2013 Eylül Anneleri Gelin Birlikte Kilo Verelim

nisanbu

BaDeM ŞeKeRiM
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2012
3.517
1.009
2013 Eylül Annesiyim Bende:KK3:58 Kilo ile hamile kaldım tam 20 kilo alarak 78 kilo ile doğuma girdim,Şu an kilom 64.Dün akşam eşimin evet biraz versen iyi olur sözüyle gaza geldim bugünden itibaren başladımEn Büyük KKEn Büyük KKVe böyle birbirimizi gaza getirip daha faydalı oluruz diye düşündüm.Bugün sabah kalktım bir bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi içtim bide akşam yatarken içicem. öğlen ve akşam yemeklerinde ekmeği de kesicem tamamen diyet yapamıyorum emziriyorum çünkü. İşe geldim evden getirdiğim karbonatı su şişeme döktüm onu içiyorum şu tuper şişeleri varya 75 ml akşama kadar 4 defa içmeye çalışıcam bu şekilde şimdi elma sirkesi ve karbonatlı suyun etkilerini yazıcam.

Son düzenleme:
Peki karbonatlı su zayıflatırmı?

Metabolizmayı hızlandırmanın yolunun vücudun asit baz dengesini alkali seviyeye çekmekten geçtiğini uzmanlar söylüyorlar. Bunu yapmanın en doğal yolu ise karbonatlı su içerek zayıflama oluyor. Karbonatlı suyun alkali yapısı ise bu konuda bizlere büyük bir fırsat sağlıyor. Özellikle et ve karbonhidrat ağırlıklı beslenen kişilerde vücutta asit birikmesi oluşmakta ve bu durum da ister istemez kilo vermeyi neredeyse imkansız hale getirmektedir. Ortalama olarak sahip olduğumuz her 15 kg için 1 kg karbonatlı su tüketmek gerekmektedir. Bu sayede hızlı ve kalıcı zayıflama sağlayabiliriz. Bu konuda batı ülkelerinde yapılmış çok sayıda bilimsel araştırma olup gerek doğal maden suyu gerekse karbonat adını verdiğimiz beyaz mineral karışımı ile yapılacak içecek kürü ile doğal zayıflamanın yolu açılmaktadır.

Karbonatlı Su ile Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır?

Vücudun asit düzeyini azaltan karbonatlı su ile kilo verme kürünün yapılışı son derece basittir. 1,5 litre suya 1 tatlı kaşığı karbonat (Sodium bicarbonate) ilave edildikten sonra karbonat eriyesiye kadar karıştırılacak ve günlük olarak ortalama 4 litre kadar tüketilecek. Ama dilerseniz bu miktarı 3 litreyle de sınırlı tutabilirsiniz. Yemeklerle su içmeyeceksiniz ve bunun yerine yemeklerden yarım saat öncesine kadar karbonatlı su içip yine yemeklerden bir saat sonrasında karbonatlı suyla zayıflama kürüne devam edilecek.

Sabahları aç karnına yarım litre karbonatlı su içerek güne başlayacağız ve 30 dk sonrasında kahvaltı edeceğiz.
Vücuttan ödem söktürmek ve şişkinliği atmak için de karbonatlı suyla zayıflama kürü işe yarıyor. Karbonatlı suyla zayıflayanlar ortalama olarak bir ayda 5-7 kilo zayıflamayı başardıklarını dile getiriyorlar.

ELMA SİRKESİ İLE ZAYIFLAMA
Bu yazımızda sizlere, elma sirkesi ile zayıflama formülünden söz edeceğiz. Nasıl zayıflanır diyenler, elma sirkesi ile zayıflamanın olanaklı olduğunu mutlaka ki duymuşlardır. Fakat elma sirkesi ile zayıflamanın, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet şeklinde, elma sirkesi ile zayıflama formülü şeklinde uygulandığını duyan oldu mu? Elma sirkesi ile zayıflama formülü, elma sirkesi ile zayıflamayı isteyenler için oldukça basit olmakla birlikte, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet için, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet listesine de ihtiyacınız yok. Yediklerinizin kilo aldıran yiyecekler olmaması yeterli. Nasıl zayıflanır diyenler için zaten sitemiz içerisinde, zayıflatan besinler hakkındaki bilgilerimizi sıklıkla paylaşıyoruz. Şimdi daha fazla zaman harcamadan, elma sirkesi ile zayıflama amaçlı olarak, elma sirkesi ile zayıflama formülünü verelim:
1 ayda 8 kilo verdiren diyet olma özelliğini taşıyan elma sirkesi ile zayıflama formülü için gerekli malzemelere bakalım:

