Doa Kozmetik Ürünleri

ysmgzldr

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.770
78
Merhaba kızlar. Birkaç blogger'ın kullanıp memnun kaldığını okuyunca Doa Kozmetikten birkaç bi şey aldım:
-Boyalı ve Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Besleyici Saç Bakım Şampuanı
-Saç Toniği
-Saç Kremi

Ürün içeriği olarak içimi çok rahatlattı. Ayrıca bitkisel olması, hayvan deneyleri yapmaması da hoşuma gitti. Bir de yerel ürün mis gibi de ucuz :KK23: 3 ürüne 31,50 tl verdim... Bakalım gelince de aynı şekilde beğenecek miyim? Ürünlerden memnun kalırsam şunları da denemek istiyorum:
-Shea Butter
-Kara Üzüm Çekirdeği Yağı (göz altı torbalanmaları için)
-Gül Suyu
-Sülfatsız Sandal Ağacı Duş Jeli

Siz kullandınız mı bu markadan, memnun musunuz?

Bende keşke daha önce tanışsaymışım bu firmayla dedim. Dürüst satıcı görmek bir tuhaf doğrusu. Ben deneme amaçlı argan yağı lavanta suyu aldım cildim ve saçım için hem uygun hemde kalitesini beğendim. Hediye çanta gönderdiler. Saç ürünleri almayı düşünüyorum kullananlar çok memnun kalmış.

bende burdan alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım
bir kere kafanızda ürünlerle ilgili soru varsa mail atın hemen geri dönüyorlar.siz tatmin olana kadar sorularınızı cevaplıyorlar
stokta olmayan bir ürünün ne zaman geleceğini sordum örneğin. şu an bilmiyoruz ama siz sipariş verin not olarakta o üründen istediğinizi söyleyin arkadaşlar ellerinde varsa hediye yollasınlar dediler
bunun yanında nerdeyse aldığım kadar üründe hediye koymuşlar kutuya

Bende keşke daha önce tanışsaymışım bu firmayla dedim. Dürüst satıcı görmek bir tuhaf doğrusu. Ben deneme amaçlı argan yağı lavanta suyu aldım cildim ve saçım için hem uygun hemde kalitesini beğendim. Hediye çanta gönderdiler. Saç ürünleri almayı düşünüyorum kullananlar çok memnun kalmış.

bende burdan alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım
bir kere kafanızda ürünlerle ilgili soru varsa mail atın hemen geri dönüyorlar.siz tatmin olana kadar sorularınızı cevaplıyorlar
stokta olmayan bir ürünün ne zaman geleceğini sordum örneğin. şu an bilmiyoruz ama siz sipariş verin not olarakta o üründen istediğinizi söyleyin arkadaşlar ellerinde varsa hediye yollasınlar dediler
bunun yanında nerdeyse aldığım kadar üründe hediye koymuşlar kutuya

aldım alalı kullanıyorum. pek çok pahalı katkı maddeli ürüne göre güzel ürünleri... özellikle saç kremini çok beğendim :) şampuanı biraz zor durulanıyor ama güzel... argan yağından en kısa sürede alacağım :)

Bende alsam mı almasam mı arasında kalmıştım ama deneyeceğim:) Doğal bitkisel şeyden niye korkayım ki ben piyasadaki şampuanları pahalı buluyorum içinde ne var belli değil. Bide, size de oluyor mu bilmiyorum bebeklerin kafasında konak olur ya onun benzeri bişey oluyor bende önlerde kepek oluyor deri döküntüsü gibi. Özellikle elseve elidor çok yapıyor bunu. Takip ettim sanırım derim hassas. Head shoulders yapmadı bi o toparlıyor. Zararlı birşeyler var ki böyle bir yan etkisi var. Şampuan ve krem alacağım hemen :) Şampuan kullanımıyla ilgili çok az miktar uygulayın demişler durulanmama sebebi oymus. Alışıyoruz tabi avucumuzu şampuanla doldurup saçlara boca etmeye :) :KK52:

Bende alsam mı almasam mı arasında kalmıştım ama deneyeceğim:) Doğal bitkisel şeyden niye korkayım ki ben piyasadaki şampuanları pahalı buluyorum içinde ne var belli değil. Bide, size de oluyor mu bilmiyorum bebeklerin kafasında konak olur ya onun benzeri bişey oluyor bende önlerde kepek oluyor deri döküntüsü gibi. Özellikle elseve elidor çok yapıyor bunu. Takip ettim sanırım derim hassas. Head shoulders yapmadı bi o toparlıyor. Zararlı birşeyler var ki böyle bir yan etkisi var. Şampuan ve krem alacağım hemen :) Şampuan kullanımıyla ilgili çok az miktar uygulayın demişler durulanmama sebebi oymus. Alışıyoruz tabi avucumuzu şampuanla doldurup saçlara boca etmeye :) :KK52:

Canım benim o deri döküntüsü ara ara oluyordu. hatta yüzde ve kulakta da oldu. egzema dedi doktor. ketoral şampuan verdi saç için. şişe bitene kadar ketoral dışında başka bi şampuan kullanmadım. hemen geçirdi öneririm...

