle artık evliisn eşim yazıyosun çok değieşik duygular tabi kiiii... :KK16: Tebrik ederm canım benm yaaa aynen darısı başımızaaa :KK16::nazar::nazar:

Davetiyeniz de çok tatlı canımcımmm

Hiloşşş :KK3: Amin amiin :nazar: Çok çok değişik, çok güzel duygular. Durup durup Allahım şimdi evli miyim diyorum, nikah cüzdanına bakıyorum bekarlık soyadı, şimdiki soyadı falan ne bilim çok başka :KK16: Darısı senin başına kuzum :KK54:

Bende çok beğendim, çevremde hiç dağıtmadılar böyle birşey ilk olcaz :KK1:

Eki Görüntüle 1125038

:KK52::KK52::KK52: aman Allahımmm sen nikah mı yapıp geldin :nazar: artık evli misin, yakup senin kocişin mi oldu :21: oyy süper canım yaa, geriye bir tek düğün ve o malum gece kaldı :KK53:

İnşallahhh doğru hislerdir Nilümm amin aminn valla ben hayatımda ilk defa tarihi anlıyorum :KK1::KK1::KK1: inşallah sınav soncunda da fark ederrr :KK9:

inşallah canım :109: ben de ilk kez matematiği anlıyorum ama soru çözmediğim için pek bi işe yaramıyor :26:

kızlar yaa bizim iki hafta sonra taşınma ihtimalimiz var, şu an oturduğumuz yer yıkılacak, yeni evimiz hazır ama sınav öncesi nasıl olcek bilmiyorum :KK25:

Hiloşşş :KK3: Amin amiin :nazar: Çok çok değişik, çok güzel duygular. Durup durup Allahım şimdi evli miyim diyorum, nikah cüzdanına bakıyorum bekarlık soyadı, şimdiki soyadı falan ne bilim çok başka :KK16: Darısı senin başına kuzum :KK54:

Bende çok beğendim, çevremde hiç dağıtmadılar böyle birşey ilk olcaz :KK1:

Canım yaa kıyamamm kızz duygu yüzklendm gidim yarın nişanlıcımın yanağına bir öpücük kondurayım bu gazla :KK1::KK1::KK1:
Allah bir ömür mutlu etsn canımm foto varsa atsana bakalımm :KK34:

:KK52::KK52::KK52: aman Allahımmm sen nikah mı yapıp geldin :nazar: artık evli misin, yakup senin kocişin mi oldu :21: oyy süper canım yaa, geriye bir tek düğün ve o malum gece kaldı :KK53:

He ya artık evli barklı oldum be kuzum :KK17: Kocişşkoo oldu :KK16: Sus kızz :KK17:

Canım yaa kıyamamm kızz duygu yüzklendm gidim yarın nişanlıcımın yanağına bir öpücük kondurayım bu gazla :KK1::KK1::KK1:

Git git bu kadar hasret yeter :KK17:

Atmıştım kuzum ama sildim, artık sonra bi daha atarım :KK31:

canımmm gidiyor musun yarın? ohh ne güzel maşallah :nazar::nazar::nazar: bi tane kondurma yavrum öpücük manyağı yap :KK1:

He ya artık evli barklı oldum be kuzum :KK17: Kocişşkoo oldu :KK16: Sus kızz :KK17:

Git git bu kadar hasret yeter :KK17:

Atmıştım kuzum ama sildim, artık sonra bi daha atarım :KK31:

kocişko hee :KK23: evli, mutlu... sırada da çocuklu var :KK53: fotoları da sildiğin gibi hemencecik geri yükle :KK19:

kocişko hee :KK23: evli, mutlu... sırada da çocuklu var :KK53: fotoları da sildiğin gibi hemencecik geri yükle :KK19:

Çocuklu olmasına daha çook var önce kocayı büyüteyim nilüm :KK37: Pazartesi çeyizim seriliyor, o işler bitsin atıcam kuzum. Şimdi buralarda çok duramıyorum ya :KK17:

X