Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan için Elbise..

Canım Hepsi güzel ama 5'in ayrı bir havası var :) Mutluluklarla giy inşallah

nişanı evde yapacaksanız bence çok abartı durur bu modeller
ama salonda yapılacaksa 2 nolu hoş duruyor

boyun uzun ve zayıfsan 6 çok güzel olur. ama benim gibi hem uzun hem kalçalıysan olmaz.
orta boyluysan ozaman 5 süper olur çok beğendim çok şık o tarzın zümrüt yeşili de çok yakışır.

Zayıfım ama boyum uzun değil maalesef, benim düşüncem şifon ise değişik olması aslında, etek kısmı tiril tiril dökülecek, zarif duracak tabii hayalim böyle, gerçekte nasıl olur bilemem.. :KK31:

Canım selam ben 1 ve 5 diyorum 1 deki minik kol detayını ve sırt tülünü 5 e ekletebilir misin acaba , diktirmek istersen sana gelinliğimi diktirdiğim ablayı önerebilirim , makası çok iyi kiminle provaya gittysem bana bunu söylediler ..

mümkün olduğunca çok yere git eğer istanbuldaysan kadıköy fatih mutlaka gez sonra içine sinen biriyle otur çizdir önce içine sinen modeli direk bu resimdeki olsun değil hayalinde ne varsa söyle eklesin çıkarsın mutlaka içine sinsin .

nişanı evde yapacaksanız bence çok abartı durur bu modeller
ama salonda yapılacaksa 2 nolu hoş duruyor

Normalde benim ilk beğendiğimi görseniz, bunların yanında yaz aylarında alışverişe çıkmalık elbise gibi kalır, ama o' da dış çekime uygun düşmüyor, 6. modeli beğenmemin sebebi altı düz ipek şifon olup üst kısmı da bolero tarzı olması, yani evde çıkarılınca düz sade bir elbise gibi olur, dış çekimde giyilince de bambaşka bir havası. Tabii yine de bilemiyorum sadece bir fikir.. :44:

renk gercekten hos ama nısan oldugu ıcın daha cıvıl cıvıl renkler tercıh etsen dha ıyı olur :)

:) Bende soft, duru bir renk istiyorum canım zaten mint yeşili görmekten usandım :)
Pudra ve somon da çokça tercih edilenler arasında, daha baskın tonları da ben sevmiyorum sanırım.. :KK34:

:) Bende soft, duru bir renk istiyorum canım zaten mint yeşili görmekten usandım :)
Pudra ve somon da çokça tercih edilenler arasında, daha baskın tonları da ben sevmiyorum sanırım.. :KK34:
pudra rengi gercekten cok hos
ten rengın nasıl cnm
beyaz tenlıysen daha da hos duruyor pudra

Eki Görüntüle 1006118 $01.jpg
benim de bu tarzlar hoşuma gidiyor ama renkleri farklı

bence 1 ve 6 çok güzller bnde kısmet olurda alırsam o ikisii gibi birşey alırdım :)

Canım selam ben 1 ve 5 diyorum 1 deki minik kol detayını ve sırt tülünü 5 e ekletebilir misin acaba , diktirmek istersen sana gelinliğimi diktirdiğim ablayı önerebilirim , makası çok iyi kiminle provaya gittysem bana bunu söylediler ..

mümkün olduğunca çok yere git eğer istanbuldaysan kadıköy fatih mutlaka gez sonra içine sinen biriyle otur çizdir önce içine sinen modeli direk bu resimdeki olsun değil hayalinde ne varsa söyle eklesin çıkarsın mutlaka içine sinsin .

Canım akrabamın Fatih' te moda evi var gelinlik ve abiye üzerine orada yaptırmayı düşünüyorum. Aslında çok güzel, farklı şeylerde ortaya çıkararabiliriz kafamda birşey olsa kol eklenir, sırta tül eklenir vs. değişiklikler yapılabilir ama öncelikle kafamda birşeyi belirlemiş olmam lazım, o helen kol düşünmüştü altta ipek şifon ama göğüs hizasından mı başlamalı etek kısmı, yoksa bel aşağısından A tipi şeklinde mi olmalı onları henüz konuşmadık.

Canım akrabamın Fatih' te moda evi var gelinlik ve abiye üzerine orada yaptırmayı düşünüyorum. Aslında çok güzel, farklı şeylerde ortaya çıkararabiliriz kafamda birşey olsa kol eklenir, sırta tül eklenir vs. değişiklikler yapılabilir ama öncelikle kafamda birşeyi belirlemiş olmam lazım, o helen kol düşünmüştü altta ipek şifon ama göğüs hizasından mı başlamalı etek kısmı, yoksa bel aşağısından A tipi şeklinde mi olmalı onları henüz konuşmadık.

canım en güzeli deneyerek görmen, aklındaki model yakışmayabilir ya da farklı bi model giydiğinde üzerinde görünce bayılabilirsin , bence çalışıyorsan haftasonları ya da akşamları iş çıkışı erkenden gidip dene bir sürü elinde böle bi imkan da varmış işte ne güzell ..

denediklerinin resimlerini buraya koysan daha da güzel olur nasıl durduğu renk konusunda vs yorum yapabiliriz

5. elbiseye bayıldım ben:KK16:
hatta bulsam şu an direk alırım
o kadar beğendim yani:KK52:

Elbienizle foto paylaşmayı unutmayın dikildiğinde:)

Merakla bekliyor olacağız:)

Tabiki, nişan albümü de yapabilirim. :KK34:

bence 1 ve 6 çok güzller bnde kısmet olurda alırsam o ikisii gibi birşey alırdım :)

Canım 6 diye kastettiğin 5. modelmiş sanırım, onunda üst kısmını mutlaka dikkate alacağım alt kısmı nedense cezbetmedi beni.. :KK31:

canım en güzeli deneyerek görmen, aklındaki model yakışmayabilir ya da farklı bi model giydiğinde üzerinde görünce bayılabilirsin , bence çalışıyorsan haftasonları ya da akşamları iş çıkışı erkenden gidip dene bir sürü elinde böle bi imkan da varmış işte ne güzell ..

denediklerinin resimlerini buraya koysan daha da güzel olur nasıl durduğu renk konusunda vs yorum yapabiliriz

Çoğu yer fotoğraf çektirmeyebiliyor canım satın almayacağım için deneme kısmı biraz zor olabilir.. :KK34:

X