İran- persian kedi arıyorum

maburcux

Dikiş sevdalısı, hobi delisi:)
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
7
9
Arkadaşlar merhaba. Ben uzun zamandır iran kedisi beslemek istiyorum. Arayıp duruyorum ama çok pahalı, ücretsiz sahiplendirmelerde de çok pahalı ve yüklü miktar mama istediler. Onu karşılarsam kedinin ihtiyaçlarını karşılayamayacak bir süre sıkıntı çekecektim. Yanlış anlamayın aylık giderlerini çok iyi karşılarım fakat aynı zamanda yaklaşık 400 tl lik mama bağışı yaptığımda bunu karşılayamayacak durumdayım. Ücretsiz sahiplendirmek isteyen varsa lütfen yardımcı olur musunuz. Çok iyi bakacağıma söz veriyorum. :KK30:

arkadaşlar merhaba. Ben uzun zamandır iran kedisi beslemek istiyorum. Arayıp duruyorum ama çok pahalı, ücretsiz sahiplendirmelerde de çok pahalı ve yüklü miktar mama istediler. Onu karşılarsam kedinin ihtiyaçlarını karşılayamayacak bir süre sıkıntı çekecektim. Yanlış anlamayın aylık giderlerini çok iyi karşılarım fakat aynı zamanda yaklaşık 400 tl lik mama bağışı yaptığımda bunu karşılayamayacak durumdayım. ücretsiz sahiplendirmek isteyen varsa lütfen yardımcı olur musunuz. çok iyi bakacağıma söz veriyorum. :KK30:

son durum nedir sahiplendinizmi kedi

son durum nedir sahiplendinizmi kedi
Kedi Sahiplenmekten vazgeçtim okuyorum gel git yolda hırpalanacak hayvan :) Çok seviyorum kedileri ama böyle olması daha doğru sanırım sokakta bulduğum çok sevimli bir kedi vardı ona bi süre baktım ama o da yok falan hırpalanmasın diye memlekete geldikten sonra çok sevdiğim ve çok iyi bakacağını bildiğim sürekli gidip sevebileceğim bir yere sahiplendirdim :) Mezun olunca inş. daha iyi şartlar sunabileceğim o yüzden mezun olunca bir kedi sahiplenmeye karar verdim. İlginize teşekkürler...

Arkadaşlar merhaba. Ben uzun zamandır iran kedisi beslemek istiyorum. Arayıp duruyorum ama çok pahalı, ücretsiz sahiplendirmelerde de çok pahalı ve yüklü miktar mama istediler. Onu karşılarsam kedinin ihtiyaçlarını karşılayamayacak bir süre sıkıntı çekecektim. Yanlış anlamayın aylık giderlerini çok iyi karşılarım fakat aynı zamanda yaklaşık 400 tl lik mama bağışı yaptığımda bunu karşılayamayacak durumdayım. Ücretsiz sahiplendirmek isteyen varsa lütfen yardımcı olur musunuz. Çok iyi bakacağıma söz veriyorum. :KK30:
Ücretsiz iran kedisi bulabileceğinizi mi düşünüyorsunuz gerçekten.:KK45:

X