Dört bardak su
Dört yemek kaşığı bal
Dört yemek kaşığı elma sirkesi
Elma sirkesi ile zayıflama formülünde kullanmanız için vermiş olduğumuz malzemelerin tamamının, cam bir şişe içerisinde iyice karıştırılması gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı, her yediğiniz yemekten sonra, yarım çay bardağı içmeniz önerilmektedir. Elma sirkesi ile zayıflama amaçlı olarak önermiş olduğumuz bu formülü bir ay boyunca düzenli olarak uygular, ve yediklerinizi de özenli bir şekilde seçerseniz, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet uygulamasını siz de gerçekleştirmiş olursunuz.
Elma sirkesi ile zayıflamada neleri yememeye dikkat etmelisiniz? Özellikle şeker, beyaz un, tuz, yağ, içeriğinde katkı maddesi bulunduran besinler gibi yiyeceklerden, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet uygulamasını gerçekleştirdiğiniz sürece uzak durmanız önerilmektedir

Bu arada ben bal koymuyorum sadece sirkeli su içiyorum burda bal demiş,bunu bi şişeye yapıp içmek mantıklı aslında ben sabah bi bardak aç karınla akşam da yatarken içiyorum bundan yıllr önce faydasını görmüştüm aslında bakalım ve görelim:KK31:

2013 Eylül Annesiyim Bende:KK3:58 Kilo ile hamile kaldım tam 20 kilo alarak 78 kilo ile doğuma girdim,Şu an kilom 64.Dün akşam eşimin evet biraz versen iyi olur sözüyle gaza geldim bugünden itibaren başladımEn Büyük KKEn Büyük KKVe böyle birbirimizi gaza getirip daha faydalı oluruz diye düşündüm.Bugün sabah kalktım bir bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi içtim bide akşam yatarken içicem. öğlen ve akşam yemeklerinde ekmeği de kesicem tamamen diyet yapamıyorum emziriyorum çünkü. İşe geldim evden getirdiğim karbonatı su şişeme döktüm onu içiyorum şu tuper şişeleri varya 75 ml akşama kadar 4 defa içmeye çalışıcam bu şekilde şimdi elma sirkesi ve karbonatlı suyun etkilerini yazıcam.
Eylül annesiyim 60kg ile hamile kaldım 73ile doğum a gittim simdi 68kiloyum 8 kilo vermem gerek eşim de vermelisin diyor.elma sirkesimi karbonatmı karar veremedim.iştahim çok açık emziriyomda yardimci olursan çok sevinirim.Teşekkürler

Son düzenleme:
Eylül annesiyim 60kg ile hamile kaldım 73ile doğum a gittim simdi 68kiloyum 8 kilo vermem gerek eşim de vermelisin diyor.elma sirkesimi karbonatmı karar veremedim.iştahim çok açık emziriyomda yardimci olursan çok sevinirim.Teşekkürler

Ben ikisinide yapıyorum canım,bide karbonatlı su gerçekten tok tutuyo emzirmeyede hiç bi etkisi yok alkali su olduğu için sütün kalitesini arttırır diye okudum bi yerde zaten süt için bol bol su diyolar ya bi etkisi olmaz yani.başla istersen sende burdan destek oluruz birbirimize.

Bende 56,5 kilo ile hamile haldim simdi 64 um pek farkimiz yok sizlerle ne yapsakda versk bu kilolari dusunsenize her dogumda 7 8 kilo kalsa vay halimize ben sabahlari limonlu ilik suyun ise yaradigini duymustum ona basladim birde gobegim icin mekik cekiyorum burdan birbirimize destek olursak daha iyi kilo verebiliriz ama korkuyorumda verememekten ccunku istahimda cok acik n nasil dur diycez kendimize emzirirken bilemem

