Parfüm önerisi istiyorummmmm...

avon celebreyi öneririm hoştur şuan calvin cleın e. var ama daha hiç kullanamadım oyle duruyo okullar acılınca kullancam :)

Kenzo kullanabilirsin uzun disinda kirmizi cicek var cok iyi bide Avonun Viva parfumu var fergienin reklam yuzu oldugu parfum. Little black yazmis kizlardna biri ama agir bi koku o tabi kisiye gore degisebilir ama genelde kislik bi koku bende begeniyorum little black ama agir kokulardan hoslanmadigini soyluyosun o yuzden pek tavsiye etmiyorum ama kisin gidebilir :)

Kenzo bana çok ağır geliyor 212 sexy kullanmaya devam artık ondan başkası bana haram :) :)

kendi kokumun başkalarında olmasından her ne kdr hoşlanmasam da lady million diyorum :)) parfüm gibi parfüm....

Kızlar Merhabalar,

Ben açık tenliyim çok ağır kokulardan hoşlanmıyorum. 212 vıp, 212 sexy, gucci guilty intense sürekli kullandığım parfümler. Artık parfümümü değiştirmek istiyorum hafif ama kalıcı bir şey istiyorum bu konuda önerileriniz var mıdır önerdiğiniz kokulara gidip bakacağım ona göre alacağım.
estee lauder, sensuous nude , dene sonra al bana dua edersin
ben de beyaz tenliyim, çok sevdim bu kokuyu asla baymıyor

estee lauder, sensuous nude , dene sonra al bana dua edersin
ben de beyaz tenliyim, çok sevdim bu kokuyu asla baymıyor

ben gucci flora kullaniyorum, dugunumde de kullandigim parfumdu, cok memnunum hep soran oluyor parfumun ne diye

burbery the beat parfümünü denemelisin bence canım. doldurma parfüm markası olan bargello dan alırsan daha memnun kalırsın hem fazlasıyla kalıcı hem birebir aynı kokuyor. sevgiler.

ben gucci flora kullaniyorum, dugunumde de kullandigim parfumdu, cok memnunum hep soran oluyor parfumun ne diye
canım estee sensuous nude mu kullandın dugununde? mutluluklar dilerim

elbisede kalan kokusu bıle bır ayrı kokuyor cok sevdim bu parfumu ben

canım estee sensuous nude mu kullandın dugununde? mutluluklar dilerim

elbisede kalan kokusu bıle bır ayrı kokuyor cok sevdim bu parfumu ben

tesekkur ederim canim, ben dugunumde gucci flora kullandim. sensous nude'u hic koklamadim, bir gun gidip denemem lazim cok duydum iyi oldugunu..

Teşekkür ederim yeni parfümümü buldum gucci flora :KK70:
Gucci flora kullanıyorum favorilerim arasında birde hypnotic poison yine kullandığım bir parfüm hatta gelinlik kokum kokladıkça düğünüm gelir aklıma afrodizyak bir kokusu var. asıl kokum burberry klasik.

hafif olarak estee lauder - blooooooooooooom :) bende aşırı kalıcılık sağlayan iki parfümden ilki..
Kalıcı olarak bir de avon surrender var ama o ağır.Buyrun muhteşem ikilim:)
WHX0_622x622.png
2007-10-21-22-32-29.jpg

Avon Rare Pearls çok süper bir parfüm denemenizde fayda var memnun kalıcağınızdan eminim

X