Parfüm önerisi istiyorummmmm...

lWery

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
108
3
34
Kızlar Merhabalar,

Ben açık tenliyim çok ağır kokulardan hoşlanmıyorum. 212 vıp, 212 sexy, gucci guilty intense sürekli kullandığım parfümler. Artık parfümümü değiştirmek istiyorum hafif ama kalıcı bir şey istiyorum bu konuda önerileriniz var mıdır önerdiğiniz kokulara gidip bakacağım ona göre alacağım.

Şekerli - tatlı kokuları seviyorsan;

Lolita
Britney Spears Midnight
Amber Vanilla

Çiçeksi kokuları seviyorsan

Chanel
Little Black

smilie_bad_43.gif

oriflame love garden çok güzel hem kalıcı hem de hafif bir koku canım tavsiye ederim :)

yves rocher evidence bu parfume hastayım :) hem hafif hem de kalıcı. ben de ağır kokulardan hoşlanmıyorum bu parfümü keşfettim ve çok memnunum:KK16:

Kızlar Merhabalar,

Ben açık tenliyim çok ağır kokulardan hoşlanmıyorum. 212 vıp, 212 sexy, gucci guilty intense sürekli kullandığım parfümler. Artık parfümümü değiştirmek istiyorum hafif ama kalıcı bir şey istiyorum bu konuda önerileriniz var mıdır önerdiğiniz kokulara gidip bakacağım ona göre alacağım.

aynı parfümleri kullanıyormuşuz carolina herreranın bütün parfümlerine hayranım 2 yeni parfümünü daha keşfettim kesinlikle tavsiye ederim ch l'eau vede ch sublime denemeye değer inan :KK66:

aynı parfümleri kullanıyormuşuz carolina herreranın bütün parfümlerine hayranım 2 yeni parfümünü daha keşfettim kesinlikle tavsiye ederim ch l'eau vede ch sublime denemeye değer inan :KK66:

Muhakkak bakacağım kokularına :KK70:

Kızlar Merhabalar,

Coco Madmoiselle i kesinlikle tavsiye ederim.

Hem yazın hem kışın rahatlıkla kullanılabilecek bir parfüm.

Bende asıl sıkıntı deodorant da... Hangisine el atsam üretimden kalkıyor ya da ürünü bozuyorlar :KK43: Şöyle iyi bir stick önerisine hayır demem :)

Carolina Herrera Cht Leau nasıl bir koku merak ediyorum anlatabilir misin?

Coco Madmoiselle i kesinlikle tavsiye ederim.

Hem yazın hem kışın rahatlıkla kullanılabilecek bir parfüm.

Bende asıl sıkıntı deodorant da... Hangisine el atsam üretimden kalkıyor ya da ürünü bozuyorlar :KK43: Şöyle iyi bir stick önerisine hayır demem :)

Ben Crystal kullanıyorum leke, koku gibi şeyler kesinlikle olmuyor tavsiye ederim.

Kızlar Merhabalar,

Gucci Rush 2 çok hafif ve fresh bir koku tam yazlık..
Yves Saint Laurent Babydoll buda çok güzel gül kokulu ve fresh
Narciso Rodriguez for Her EDP(pembe olanı) çok temiz çiçek ve pudra kokuyor
Victoria's Secret Angel Dream buda aşırı güzel..
Versace Bright Crystal yaz için uygun bi koku

ilgilenirsen bit pazarımdaki başlığımda gucci rush 2 parfümümü satıyorum belki düşünürsün bu arada bilgin olsun diye söyledim canım.:KK31:

Son düzenleme:
Gucci Rush 2 çok hafif ve fresh bir koku tam yazlık..
Yves Saint Laurent Babydoll buda çok güzel gül kokulu ve fresh
Narciso Rodriguez for Her EDP(pembe olanı) çok temiz çiçek ve pudra kokuyor
Victoria's Secret Angel Dream buda aşırı güzel..
Versace Bright Crystal yaz için uygun bi koku

ilgilenirsen bit pazarımdaki başlığımda gucci rush 2 parfümümü satıyorum belki düşünürsün bu arada bilgin olsun diye söyledim canım.:KK31:

Teşekkür ederim yeni parfümümü buldum gucci flora :KK70:

Hugo boss femme kesinlikle harika. bende senin gibi açık tenliyim kıyafetlerimde günlerce kalıyor ayriyeten yaz geldi oryanteldense çiçek kokuları açık tenlilere daha çok yakışıyor :)

Lady million paco rabanne süper ötesiii 👌👍👍👍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm lady million Paco rabbano sahane cok memnun kalacaksin. Ben ciktigindan beri onu kullaniyorum

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Kenzo kullanabilirsin uzun disinda kirmizi cicek var cok iyi bide Avonun Viva parfumu var fergienin reklam yuzu oldugu parfum. Little black yazmis kizlardna biri ama agir bi koku o tabi kisiye gore degisebilir ama genelde kislik bi koku bende begeniyorum little black ama agir kokulardan hoslanmadigini soyluyosun o yuzden pek tavsiye etmiyorum ama kisin gidebilir :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar Merhabalar,

Merhaba noa ve noa fleur,chloe yesil olan :KK66: cerutti 1881,prada infusion de tuberose,hermes mediterrian

X