davetiyeye verilen para?

düğün davetiyesine verilen paraya yazık mıdır?

• evet,çöpe gidiyor zaten.

OY: 36 54,5%
  • Hayır, istedigin olsun yaptır gitsin.

OY: 30 45,5%

• Ankete Katılan
    66
Kızlarrrrr kafama bisey takilinca buraya gelmeye alıştım sanırım :-D davetiyeye fazla para vermek mantiklimi? Şöyleki annem yok diyor ne gerek var diyor zaten atılıyor uucuz bisey yaptir gec diyor ( bin tanesi 100 lira olanlar gibi ) nisanlim istedigin olsun yaptıralım diyor. Bu arada istedigim davetiye 100 adet 60 lira ve bize en az 700 - 800adet lazim. Buda 400 500 falan. Sizce aman onemli degil ver gitsin mi? Yoksa ne gerek var o parayla başka bir seyi al mi?

Bu arada evet o kendi annem:-D normalde kız anneleri o olsun bu olsun diye ister erkk tarafi yapmaz sorun falan cikar ama benimki kaynanamdan beter kaynana başıma ;-) damadina hic kiyamiyor:-D

Bende hala davetiye arayışı içindeyim bende annen gibi düşünüyorum. Ucuz bir şeyler yaptıracağım bakalım....

Kızlarrrrr kafama bisey takilinca buraya gelmeye alıştım sanırım :-D davetiyeye fazla para vermek mantiklimi? Şöyleki annem yok diyor ne gerek var diyor zaten atılıyor uucuz bisey yaptir gec diyor ( bin tanesi 100 lira olanlar gibi ) nisanlim istedigin olsun yaptıralım diyor. Bu arada istedigim davetiye 100 adet 60 lira ve bize en az 700 - 800adet lazim. Buda 400 500 falan. Sizce aman onemli degil ver gitsin mi? Yoksa ne gerek var o parayla başka bir seyi al mi?

Bu arada evet o kendi annem:-D normalde kız anneleri o olsun bu olsun diye ister erkk tarafi yapmaz sorun falan cikar ama benimki kaynanamdan beter kaynana başıma ;-) damadina hic kiyamiyor:-D

canım bence gerek yok biz internetten yaptırdık facede davetiyen burada diye bir yerde çok da ucuz du ama herkez bayıldı istersen resmini atabilirim en gereksiz şey davetiye bakıp atiolar ona vereceğiniz parayı evinize harcayin bence ama tabi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de merak ettim fotoğrafi. Ben eylulde evlenecegim ama simdiden arastiriyorum.

şahsen benim fikrim çok önemsiz bir şey. çünkü saklayan 3 kişi oluyor biri siz 2 si de eger saklarlarsa aileleriniz. şuan elinizde herhangi bir kişiye ait davetiye var mı? bizim yok şahsen sadece annemle babamınki duruyor. o da bir fotograf albumunun içinde. ama ona baktıgımda da aaaa ne kaliteliymiş ya da aaa ucuzundanmış demiyorum. sararmış ancak muhteşem duygular uyandıran bir davetiye benim için o kadar...
yine de sen bilirsin canım.

Ayrıca 400 kira verseydim gidip 400-500 davetiyeye hayatta vermezdim.

Anket şıklarında paran çoksa istediğini yaptır, eksik. :KK70: sonuçta her şey bütçeye bağlı.

Son düzenleme:
340 liraya 600 tanesini yaptırdık en sonunda ama nabim onu çok beğendiydimm:KK70: sağolsun nişanlımda kırmadı:d ayrıca ben davetiyeleri saklarım soran bir arkadaşım vardı. yani dıdımın dıdsınınki durmaz ama bütün kuzenleriimin, yeğenlerin falan var. birde kalabalık bir kuzen çevrem var o yüzden bolca insanın evinde salanacağını biliyorum:KK70:
anket şıklarındaki eksik kesinlikle içine sinen olmalı:KK70: keza davetiyeme baktığımda gözlerimdeki ışıltıyı gören kayınvalidem kızım sakin ol diyor:KK70:D

Son düzenleme:
Biz netten sipariş vermiştik 1000 tanesi 60 liraydı 2009da... Kendin seçip modeli bilgileri giriyorsun önce örnek mail atıyorlar sonra basıp adrese teslim... Bence fazla masrafa gerek yok.. metni bile kendimiz bulmuştuk... Aslıile keremi görmemiş ferhatla şirini duymamış leyla ile mecnunu bilmiyor olabilirsınız titanik i de izlemediysemiz bu fırsatı kaçırmayın

Lösevin çok tatlı davetiyeleri ve nikah şekerleri var. Hem güzel bir şey yaptırmış oluyorsun hem de faydalı. Hem de bir kişi daha "Aaa çok mantıklı ben de böyle yaptırayım" dese, löseve ayrı bir katkıda bulunmuş olursun.

herkes benim davetiyemi evinde saklasın, aman ha çöpe atmasın, o kadar para verdim ben ona diyenlerdenseniz, o tarz davetiyelerde var.:KK16:
biz saklıyoruz mesela, dekorasyon amaçlı güzel duruyor. kartondan değilde porselenden mesela.. mektup gibi değil..
gerçi almışsınız hayırlı olsun, ama bana göre de bütçeme göre iyi bir şey yaptırmak isterdim.
insanlar davetiyeyi açtıklarında "vayy bee" demeliler:KK1: sonra ister atsın ister saklasın
ayyy şımarıklığımın böylesini de görmedim:KK16:

canim ben 700 tanesini 350 tl yaptirdim

X