4 günde 1.200gr gitti bile birlikte bu listeyi yapmak isteyenler varmı???????????????

Ben de 63 kiloyum, 54 kiloya inmek istiyorum. Bu diyet hem mantıklı hem de sağlıklı görünüyor, tek besin diyetlerinden ve öğün atlamaktan hoşlanmadığım için bunu deniycem. zaten amacım kilolrı verip yine kötü beslenmeye dönmektense bunu devam ettirip sağlıklı kalmak :KK20: Öğle yemeklerimi seçme şansım ne yazık ki yok çünkü şirkete catering hizmeti var ama gelen yemeklerden sağlıklı olanları seçebilirim. Sabah ve akşam isten eve yürüyorum, toplamda yaklaşık 30 dk- 40 dk sürüyor, ofiste de arada hareketsiz kalmamak için hareketler yapmaya başladım. Haftaya rapor veririm gelişme var mı yok mu :))

evet bu listeye ben 27.03.2014 de başlayacam tekrar
ve şuan kilom:77 kilo dayım..
bakalım 1 hafta yapalım haftaya herkes yazsın
aslında ben hergün yazcam buraya ne yedim ne içtim kaç kiloya düşdüm varmı benle beraber yediklerimizi içtiklerimizi hepsini harfiyen yazmaya ben çok kararlıyım yaa 68 kilo idim doğum yaptım şişko oldumm yaa:KK43:( kızımın hediyesi bana sağolsun:))

Ben katılmak isterim...Gündüz çalışıyorum pek giremem ama her akşam günün özetini yazabilirim...:KK34::KK34:

Guncelleme yapayim dedim.cumartesi tartida 71.1 gordum ama cok siki bi diyet yapmiyorum.sizlerin nesil gidiyo

Ben katılmak isterim...Gündüz çalışıyorum pek giremem ama her akşam günün özetini yazabilirim...:KK34::KK34:

kesinlikle çok sağlıklı zaten diyetisyen yönetiminde bir listeydi
evet bu listeye ben 10.04.2014 de başlıyorum tekrar
ve şuan kilom:76 kilo dayım..
aslında ben hergün yazcam buraya ne yedim ne içtim kaç kiloya düşdüm varmı benle beraber yediklerimizi içtiklerimizi hepsini harfiyen yazmaya ben çok kararlıyım yaa 68 kilo idim doğum yaptım şişko oldumm yaa:KK43:( kızımın hediyesi bana sağolsun:))

Guncelleme yapayim dedim.cumartesi tartida 71.1 gordum ama cok siki bi diyet yapmiyorum.sizlerin nesil gidiyo

BENDE KATILMAK İSTİYORUM SİTEDE YENİYİM MALESEF BANADA KIZIMIN HEDİYESİ OLAN KİLOLARIM VAR 48 İLE HAMİLE KALDIM 85 İ GÖRDÜM KIZIM 1 YAŞINDA ŞUANDA 60 KİLOYA KADAR İNDİM AMA DURDU DAHA VEREMİYORUM DAHA DOĞRUSU DİYETİ HEP BOZUYORUM OFİSTE ÇALIŞTIĞIMDAN ÇOKTA HAREKETLİ BİR HAYATIM YOK İDEALİM 50 KG NASIL VERECEĞİMİ BİLMİYORUM AÇIKCASI AYNAYA BAKMAK İSTEMİYORUM BİLE :2::emir_bebek: YAZA ÇOK AZ KALDI VE VERMEM GEREKEN 10 KG VAR BELKİ BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ :KK34:

BENDE KATILMAK İSTİYORUM SİTEDE YENİYİM MALESEF BANADA KIZIMIN HEDİYESİ OLAN KİLOLARIM VAR 48 İLE HAMİLE KALDIM 85 İ GÖRDÜM KIZIM 1 YAŞINDA ŞUANDA 60 KİLOYA KADAR İNDİM AMA DURDU DAHA VEREMİYORUM DAHA DOĞRUSU DİYETİ HEP BOZUYORUM OFİSTE ÇALIŞTIĞIMDAN ÇOKTA HAREKETLİ BİR HAYATIM YOK İDEALİM 50 KG NASIL VERECEĞİMİ BİLMİYORUM AÇIKCASI AYNAYA BAKMAK İSTEMİYORUM BİLE :2::emir_bebek: YAZA ÇOK AZ KALDI VE VERMEM GEREKEN 10 KG VAR BELKİ BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ :KK34:

tamam tatlım yarından itibaren yazalım ne yedin ne içtin olurmuuuu??? uyarmı sana ?????

tamam tatlım yarından itibaren yazalım ne yedin ne içtin olurmuuuu??? uyarmı sana ?????

şayet bende 10 kilo vermek istiyorum ama sen zaten zayıfsın bence:))) madem azimlisin gel birlikte zayıflayalım birbirimizi motife ederek uyarark yanlışlıklarımızı biribirimize söyleyerek varmısın yarın sabahtan itibaren yazzzzzz???

Tamam bende zaten kararlı olmak istiyorum kilo konusunda...

