Hangi BB Krem daha iyi?

bb değil ama Flormarın pembe CC kremini kullanıyorum doktor muayenehanesinde okulda metroda insanlar pardon cildinize ne kullnıyorsunuz diyolar ayyy çok havalannıyorum ayıptır söylemesi :KK4: :KK4: :KK4: :KK14: :KK14:

kesinlikle tavsiye olunur :)

hmm bunu ilk defa duyuyorum bunuda yazdım bir kenara :) [/QUOTE]

Misshanın bb kremini tavsiye ederim gerçekten doğal bir görünüm veriyor cilde bunun yanı sıra watsonsta bulunan pure beauty bb kremini ve cc sini kullandım missha kadar olmasa kuru ciltler için ideal.pure beauty cc krem içindeki minik ışıltıları güzel ve abartısız olmuş :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kesinlikle tavsiye olunur :)

teşekkürler... bunuda alıcam denemek için..

Misshanın bb kremini tavsiye ederim gerçekten doğal bir görünüm veriyor cilde bunun yanı sıra watsonsta bulunan pure beauty bb kremini ve cc sini kullandım missha kadar olmasa kuru ciltler için ideal.pure beauty cc krem içindeki minik ışıltıları güzel ve abartısız olmuş :)

teşekkür ederim yorumunuz için evet misshayı almaya karar verdim sizlerin tavsiyesiyle..uygulayıp buraya yazacağım..

Misshanın numarasını inş cildinize uygun olanı tutturursunuz diğer ürünlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum bazı krem fondöten ve bb ler her ciltte farkedebiliyor kimisi iyi gelmiyor kimisine yarıyor deneyip görmek lazım...oriflameden bir yüz kremi almıştım nemlendirici niyetine olsun diye yüzümde küçük sivilcelenmeler yaptı cildinizin alışmadığı bir ürün başta bu tarz prbler yapıyor malesef sürekli haline geliyorsa kullanmamak lazım

Ben Nivea nın BB kremini denedim ama pek memnun kalmadım :26: Kişiden kişiye değişiyor tabi arkadaşım çok mmenun kaldı onun tavsiyesiyle almıştım..

Ben Nivea nın BB kremini denedim ama pek memnun kalmadım :26: Kişiden kişiye değişiyor tabi arkadaşım çok memnun kaldı onun tavsiyesiyle almıştım..

Ben 1.5 yıldır missha nın bb kremi 21 numarasını kullanıyorum çok memnunum. birkaç arkadaşıma daha tavsiye ettim hepside çok memnun kaldılar. Çok doğal bir görünüm veriyor.

Misshanın numarasını inş cildinize uygun olanı tutturursunuz diğer ürünlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum bazı krem fondöten ve bb ler her ciltte farkedebiliyor kimisi iyi gelmiyor kimisine yarıyor deneyip görmek lazım...oriflameden bir yüz kremi almıştım nemlendirici niyetine olsun diye yüzümde küçük sivilcelenmeler yaptı cildinizin alışmadığı bir ürün başta bu tarz prbler yapıyor malesef sürekli haline geliyorsa kullanmamak lazım

inşallah uygun olanı seçerim 21mi yoksa 23ümü almalıyım bilemiyorum.. evet dediğiniz doğru kimisine iyi geliyor kimisine kötü uygun ürünüde bulmak çok zor...

Ben Nivea nın BB kremini denedim ama pek memnun kalmadım :26: Kişiden kişiye değişiyor tabi arkadaşım çok memnun kaldı onun tavsiyesiyle almıştım..

hmm evet sizin cildinize uymamış demekki..

Ben 1.5 yıldır missha nın bb kremi 21 numarasını kullanıyorum çok memnunum. birkaç arkadaşıma daha tavsiye ettim hepside çok memnun kaldılar. Çok doğal bir görünüm veriyor.

bendemi 21i alsam acaba beyaz tene yakın benim tenim..
bu arada nettenmi sipariş verdiniz yoksa kozmetik ürünler satan yerlerdenmi aldınız?

