Meme küçültme

çok büyük göğüslere sahip olarak soruyorum meme küçültme operasyonu geçiren var mı?? tavsiye ederler mi??

sevgili damlabebek ben 22mart cmt günü meme küçültme ameliyatımı oldum şuan gayet iyiyim bazı hareketlerim sınırlı ama kısa bir süre sonra bunlarda geçecek daha tam şeklini almamasına ramen sonuç çok motive edici mutlaka düşün derim şarların elveriyorsa sağlıklı günler

çok büyük göğüslere sahip olarak soruyorum meme küçültme operasyonu geçiren var mı?? tavsiye ederler mi??

Merhaba Damlabebek,

Meme küçültme ameliyatlarında mutlu olma oranı oldukça yüksektir. Meme küçültme öncelikli olarak bir sağlık sorunu olarak ele alınmalıdır. Bel-omuz ağrıları boyun fıtığı kolda uyuşma pişik-koku gibi hijyen sorunları varsa mutlaka ameliyat olunmasını öneriyoruz. İri göğüsler estetik olduğu kadar sağlığınızı da olumsuz etkiler. Sorularınız olursa memnuniyet duyarız yanıtlamaktan..

Sağlıkla, sevgiyle kalın lütfen

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Bende küçültme operasyonunu düşünüyorum ama kafamda bir sürü soru işaretleri var. Benimki 80 D cup, oldukça sarkmış vaziyetteler, hani eskilerde kalem testi, derlerdi ya düzineyi yine taşır herhalde bendekiler :KK52: Ameliyat olduktan sonra dikiş izleri, meme başında hissizlik durumu oluyormuş. Nasıl bilen var mı?

Bende küçültme operasyonunu düşünüyorum ama kafamda bir sürü soru işaretleri var. Benimki 80 D cup, oldukça sarkmış vaziyetteler, hani eskilerde kalem testi, derlerdi ya düzineyi yine taşır herhalde bendekiler :KK52: Ameliyat olduktan sonra dikiş izleri, meme başında hissizlik durumu oluyormuş. Nasıl bilen var mı?

Sevgili Saplantı,

Meme küçültme ameliyatları artık çok az iz ve sinir kusuru olmadan, yani hissizlik riskine meydan verilmeden yapılabilmektedir. Başka sorularınız olursa memnuniyetle yanıtlayacağımızı bilmenizi isteriz..

Sevgiyle, sağlıkla kalın..

Merhaba doktor bey.Ben henüz 25 yaşındayım ve göğüs bedenim 85C-75kiloyum.Daha önce danıştığım bir doktor çok komik durur bence deneme dedi ama göğüs aramda ufak ufak yaralar oluşuyor,koku oluşuyor.Sırt ağrımda var ama sebebi göğüslemi alakalıdır bilmiyorum.Daha önce 10cm fibroadenomda aldırdım.Biri büyük biri küçük haliyle.Siz ne önerirsiniz?

Sevgili Saplantı,

Meme küçültme ameliyatları artık çok az iz ve sinir kusuru olmadan, yani hissizlik riskine meydan verilmeden yapılabilmektedir. Başka sorularınız olursa memnuniyetle yanıtlayacağımızı bilmenizi isteriz..

Sevgiyle, sağlıkla kalın..

mrb doktor bey bi sorum olacaktı.ben şu an hamileyim zaten büyük göğüslü birydim hamilelik sebebiyle daha da deforme oldular ben artk kesin yaptırmaya karar verdim fakat 2. bi hamilelikte tekrar eski haline dönermi yada emzirirken sorun yasar mıyım cunku cok gecmeden 2. bebeği dusunuyorum

Merhaba doktor bey.Ben henüz 25 yaşındayım ve göğüs bedenim 85C-75kiloyum.Daha önce danıştığım bir doktor çok komik durur bence deneme dedi ama göğüs aramda ufak ufak yaralar oluşuyor,koku oluşuyor.Sırt ağrımda var ama sebebi göğüslemi alakalıdır bilmiyorum.Daha önce 10cm fibroadenomda aldırdım.Biri büyük biri küçük haliyle.Siz ne önerirsiniz?

Sevgili Damn_Daisy,

Şu an ameliyata giriyorum. Uygun olduğumda size yanıt yazacağım.

mrb doktor bey bi sorum olacaktı.ben şu an hamileyim zaten büyük göğüslü birydim hamilelik sebebiyle daha da deforme oldular ben artk kesin yaptırmaya karar verdim fakat 2. bi hamilelikte tekrar eski haline dönermi yada emzirirken sorun yasar mıyım cunku cok gecmeden 2. bebeği dusunuyorum

Sevgili Tuğba,

Ameliyata giriyorum acil. yeni gördüm mesajınızı. detaylı bir yanıtı uygun olduğumda sizinle paylaşacağım..

Merhaba Doktor Bey size bir sorum olacaktı. Meme küçültme ameliyatı sonrası hangi marka sütyeni öneriyorsunuz? Sporcu sütyeni deyince bir sürü çeşidi var insanın kafası karışıyor. Sizce en iyisi hangisi? Şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Sevgili Tuğba,

İki hamilelik arasında kısa bir dönemden bahsediyorsunuz. En iyi ve kalıcı sonucu almanız için size önerimiz ikinci hamilelik sonrasında göğüs küçültme ameliyatı olmanız. Hamileliğin ardından emzirme dönemini tamamladıktan sonra bu operasyonu yaptırabilirsiniz..
Başka yanıtlamamızı istediğiniz bir soru olursa lütfen belirtin..