Tamam bende zaten kararlı olmak istiyorum kilo konusunda...

tamam canım ben bugün başladım:
saat :8.00 de kahvaltı;
1 dilim avuç içi kadar ekmek
yarım salatalık,domates,yeşillik
1 yumurta
yarım kibrit kutusu peynir

kahvaltım buydu..
kilom:76.00 maleseff :KK43:((((((
nursehulya ve oktaypınar _alyasu sizde yediklerinizi yazın ve liste dışına çıkmayalım lütfen birbirimizi uyaralım olurmu..?????
kararlı olmalıyız yoksa olmaz bu diyet ve ara öğün olmak üzere herşeye uymalıyız harfiyen..ve her ne yediysek hangi saatte mutlaka yazalım dürüstçe.

bu listeyi yaparsak bir arkadaş 3 haftada 10 kilo verdii ama mutlaka her adımına harfiyen uymalıyız ne eksik ne fazla olmadan..

Son düzenleme:
Can boğazdan gelir doğru ama çok yediğimiz zaman da hastalık v.s oluyor. Dolayısıyla boğazdan da gitmiş oluyor. :KK70: Her gün bu diyeti yapanlar yediklerini,yaptığı kaçamakları(yapmamaya özen gösterelim de),verdiği kiloları yazsa hem birbirimizi motive ederiz hem de birbirimizden - kiloları duydukça gazagelir canla başla sarılırız diyetimize. :-) Ben inanıyorum BAŞARACAĞIZZ HAYDİN BİSMİLLAH..

ünlü bir prof diyorkii MEZARIMIZI DİŞLERİMİZLE KAZIYORUZ ne kadar doğru değilmii çok yiyerek sürekli kilo alıyoruz ve hastalanıyoruz..
lütfen ARKADAŞLAR BU LİSTEYİ 15 GÜN UYGULAYALIM inanın sonuçlar 3 gün içinde değişmeye başlayacak .

Son düzenleme:
Ben bu sabah bitki çayı eşliğinde nesfit gevrek yedim öğlenleri işyerinde yemek zorunda olduğumdan harfiyen uyamıcam sanırım ama bunu ekmek yemiyerek ve çok az yiyerek telafi etmeye çalışıcam kızlar akşamlarıda salatayla geçiştiricem artık yada çok az sebze yemeği vs. Bakalım inş işe yarar birde ben sabahları aç karnına zencefiil ve zerdecal yiyorm 1rer çay kaşığı yengemi çok zencefilin:34

tatlım yaa sen neden bu listeye uymuyorsun ki:)))
neyse umarım en kısa sürede karar verir uyarsın sen çok sağlıksız besleniyorsun bak sana diyim sonuçta o nesfit fabrikasyon olan ve içine koruyucu maddeler var çok sağlıksız sağlığından olma..
hem sadece salatayla olmaz yazıktır günhatır bedenine sonuçta az yemelisin en azından sebze felan yemelisin protein almalısın yoğurt yemelisin meyve yemelisin gün içinde..kendi ellerinle bedenine zarar verme bence sonuçta sonuçları çok kötü oluyor...:KK43:(

ben bu arada 10: gibi yeşil çayımı içtim..

Son düzenleme:
zencefil ve zerdaçalı toz olarak 1 er çay kaşığımı yiyorsunuz aç karna yoksa bbaşka bişeylermi karıştırıyorsunuz bende deneyeyim yengen nasıl ne kadar sürede kaç kilo verdi pekiii??? bunu yaparak :))

10:30 su,2 ceviz 2 kuru kayısı yedim

benle bu şekilde yazışıp benle beraber bu listeye uyacak olan yok sanırımmm:KK43:((

tatlım yaa sen neden bu listeye uymuyorsun ki:)))
neyse umarım en kısa sürede karar verir uyarsın sen çok sağlıksız besleniyorsun bak sana diyim sonuçta o nesfit fabrikasyon olan ve içine koruyucu maddeler var çok sağlıksız sağlığından olma..
Hem sadece salatayla olmaz yazıktır günhatır bedenine sonuçta az yemelisin en azından sebze felan yemelisin protein almalısın yoğurt yemelisin meyve yemelisin gün içinde..kendi ellerinle bedenine zarar verme bence sonuçta sonuçları çok kötü oluyor...:KK43:(

ben bu arada 10: Gibi yeşil çayımı içtim..

açıkcası ara öğünlere malesefki zamanım olmuyo pek iş başında birşeyler yemem pek doğru karşılanmıo ama bitki çayımı aksatmıyorum canım biraz yoğun çalışıyorum aslında haklısın bu günden itibaren bırakıyorum nesfiti diyete uyucam ama öğlenleri hergün sebze yemeği çıkmıo o durumu napıcam bilmiyorum:KK19: Bu arad yengem tabiki yediklerine dikkat ederek ve sirkeli su içerek ayda 6 kilo verdi ve kendisi48 kilo o yaşta bence büyük başarı yaş ilerledikçe metobbolizma yavaşlıyo malesef ayrıca keten tohumuda kullanıyormuş toz olarak kullanıyor bunları hiç bişeyle karıştırmıo canım :)

X