Bende 56,5 kilo ile hamile haldim simdi 64 um pek farkimiz yok sizlerle ne yapsakda versk bu kilolari dusunsenize her dogumda 7 8 kilo kalsa vay halimize ben sabahlari limonlu ilik suyun ise yaradigini duymustum ona basladim birde gobegim icin mekik cekiyorum burdan birbirimize destek olursak daha iyi kilo verebiliriz ama korkuyorumda verememekten ccunku istahimda cok acik n nasil dur diycez kendimize emzirirken bilemem

Canım çalışıyorsan su şişeni koy önüne gördükçe iç karbonatlı suyu,evdeysen evde gözünün önüne koy :KK9:

Canım çalışıyorsan su şişeni koy önüne gördükçe iç karbonatlı suyu,evdeysen evde gözünün önüne koy :KK9:

Hala dogumiznimdeyim ise baslamadim sanki caalisinca daha kolay olur gibi geliyo evde ne yaptigimin farkinda degilim surekli bisey cikiyo neyse baslayim bari bende olcusu nasil karbonatin ortalama 1bardak suya ne kadar koyuyosun

Ben de varım 9 Eylül 2013 annesiyim.
70 kilo hamile kaldım.
82 kilo doğum yaptım.
şu an 75 kiloyum
fakat asıl bomba şu ki
normal kilom 58 :))

Ben ikisinide yapıyorum canım,bide karbonatlı su gerçekten tok tutuyo emzirmeyede hiç bi etkisi yok alkali su olduğu için sütün kalitesini arttırır diye okudum bi yerde zaten süt için bol bol su diyolar ya bi etkisi olmaz yani.başla istersen sende burdan destek oluruz birbirimize.

Yarın başlayayım o zaman peki ben karbonatlı suyu icerken diger yediklerimde değişiklik yapmayacağım değil mi çünkü açlıgıma hiç dayanamam zatwn benim tüm sorunum bu dayanıksız lıgım malesef işim çok zor ne yapayım nasıl vereyim bu 8 kiloyu.

Yarın başlayayım o zaman peki ben karbonatlı suyu icerken diger yediklerimde değişiklik yapmayacağım değil mi çünkü açlıgıma hiç dayanamam zatwn benim tüm sorunum bu dayanıksız lıgım malesef işim çok zor ne yapayım nasıl vereyim bu 8 kiloyu.

Canım ben ekmeği kestim sadece sabah yiyorum,öğlenleri akşamları yemiyorum.6 kiloda bende var:KK31:

Kızlar dün akşam internetten evde yürüyüş diye bi video var 45 dakikalık dün akşam yatırdım oğluşu önüme,bende o hareketleri yaptım oğlan kıkır güldü bu deli annem ne yapıyo acaba diye bende su içinde kaldım her akşam yapıcam,tavsiye ederim:KK66::KK66::KK66:

Kızlar dün akşam internetten evde yürüyüş diye bi video var 45 dakikalık dün akşam yatırdım oğluşu önüme,bende o hareketleri yaptım oğlan kıkır güldü bu deli annem ne yapıyo acaba diye bende su içinde kaldım her akşam yapıcam,tavsiye ederim:KK66::KK66::KK66:

Benimde evde trombolin var internetten almıştım hergün 10-15 dakika zıplayacam bakalım 68 den kaçı eksilecek.

Çok tok tutuyo ya dün öğlende ben yiyemedim hiç.

Sabah öglen az yedimama akşama acısı çıktı çok yedim dayanamadı m açlığa.çok moralim bozuk.3litre karbonatlı suyu içmeme rağmen çok açtım yedim offfff bu iştahı ne keser kızlar yardım edin nolur...

Bu arada ben bal koymuyorum sadece sirkeli su içiyorum burda bal demiş,bunu bi şişeye yapıp içmek mantıklı aslında ben sabah bi bardak aç karınla akşam da yatarken içiyorum bundan yıllr önce faydasını görmüştüm aslında bakalım ve görelim:KK31:

canım ben bir yerde okumuştum elma sirkesini balla tükettiğin zaman elma sirkesinin mideye zarar vermesini önlüyormuş o şekilde tüketmeye çalış

Sabah öglen az yedimama akşama acısı çıktı çok yedim dayanamadı m açlığa.çok moralim bozuk.3litre karbonatlı suyu içmeme rağmen çok açtım yedim offfff bu iştahı ne keser kızlar yardım edin nolur...

Bence emzirdigimiz surece istah sorunu devam edecek inşallah emzirme bitince istahlar böyle kalmaz

X