2013 Eylül Anneleri Gelin Birlikte Kilo Verelim

Bence emzirdigimiz surece istah sorunu devam edecek inşallah emzirme bitince istahlar böyle kalmaz

Bencede fakat 1yada1 buçuk yıl içinde hep böyle fazla kilolarla mı duracağız kilolu olmak zor birşeymis.öncelikle hareket edecek halin kalmıyor.gardrobundakiler olmuyo. Moralin bozuluyor ..iştah kesilmezse nasıl kilo verecez?

Kızlar ben de varımm...aslında benim hamilelik kilom kalmadı 68.5 le hamile kaldım 12 liko aldım..şu an 67.7 lerde falanım..ama ama oğluşum tüp bebek olduğu için tedavi sırasında çok kilo aldım o yüzden yaklaşık 5 kilo vermem lazım..iştahım inanılmazz.hamileyken gebelik şekeri çıkmıştı hala onun etkileri var azıcık acıksam hoppp kan şekerim düşüyo

Kızlar ben de varımm...aslında benim hamilelik kilom kalmadı 68.5 le hamile kaldım 12 liko aldım..şu an 67.7 lerde falanım..ama ama oğluşum tüp bebek olduğu için tedavi sırasında çok kilo aldım o yüzden yaklaşık 5 kilo vermem lazım..iştahım inanılmazz.hamileyken gebelik şekeri çıkmıştı hala onun etkileri var azıcık acıksam hoppp kan şekerim düşüyo

Merhaba.galiba benim de kan şekerim düşüyo çünkü acıkınca elim ayağım titriyor seninde öyle mi? Bilgi verirsen sevinirim.kanşekeri düşünce hherhangi bir zararı olurmu ilaç falan kullanmak gerekirmi cnm?

Suya devam elma sirkesinede devam acayip tuvalete çıkıyorum ve kendimi çok hafif hissediyorum :KK16:

Merhaba.galiba benim de kan şekerim düşüyo çünkü acıkınca elim ayağım titriyor seninde öyle mi? Bilgi verirsen sevinirim.kanşekeri düşünce hherhangi bir zararı olurmu ilaç falan kullanmak gerekirmi cnm?

Canım bildiğim kadarıyla zararı yok ama şöyle ani kan şekeri düşüşünde bayılma riski var ona dikkat etmek gerekiyo..ben hamileliğimde kan şekeri ölçüm cihazı almıştım ordan biliyorum şekerimin düştüğünü..Aynen elim ayağım titriyo gözüm kararıyo..

ya kızlar konuyu devam ettırsenızya...bende yenı basladım.20 kılo aldım hamılelğımde 91 le doğuma gırdm.şu an 85 ım.ama bana eşim bırşey dıyemez ya ızın vermeyın sızede zayıfla vs demesıne.sız bır evlat verdınız ona 9 ay boyunca neler cektınız tabıkı kıloda aldınız.zaten uzluyorsunuz bırde esınızın ver demesı çok ayıp bence.bızde bılıyoz herhalde vermemız gerektıgını.eşim bana dese çok kızardım ben:KK47:

ya kızlar konuyu devam ettırsenızya...bende yenı basladım.20 kılo aldım hamılelğımde 91 le doğuma gırdm.şu an 85 ım.ama bana eşim bırşey dıyemez ya ızın vermeyın sızede zayıfla vs demesıne.sız bır evlat verdınız ona 9 ay boyunca neler cektınız tabıkı kıloda aldınız.zaten uzluyorsunuz bırde esınızın ver demesı çok ayıp bence.bızde bılıyoz herhalde vermemız gerektıgını.eşim bana dese çok kızardım ben:KK47:

Canım katılım olsa devam ettircez ama çalışıyo musun sen evde misin?

dogum olunca bıraktım cnm. 2 yasına kadar duşunmuyorum nasıpse.tabı evdeyken dıyet daha zor.yuruyuş ımkansız bebışler kuçuk havalar daha ısınmadı

İnternetten evde yürüyüş diye bi şey var onu aç yap 45 dk.inan dışarda yürümektan daha etkili.

