Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan için Elbise..

Kıızlaaar kafam da deli sorular var yine.. :KK53:
Elbise arayışım hızlanmış bir şekilde devam etmekte..

Hem evde basit durmayacak, hemde ağır kaçmayacak bir model arıyorum bildiğiniz üzere..
Biraz eskici ruhlu, nostalji sever, bir o kadar da romantik yapıda biriyim..
Şifon düşünmüştüm uçuş uçuş, ki gayet romantik olup beni yansıtıyor diye, ama vazgeçtim..
:KK50:
Çünkü belden kiloş gelmeyince çok ağır kalıcak ev ortamı için, kiloş gelse ev içinde hareket edemeyeceğim ki, ne olursa olsun ikisi de ev ortamına uymuyor diye düşündüm. Daha çok dış mekanlar için seçimler olurmuş gibi. :26:

Dantel detaylı, kalem etek şeklinde dizlerin altında bir elbise giyeyim dedim, ama bu sefer de tanışmadada dantel detayı olan siyah vücudu saran bir elbise giydiğim için, üstelik yıllardır hayalim dantelli bir gelinlik olduğundan, millete dantel kusturacağım en sonunda diye vazgeçtim, hemde gelinliğin bir özelliği kalmaz diye düşündüm..
:120:

Aklımın bir köşesinde sessizce bekleyen bir fikir vardı, sizinle de paylaşayım ya gerçekleştireyim hayalimi, ya da kafamdan atayım. Acaba kısa hafif kabarık vintage tarzı bir elbise giysem hem romantik, hem sevimli, hem farklı yani bana öyle geliyor da kuzenime de çocukvari geldi biraz, gerçi ona anlatmak için gösterdiğim dizlerin üzerindeydi, lise balosunda tercih edilenlerden, benim bahsettiğim dizlerin altında ve hafif kabarık olan bir elbise, siz ne diyorsunuz?..
:26:

Son düzenleme:
Kıızlaaar kafam da deli sorular var yine.. :KK53:
Elbise arayışım hızlanmış bir şekilde devam etmekte..

Hem evde basit durmayacak, hemde ağır kaçmayacak bir model arıyorum bildiğiniz üzere..
Biraz eskici ruhlu, nostalji sever, bir o kadar da romantik yapıda biriyim..
Şifon düşünmüştüm uçuş uçuş, ki gayet romantik olup beni yansıtıyor diye, ama vazgeçtim..
:KK50:
Çünkü belden kiloş gelmeyince çok ağır kalıcak ev ortamı için, kiloş gelse ev içinde hareket edemeyeceğim ki, ne olursa olsun ikisi de ev ortamına uymuyor diye düşündüm. Daha çok dış mekanlar için seçimler olurmuş gibi. :26:

Dantel detaylı, kalem etek şeklinde dizlerin altında bir elbise giyeyim dedim, ama bu sefer de tanışmadada dantel detayı olan siyah vücudu saran bir elbise giydiğim için, üstelik yıllardır hayalim dantelli bir gelinlik olduğundan, millete dantel kusturacağım en sonunda diye vazgeçtim, hemde gelinliğin bir özelliği kalmaz diye düşündüm..
:120:

Aklımın bir köşesinde sessizce bekleyen bir fikir vardı, sizinle de paylaşayım ya gerçekleştireyim hayalimi, ya da kafamdan atayım. Acaba kısa hafif kabarık vintage tarzı bir elbise giysem hem romantik, hem sevimli, hem farklı yani bana öyle geliyor da kuzenime de çocukvari geldi biraz, gerçi ona anlatmak için gösterdiğim dizlerin üzerindeydi, lise balosunda tercih edilenlerden, benim bahsettiğim dizlerin altında ve hafif kabarık olan bir elbise, siz ne diyorsunuz?..
:26:

cancagzım dusuncelerımı bırebır anlatmıssınnn :nazar: bende aynı durumdayım.... ev oldugu ıcın uzun bısey ıstemıyorum abest durur gbıme gelıyor... dantel olsun ıstemıyorum her yerde dantel kullandım... bende su model gbı model dıktırsem mı dıye kararsız kaldım kolları olcak sekılde.... yanı splaptez istemıyorum.... sende buna benzer bısı mı dusunmustun canım??? $20451-by-la-femme.jpg

cancagzım dusuncelerımı bırebır anlatmıssınnn :nazar: bende aynı durumdayım.... ev oldugu ıcın uzun bısey ıstemıyorum abest durur gbıme gelıyor... dantel olsun ıstemıyorum her yerde dantel kullandım... bende su model gbı model dıktırsem mı dıye kararsız kaldım kolları olcak sekılde.... yanı splaptez istemıyorum.... sende buna benzer bısı mı dusunmustun canım???Eki Görüntüle 1049564
Aynen ama daha uzunu canım dizlerden aşağı da olacak boyu

Bir kaç örnek model verecek olursam ilk model kadar sönük değil, ikinci model gibi de kabarık değil
$be9fb9a56fb0f7c1a56d094b525ebe53.jpg $images (5).jpg

Son düzenleme:
dreamon gelinlikte görmüştüm bahsettiğin tarzda bir model ben tercih etmezdim bana da biraz çocuksu geldi açıkçası ama üşenmeden senin için ekliyorum resmi:) belki fikir verir

