Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafeti

hehehehehe ay cnm benım emınım ıstedıgın gıbı bısey bulucaksın boyle ısler hep son anda hızlıca oluor bızım oyle oldu :KK16:

ama ne ıstıyosan giy sen o gunun yıldızı olucaksın sonucta :KK49:

dur bak sana bı fıkrım var mesaj atıorum hemen

Benim biraz romantik bir yapım olduğundan genelde uçuş uçuş şifon, ya da dantel elbiseleri beğeniyorum. Ama aklımda evde olmasını istediğimden hep uzun değil de, diz hizası elbiseler vardı. En son bir yerde gördüm internette şuan hatırlayamıyorum tabii, komple dantel, kalem etek dize kadar arkadan hafif yırtmaçlı, kolları da karpuz kol gibi omuz kısmı kabarık, uzun kollu bir modeldi, onu çok beğenmiştim. Su yeşili veya pudra pembesi de yakışır diye düşünüyorum. Ayrıyetten, erkek arkadaşım Nisan ortasında askerden geleceğinden, en kötü ihtimal Mayıs başında nişanı yapsak o süre içinde elbise özel dikim olacağından yetişir diye düşünüyorum. Yani ne kadar işçiliksiz model, o kadar yüksek performans ve memnuniyet..
:KK31:

sade şık zarif bir elbise tercih edebilirsiniz..:KK19:
hayırlı uğurlu olsun şimdiden mutluluklar .. :123:

Kızlar herkese iyi geceler...

Evde yapılacak nişanım için sizce hangi elbise daha uygun? Birde hangisini daha cok begendiniz? Uzun olması abartımı olmuş. Lütfen gerçek fikirlerinizi söyleyin:) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396308330.632417.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar herkese iyi geceler...

Evde yapılacak nişanım için sizce hangi elbise daha uygun? Birde hangisini daha cok begendiniz? Uzun olması abartımı olmuş. Lütfen gerçek fikirlerinizi söyleyin:)Eki Görüntüle 1047120

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben sağdakini beğendim..çok tarz ve zarif görünüyor,tabi üstünüzde nasıl duruyor bilemiyorum..):

X