Ben avon cc krem kullanıyorum cildim yumuşacık oldu parlamada yapmıyor oldukça başarılı tavsiye ederim

Ben avon cc krem kullanıyorum cildim yumuşacık oldu parlamada yapmıyor oldukça başarılı tavsiye ederim

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.. Avonunda güzel ürünleri var elime katoloğu geçerse bakayım bi

Canım misshanın ben 23 no kullanıorm 21 beyazlar için ideal cok beyaz deilsen tabi... 23 no sarıya yakın olanlara daha iyi bence benım cilt tonum sarı alt tonlu 23 21 grimsi bir renk olsada cilde dagılınca tonuna uyum saglıyor... Misshanın kendi sitesi daha iyi ordan sipariş verebilirsin misshanın ürünlerini satıyor küçük boyu olan 20 ml olanı dene fiyatı uygun 30tl di ben aylar önce aldım bu fiyattan.

Göründüğü kadar büyük birşey değil ama cok makyaj yapmıyorsan 2 ay bile gider çok yoğun kullanmazsan tabiki yüz kremi kullandıktan sora misshayı sürersen kalıntı kuruluk yapmaz kremin kendiside budur düz çekmiştim yan çıkmış:sly: $1394576935067.jpg

Eklentiler

• $1394576964689.jpg
    $1394576964689.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 173
en iyisi hangisi bilmiyorum da loreal skin perfection serisine ait olan 5 para etmez, bir kez kullandım attım kenara. ama su misha'dan sipariş vermek istiyorum en kısa sürede sadece renginde kararsız kaldım cok fazla secenek var

Canım misshanın ben 23 no kullanıorm 21 beyazlar için ideal cok beyaz deilsen tabi... 23 no sarıya yakın olanlara daha iyi bence benım cilt tonum sarı alt tonlu 23 21 grimsi bir renk olsada cilde dagılınca tonuna uyum saglıyor... Misshanın kendi sitesi daha iyi ordan sipariş verebilirsin misshanın ürünlerini satıyor küçük boyu olan 20 ml olanı dene fiyatı uygun 30tl di ben aylar önce aldım bu fiyattan.

Göründüğü kadar büyük birşey değil ama cok makyaj yapmıyorsan 2 ay bile gider çok yoğun kullanmazsan tabiki yüz kremi kullandıktan sora misshayı sürersen kalıntı kuruluk yapmaz kremin kendiside budur düz çekmiştim yan çıkmış:sly: Eki Görüntüle 1018635

evet çok makyaj yapmıyorum arada bir özel gün olursa sürerim... benim tenimede 23 uyar gibi çünkü çok süt beyaz bi tenim yok ona yakın tende rengim, 23üalıp denemem gerek sonra 21de alıp denerim.. resimler için çok teşekkür ederim:KK16: hemen sitesine girip siperişimi veriyorum deneyince yazarım buraya

bence önce cilt tipi belirtmelisiniz

karma bir cilde sahibim

en iyisi hangisi bilmiyorum da loreal skin perfection serisine ait olan 5 para etmez, bir kez kullandım attım kenara. ama su misha'dan sipariş vermek istiyorum en kısa sürede sadece renginde kararsız kaldım cok fazla secenek var

teniniz açık renkse sizde benim gibi 23 nosunu alabilirsiniz

Rica ederim 23 nonun kapatıcılığı cildine daha iyi olur gibi inş memnun kalırsın...
Mrsfreesia cok beyaz deilsen 23 no olabilir

garnier ve nıveanın bb kremi var bende.
eğer cildiniz karma ve yağlıya dönükse kesinlikle garnier mat görüntü açıısından çok iyi.
cildiniz kuru ise nıvea
benim cildim yağlıya dönük şuan nıvea iyi ama yazın hiç tercihim olmayacaktır.

X