Kızlar Doa kozmetik 23 nisana özel yüzde 33 indirim yapmış :) Ben de sipariş verdim... Yüz için güneş kremi falan da yapmışlar ama onu anneler gününe bıraktım :KK66:

SHEA BUTTER
SÜLFATSIZ YÜZ YIKAMA JELİSÜLFATSIZ YÜZ YIKAMA JELİ
KERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİKERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİ
ARGAN YAĞIARGAN YAĞI (10 ML)
LAVANTA SUYULAVANTA SUYU

Hepsi 25 tl tuttu ve kargo ücretsiz :KK8:

Kızlar Doa kozmetik 23 nisana özel yüzde 33 indirim yapmış :) Ben de sipariş verdim... Yüz için güneş kremi falan da yapmışlar ama onu anneler gününe bıraktım :KK66:

SHEA BUTTER
SÜLFATSIZ YÜZ YIKAMA JELİSÜLFATSIZ YÜZ YIKAMA JELİ
KERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİKERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİ
ARGAN YAĞIARGAN YAĞI (10 ML)
LAVANTA SUYULAVANTA SUYU

Hepsi 25 tl tuttu ve kargo ücretsiz :KK8:

Şu an görünen fiyatlar üzerinden mi %33 indirimli yoksa görünen fiyat bu güne özel %33 indirimli fiyatı mı? Daha önceden bakmadığım için bilemiyorum ama anladığım üye olan herkese bu fiyatlar üzerinden %33 indirim oluyor.

Şu an görünen fiyatlar üzerinden mi %33 indirimli yoksa görünen fiyat bu güne özel %33 indirimli fiyatı mı? Daha önceden bakmadığım için bilemiyorum ama anladığım üye olan herkese bu fiyatlar üzerinden %33 indirim oluyor.

aynen öyle. siteden üye olunca size özel 33lük indirimli fiyat görünüyor... :)

Doa kozmetik ne oluyo canım. Oriflame avon gibi katalog markası mi?

Hayır canım. Yerli bir kozmetik markası. Doğal ürünler üretip satıyorlar. Amatör gibi görünen ama bence bir hayli güzel iş çıkaran bir marka. Fiyatları da çok uygun. Bir nevi Mecitefendi markası gibi :KK31:

sitesinden ürünlerini inceleyebilirsin: doakozmetik . com

Son düzenleme:
Canım benim o deri döküntüsü ara ara oluyordu. hatta yüzde ve kulakta da oldu. egzema dedi doktor. ketoral şampuan verdi saç için. şişe bitene kadar ketoral dışında başka bi şampuan kullanmadım. hemen geçirdi öneririm...

Çok teşekkür ederim evet öyleymiş bi arkadaşımda da var egzamaymış o dedi doktora gideyim en iyisi. 23 Nisan indiriminden aldım şampuanımı güneş kremini ve daha bi sürü şey. Doayı seviyorum :)

merhaba arkadaşlar bende 23 nisana özel %33 indiriminden dolayı baya bi ürün sipariş ettim

HİNT YAĞI
HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI
KERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİ
YAĞLI SAÇLAR İÇİN SÜLFATSIZ SAÇ BAKIM ŞAMPUANI
SHEA BUTTER
L-ASCORBİC ASİT
SÜLFATSIZ YÜZ YIKAMA JELİ
GÜNEŞ KORUYUCU CİLT KREMİ
SİVİLCELİ CİLTLER İÇİN BAKIM SABUNU
NEMLENDİRİCİ CİLT SERUMU
SKUALEN
KIRIŞIKLIK KARŞITI CİLT SERUMU
TON DÜZENLEYİCİ CİLT SERUMU
KİL

Kendimi tutamadım böyle indirimi görünce bakalım ürünler gelince yorumlarını yazarım ama gerçekten hepsi normalde uygun fiyatta birde indirim olunca biz kadınlar ne var ne yok alıyoruz...:KK3::21::KK1:

merhaba arkadaşlar bende 23 nisana özel %33 indiriminden dolayı baya bi ürün sipariş ettim

HİNT YAĞI
HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI
KERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİ
YAĞLI SAÇLAR İÇİN SÜLFATSIZ SAÇ BAKIM ŞAMPUANI
SHEA BUTTER
L-ASCORBİC ASİT
SÜLFATSIZ YÜZ YIKAMA JELİ
NEMLENDİRİCİ CİLT SERUMU
SKUALEN
KİL

Kendimi tutamadım böyle indirimi görünce bakalım ürünler gelince yorumlarını yazarım ama gerçekten hepsi normalde uygun fiyatta birde indirim olunca biz kadınlar ne var ne yok alıyoruz...:KK3::21::KK1:

özellikle şunları kullandıktan sonraki fikirlerini paylaşırsan mutlu olurum :KK31:
NEMLENDİRİCİ CİLT SERUMU
SKUALEN
KİL

Son düzenleme:
özellikle şunları kullandıktan sonraki fikirlerini paylaşırsan mutlu olurum :KK31:
NEMLENDİRİCİ CİLT SERUMU
SKUALEN
KİL

bende çok merak ediyorum sivilce sabunu , serumları ve güneş koruyucuyu çünkü leke problemi var bende ve 3 ay sonra düğünüm var tca yapacaktım bu mevsimde imkansız olduğu için sipariş etmiştim ama iptal ettim tek umudum bunlar bakalım kullanınca kesinlikle paylaşırım.

DOA candır , gerisi heyecandır:KK66: O güzelim sabunlarını deneyin ... yerli malı , zehirsiz kozmetik , çok uygun fiyatlar.. Bi de yorumlarını okuyun sitede tatlılar mı ?! Çook !!

Hemen hemen ilk piyasaya çıktıklarından beri alışveriş yapıyorum sürekli evet ürünleri güzel kaliteli ama hiç gelişme göstermemelerinden memnun değilim. Ambalaj konusuna azıcık özenseler keşke.

X