Hangi BB Krem daha iyi?

Nıvea ve garnier ki kullandım ...Kesinlikler Garnier derim yapısı güzel cildimde dogal duruyor...

Kiehls' in bb kremini kullanıyorum ve çok da memnunum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

garnier, clinique, max factor (cc cream kullandim) ve kiehls kullandim.

Clinique bb cream cok fazla parlama yapti ama pudrayla kullanniyordum. memnun kaldim.
garnier: memnun kaldim
max factor: yüzümü maf etti kesinlikle tavsiye etmiyorum
kiehls: henüz yeni kullanmaya basladim gayet memnunum. fazla parlamada yapmiyor basarili :)

Cildim karma bi cilt, fiyatı önemli değil sadece yüzde doğal ve kalıcı olsun yeter.. Geçenlerde bu forumda okumuştum ama aradım bulamadım bi arkadaş paylaşmıştı bb kreminin yüzündeki sivilcelerini bayağı kapatmıştı güzel duruyordu markasını unuttum garnieri ben bi inceleyeyim teşekkürler yorumunz için..

BB krem kullanmanızı tavsiye ederim.. Kullanan arkadaşları görünce şaşırmıştım fondetenden daha iyi..
Cildim karma bi cilt, fiyatı önemli değil sadece yüzde doğal ve kalıcı olsun yeter.. Geçenlerde bu forumda okumuştum ama aradım bulamadım bi arkadaş paylaşmıştı bb kreminin yüzündeki sivilcelerini bayağı kapatmıştı güzel duruyordu markasını unuttum garnieri ben bi inceleyeyim teşekkürler yorumunz için..

BB krem kullanmanızı tavsiye ederim.. Kullanan arkadaşları görünce şaşırmıştım fondetenden daha iyi..

Hayır bence size tavsiyem Garnier tercih etmeyin hele de karma bir cildiniz varsa ben aldım arkadaşımla birlikte onun cildi kup kuru ona iyi oldu sayılır ama eğer karma ise sakin almayın derim ben aldım benimde karma.tam bir rezalet Garnier severim ama bu ürün iğrenç

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?

Missha'yı ben de tavsiye ederim, hem internet adresinden sipariş verince , bir sürü tester gönderiyorlar, başka ürünlerini deneme fırsatı da buluyorsunuz.
Pure Beauty BB Cream de iyi bence, missha'nın olmadığı yerde kullanılabilir, Watsons'larda var sadece o da Kore markası.

Nerdeyse bu konuda yazılan yorumların hepsini okudum ve İstediğimi bulamadım. Yaşım daha küçük olduğu için bitkisel bir BB krem istiyorum araştırdım ve uves rochere karar verdim. Ama buradaki yorumlara da bakmak istedim ama yok. Bende bari o kadar okudum soruyum dedim lütfen denemiş birileri varsa yardımcı olabilir mi? Bide BB krem alınca iyi bi temizleyici de almak lazım onu araştırdım bana yine bitkisel en uygun dermokil makyaj temizleme sütü. Bunu da kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Lüttfeeennn :KK52: teşekürkerrrr :KK15:

Shiseido.... Ben bunu bir sene kadar kullandım. Açıkcası bir şikayetim de olmadı. İçinde güneş koruması da var sanırım 30 faktör falandı.

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?
Missha perfect cover kullandığım en iyi bb krem benim de cildim karma garnier pure beauty bunları kusuyordu yüzüm misshada böyle olmuyor çok kalıcı ve güzel bir şekilde nemlendirirsen cildini çok doğal duruyor tavsiye ederim

maybelineınkini kullanıyorum başka marka denemedim ama oldukça memnunum oldukça doğal duruyor pudrasıyla birlikte kullanınca harika :)

maybelineınkini kullanıyorum başka marka denemedim ama oldukça memnunum oldukça doğal duruyor pudrasıyla birlikte kullanınca harika :)
Bende maybiline kullanıyorum ve çok memnunum. Yüzüm yağlı olmadıği için de parlamıyor. Sadece onu sürüp çıkıyorum. Bende başka denemedim henüz :KK48:

Parabensiz bir urun soyleyeyim The Balm Shelter cok iyi urundur ve zararsizdir Gratislerde bulanilirsin. Bayram indirimlerinde 15 tl ye dusuyor ve ithal bir urun.

Ben garnıer lıght kullandım ince uzun bir kaptaydı neredeyse bir yıl yetti hatta daha fazla olabilir sıvı ama bir o kadarda yoğun kapatıcılığı olduğu için baya yetti ben memnun kaldım yağlı yağlı göeünmüyor tavsiye ederim

ben de 2014 haziran ayında aldım garnier light ama son kullanma tarihi kutuda kaldı sanırım, bozulup bozulmadığını nasıl anlayacağım...
bu arada normal günde bb krem kullanmıyorum, düğün, hanımlarla toplanma vs gibi durumlarda makyaj yaparken fondoten gibi kullanıyorum... garnier bu konuda iyi :)

Kesinlikle maybelline hem kusurları örtüyor hem de teninizin ihtiyacı olan nemi veriyor. Nemlendirdigi için çok doğal duruyor şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyatı da gayet uygun ben sürekli stok yapıyorum. :KK36:

ben yıllardır garnier bb krem kullanıyorum. uzun ince tüpte olanı. çok memnunum. doğal duruyor, yağlılık hissi bırakmıyor ve baya bereketli bi ürün :KK19:

bugune kadar kulladıklarımdan begendiklerimi sıralarsam :

1-pure beauty cc krem.. (bb si de mevcut..)(açık ton olanı )
2-loreal cc krem (kırmızılıklar için olanı )
3-the balm shelter (açık ton olanı... ama bence yaglı ciltler kullanmamalı)
4-garnier yagsız ciltler için olan bb krem (açık ton olanı )... benim önerebileceklerim sadece bunlar :21::21:

ilk memnun kaldığım bb missha perfect cover olanıydı 13 nosunu kullandım çok memnun kaldım beyaz tenime en çok uyan oydu geçenlerde misshada indirim olunca bu sefer signature real bb.siyle signature wrinkle olan bb.sini aldım memnuniyetim bi kat daha arttı cildi ışıl ışıl tertemiz sağlıklı gösteriyor ve çok kalıcı tavsiye ederim

Memnuniyet herkese göre farklılık gösterir ama ben missha perfect cover kullanıp memnun kalmayan görmedim :) eskiden bazen çıkan sivilceler de artık yok. Çok memnunum tavsiye ederim :)

X