Eklentiler

• $p18h9vfa941qlm1d1b74spar1hde2.jpg
    $p18h9vfa941qlm1d1b74spar1hde2.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 130
dreamon gelinlikte görmüştüm bahsettiğin tarzda bir model ben tercih etmezdim bana da biraz çocuksu geldi açıkçası ama üşenmeden senin için ekliyorum resmi:) belki fikir verir

Ben hiç büyümedim ki..
Yaşım da öyle diyor zaten, her duyan önce bir şok geçiriyor..:KK1:
Ama kuzenler ve kardeşim de sizinle aynı fikir de, onlar da ağır, şatafatlı şeyleri seviyorlar ama, o da benim pek tarzım değil..
Ben böyle soft, romantik elbiselerden hoşlanıyorum da, sanırım onların dediği olacak.
:KK31:

Allah izin verirse Mayıs ayın da nişan olacak arkadaşlar, isteme ve nişan bir arada evde olacak, normalde sade düz bir elbise istemiştim ama fotoğraf çekimi de işin içine girince sınırlar genişledi haliyle, elbiseyi diktireceğim ve Mart sonuna kadar modelini belirleyip malzemelerinin hazırlanması gerekiyor dikim aşaması 1 aylık bir süreyi kapsadığı için.

Yalnız ben nasıl birşey olması konusunda karar veremedim bir türlü, şifon mu yoksa balık formunda hafif kuyruklu bir elbise mi olmalı? Hem ev ortamında çok abartı durmayacak hemde fotoğraf çekimi için uygun olabilecek model bunlardan hangisi olabilir?:44:

Eki Görüntüle 1005744 Eki Görüntüle 1005764 Eki Görüntüle 1005766 Eki Görüntüle 1005767 Eki Görüntüle 1005838 Eki Görüntüle 1005770 Eki Görüntüle 1005849

canım prensesın turkuaz elbısesını arkası ve onunun oldugu fotografı tek fotograf sayarsan 3. elbıseye asık oldum. ben bugday tenlıyım eger sen de bugdaysan fotograftakı kız gıbı bu tarz pudra ve çevresi renkler tenımıze cok uyuyor. öneririm denemeni.

canım prensesın turkuaz elbısesını arkası ve onunun oldugu fotografı tek fotograf sayarsan 3. elbıseye asık oldum. ben bugday tenlıyım eger sen de bugdaysan fotograftakı kız gıbı bu tarz pudra ve çevresi renkler tenımıze cok uyuyor. öneririm denemeni.

Beyazım ben canım teşekkürler yine de..:KK34:

Benim fikrim; hem ev hemde dış mekan çekimi için uygun olabilecek elbiseler 1-2 ve 5 numaralı elbiseler :) Mutluluklar...

Benim fikrim; hem ev hemde dış mekan çekimi için uygun olabilecek elbiseler 1-2 ve 5 numaralı elbiseler :) Mutluluklar...

Balık benzeri çok sade bişey yaptıracağım kızlar, danteli, taşı olmayacak. Karar verdim nihayet, hem daha sonra yakınlarımın düğünü, davet olabilir her yerde kilom elverdiği sürece de giyebilirim. Şık bir elbisem olmuş olur..:KK31:

Balık benzeri çok sade bişey yaptıracağım kızlar, danteli, taşı olmayacak. Karar verdim nihayet, hem daha sonra yakınlarımın düğünü, davet olabilir her yerde kilom elverdiği sürece de giyebilirim. Şık bir elbisem olmuş olur..:KK31:

En mantıklısı cnm, gönlüne göre olsun inşallah:KK16:

En mantıklısı cnm, gönlüne göre olsun inşallah:KK16:

Aynen canım saten, tafta gibi malzemelerde olmayacak, kumaş istiyorum hafif likralı olabilir vücuduma otursun diyorum çünkü, rengi de yeşil veya pembe olacak, tonu hangisini beğenirsem o an öyle karar vereceğim. Yarın kumaşçılara gideceğiz şans dileyin bana.. :KK34:

Aynen canım saten, tafta gibi malzemelerde olmayacak, kumaş istiyorum hafif likralı olabilir vücuduma otursun diyorum çünkü, rengi de yeşil veya pembe olacak, tonu hangisini beğenirsem o an öyle karar vereceğim. Yarın kumaşçılara gideceğiz şans dileyin bana.. :KK34:

İyi şanslar canım benım, prenses gibi olacagına şüphem yok:nazar:

yakışır canm :)) Benm gibisin sende nişanlım uzun bende mecbur yüksek topuklu ile idare edebiliyorum :)

yakışır canm :)) Benm gibisin sende nişanlım uzun bende mecbur yüksek topuklu ile idare edebiliyorum :)

Nedir bizim bu uzun boylu erkeklerden çektiğimiz diyeceğim ama onlarda sorun yok, biz dünya standartları altındayız sanrım.. :KK1:
Benim ki bir erkek için ideal, yani kısa değil uzun da değil 1,75
Neyse topuklu sevdiğimden bol bol giyiyorum bende işte. :KK31:

Nedir bizim bu uzun boylu erkeklerden çektiğimiz diyeceğim ama onlarda sorun yok, biz dünya standartları altındayız sanrım.. :KK1:
Benim ki bir erkek için ideal, yani kısa değil uzun da değil 1,75
Neyse topuklu sevdiğimden bol bol giyiyorum bende işte. :KK31:

Benm nişanlmda oyle canm evet biz birazck kısayz :)) Ama sevyrm ben şikaytçi değilm en azından topuklu ile yetişeblyrz :)

X