Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ürünlerle İlgili Sorularınızı Cevaplıyoruz!!

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
594
Ürünlerimiz hakkında kafanıza herhangi bir soru mu takıldı?
:80: Siz sorun biz cevaplayalım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba... Ben sitenizden rüya koltuk takımını ve city yatak odasını beğendim,almak istiyoruz...Ürünlerinizi görebileceğimiz bi mağazanız var mı?
Oturma gruplarınızın yay sistemi nasıl, oturma yerlerinde çökme olur mu? Yumuşak mı... Yatak odasının dolabının sürgü sistemi nasıl...Üstten destekl mi, sürgülerde düşme olur mu? Ve baza ekletebiliyor muyuz?

Son düzenleme:
Merhaba... Ben sitenizden rüya koltuk takımını ve city yatak odasını beğendim,almak istiyoruz...Ürünlerinizi görebileceğimiz bi mağazanız var mı?
Oturma gruplarınızın yay sistemi nasıl, oturma yerlerinde çökme olur mu? Yumuşak mı... Yatak odasının dolabının sürgü sistemi nasıl...Üstten destekl mi, sürgülerde düşme olur mu? Ve baza ekletebiliyor muyuz?

Merhaba. öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Mağaza ve depo maliyetlerini ürün fiyatlarına yansıtmamak adına tamamen internet üzerinden satış yapıyoruz. Fakat dilerseniz Cevahir AVM yanında bulunan Beytem Plaza Kat:4'de bulunan ofisimize gelerek, ürünlerin kartela seçeneklerini görebilir ve seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz kumaş kartelasını ücretsiz olarak biz de evinize yollayabiliriz. Bilgi için 444 38 86.

Oturma gruplarımızda herhangi bir çökme durumu ile karşılaşmadık. Buna rağmen ürünlerimizde 2 yıl garanti seçeneği bulunuyor. Eğer ürünü beğenmezseniz de 7 gün içerisinde bildirerek koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek uygun ürünlere baza ekletebilirsiniz.

City yatak odasını yakından inceleme şansı için http://www.vivense.com/yatak-odasi-mobilyalari/city-yatak-odasi-modeli.html linki üzerinden videomuzu izleminizi tavsiye ederim. Yay sistemlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

İyi günler dileriz.

X