merhaba ben doğum öncesi 48 kiloydum 64 kilo doğum yaptım ama mecburi sezeryan oldu. çocuğum şimdi 7 aylık tabi bende 59 kiloyum artık gayet normalim aslında boyuma göre ama biraz göbek kaldı ona bişey yapamadım :KK50:

geçmişi tam okuyamadım konu kilo vermek olunca acele davranmak istedim 54 ile hamile kaldım 9 kilo aldım şimdi hamile kaldığım kilolardayım ama benim sorunum doğum kiloları değil ben zaten tombik hamile kalmışdım 8-10 kilo vermem gerekiyor kısa boyluyum 8 kilo fazlalık komple göbeğimde ve üst bölgede sinirim bozuluyo karbonhidrat diyetine başlıcam 3 gün felan yaptım kayınvalidemler geldi bıraktım çünkü o geldiğnde 2 günde 1 börek yiyoruz:)) ama o 3 günde bile eşim farketti sonuç alırsam yazarım beni kuzenim bu d,yetle 15 kilo verdi kısa zürede ama sonrasında dikkat etmek lazım aynı hızla alınıyo çünkü

Ben de kilo vermeye çalışıyorum yavaştan. Karatay diyeti yapmaya çalışıyorum. 2 yıl önce yapmıştım. Çook rahat, Türk mutfağına uygun. Verdiğim kiloları da hemen geri almadım. Tabi şimdi, o zamanki gibi tam olarak uymasam da, ekmek pek yemiyorum, akşam yemekten sonra bişey yemiyorum. 4 nisandan beri 3,5-4 kilo verdim. Bir sürüüüü kaçamaklar var tabi. 73,5'dan 69,5'a indim. Şu yazdığım rakamlara inanamıyorum :KK53:
41+0'da doğan kızımın, doğuma 3 hafta kala +5 kilo hediyesi kaldı, gider inşallah:KK31:

56 kiloya düştüm Allahıma şükürler olsun yani hem hamilelikte aldığım 20 kilo üstüne +2 kilo daha verdim görenler hayretler içinde hatta tanımayanlar anne olduğuma bile inanmıyolar eylülde tatile hazırım:cool::cool::cool:

maşlahh ne güzelll ben kzıma 58 le hamile kaldım 80 le doğuma girdim doğumdan hemen bir gün sonra tartıldım 73 kg geldim 10 gün sonra 66 ya düştüm :9 ama sonra süt olsun die yedim 73 tekrar geri döndümm :KK43: snra sütümde bir artış olmadııı yedim haldee daha snra kıızım dört aylıken ekmek ve abur cuburu kestim şekeri tamen ve spor tabisi birde burda düzenli bir sayfaya girerek 60 kgye indim şimdi tekrar hamileyim 61 le hamile kaldım 68 kgyim en fazla 70 miş olurumm fazla yiyemiorum sıcaktan dogurur dogurmaz bir 64 65 olurum en kötü abur cubur ekmeksiz bir dikatle bende yavaştan veririmm

maşlahh ne güzelll ben kzıma 58 le hamile kaldım 80 le doğuma girdim doğumdan hemen bir gün sonra tartıldım 73 kg geldim 10 gün sonra 66 ya düştüm :9 ama sonra süt olsun die yedim 73 tekrar geri döndümm :KK43: snra sütümde bir artış olmadııı yedim haldee daha snra kıızım dört aylıken ekmek ve abur cuburu kestim şekeri tamen ve spor tabisi birde burda düzenli bir sayfaya girerek 60 kgye indim şimdi tekrar hamileyim 61 le hamile kaldım 68 kgyim en fazla 70 miş olurumm fazla yiyemiorum sıcaktan dogurur dogurmaz bir 64 65 olurum en kötü abur cubur ekmeksiz bir dikatle bende yavaştan veririmm
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım,sen şimdi hamilelikte bebeğini beslemeye bak doğumdan sonra bi şekilde veriliyo dediğin gibi ekmeği kesip suyu bol bol içince istediğin kiloya düşersin cnm.

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım,sen şimdi hamilelikte bebeğini beslemeye bak doğumdan sonra bi şekilde veriliyo dediğin gibi ekmeği kesip suyu bol bol içince istediğin kiloya düşersin cnm.
evet canımm haklısınn tabiki iki bebekle istemeden ericeme eminim ki rahat bir insan deilim evi her gün çekip ceviririm mutlaka gider yavastanda olsa gitsin ama asla eklemicem busefer

X