Sağlıkla kalın..

Merhaba Doktor Bey size bir sorum olacaktı. Meme küçültme ameliyatı sonrası hangi marka sütyeni öneriyorsunuz? Sporcu sütyeni deyince bir sürü çeşidi var insanın kafası karışıyor. Sizce en iyisi hangisi? Şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Sevgili Ezgi,

:)) Burada bir marka belirtmek çok doğru değil. Şöyle söyleyebilirim ama, altında baleni olmayan likralı ve kaliteli bir sütyen öneririz. Ben hastalarımıza bu şekildeki sütyenleri öneriyoruz.. Başka sorunuz olursa lütfen iletin..

Sağlıkla kalın,

Sevgili Ezgi,

:)) Burada bir marka belirtmek çok doğru değil. Şöyle söyleyebilirim ama, altında baleni olmayan likralı ve kaliteli bir sütyen öneririz. Ben hastalarımıza bu şekildeki sütyenleri öneriyoruz.. Başka sorunuz olursa lütfen iletin..

Sağlıkla kalın,

Peki ben belirtsem olur mu dermişim :) Teşekkür ederim kale alıp cevap verdiğiniz için. Bir hafta normal sütyen kullanılmış daha sonra dediğiniz gibi bir sütyen alınıp kullanılmaya başlanmışsa çok geç kalınmış mıdır? İlk hafta çok önemli miydi? Kusura bakmayın korkularım var da, teşekkür ederim şimdiden

Peki ben belirtsem olur mu dermişim :) Teşekkür ederim kale alıp cevap verdiğiniz için. Bir hafta normal sütyen kullanılmış daha sonra dediğiniz gibi bir sütyen alınıp kullanılmaya başlanmışsa çok geç kalınmış mıdır? İlk hafta çok önemli miydi? Kusura bakmayın korkularım var da, teşekkür ederim şimdiden

Sevgili Ezgi,

İlk hafta iyileşme sürecinin ilk evresi ve doktorunuzun önerilerini uygulamalısınız. Ama ilk hafta normal, sonra önerilen sutyeni kullanmışsınız bunun zararı olmayabilir. Dediğim gibi ilk hafta kullansaydınız çok daha iyi olurdu, en azından endişelenmenize gerek kalmazdı.. Merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletin lütfen...

Sevgiyle kalın.

arkadaslar ben persembe ameliyat oldum.ameliyatimi adana da ersal kaya yapti 4000 tl ye.cok memnun kaldim.ameliyatim 4 saat surdu.olculerim 38E idi yani 85E simdi ameliyat sutyeni takiyorum 38B.agrim fazla olmadi bugun pansumana gidicem.yillardir cektigim sikintilarin yaninda bu hicbirsey.zaten ilk 1 haftadan sonra rahat gececekmis.kendimi yormadan ayakta is bile yapiyorum.simdi heyecanla yeni sutyen bikini ve kiyafet alacagim gunleri bekliyorum.bu arada sutyeni markayi tam yazmiyim ama siz anlarsiniz m&spnser dan ameliyat sutyeni diyip aldim

Sevgili Ezgi,

İlk hafta iyileşme sürecinin ilk evresi ve doktorunuzun önerilerini uygulamalısınız. Ama ilk hafta normal, sonra önerilen sutyeni kullanmışsınız bunun zararı olmayabilir. Dediğim gibi ilk hafta kullansaydınız çok daha iyi olurdu, en azından endişelenmenize gerek kalmazdı.. Merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletin lütfen...

Sevgiyle kalın.

Cevabınız için teşekkür ederim. Siz cevap verdikçe sorular bitmiyor tabi :) Acaba ne zamana kadar sırt üstü yatmak zorundayım? Teşekkür ederim şimdiden

Merhaba hanımlar, benim bir sıkıntım var ve burada sizlerin tecrübe-tavsiyelerine ihtiyacım var.23 yaşında bir kızım var. Göğüsleri çok büyük ve bu ona büyük sıkıntılara ( boyun, omuz, sırt ağrıları ) sebep oluyor birde tabii kıyafet alırken istediğini alamıyor ve bu onu çok üzüyor. yardımcı olamamak beni de kahrediyor. Ameliyat olmayı düşündüğünü söyledi, ben önce karşı çıktım henüz bekar bir kız için riskleri olabileceğini düşündüm yani ilerisi için. Ancak o çok sıkıntıda ve ben ciddi bir depresyona girmesinden endişe ediyorum. Forumda, DENİZLİ 'de Pamukkale üniversitesinde ya da başka bir hastanede bu tecrübeyi yaşamış arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba? Neler yaşadılar şimdi memnunlar mı? zor bir süreçmidir? fiyatlar ne düzeyde? tavsiye ettikleri doktor var mı ? inanın çok ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederim.

SLM bana ankarada meme kücültme ameliyati yapan bir doktor ariyorum yardimci olucak birileri varmi ???

X