Bebek İkinci El Yeniler eklendi sayfa 23 Markalı temiz ürünler

image.jpg
image.jpg

Adidas 26 numara spor ayakkabı . Kızım uzun süre kullandı . Asıl rengi daha canlı pembe ama resimde farklı çıkıyor nedense .
Yırtık yok . Sadece 10 Tl .

image.jpg

23 numara adidas erkek spor ayakkabı . İsteyen olursa foto eklerim ,çok sevdiği için uzun süre giyildi sadece 10 tl

Günaydın, yine ben :)
chicco botlar aklımda. tek düşündüren kızım şimdi 25,5 numara bot giyiyor. yaza doğru 26 giyer mutlaka. kışın tam olur mu? kalıp dar diyince düşündüm. yoksa çok şık kaçırmak istemiyorum.
bir de bunların bedenleri nedir?
image.jpg image (1).jpg image (2).jpg

Günaydın, yine ben :)
chicco botlar aklımda. tek düşündüren kızım şimdi 25,5 numara bot giyiyor. yaza doğru 26 giyer mutlaka. kışın tam olur mu? kalıp dar diyince düşündüm. yoksa çok şık kaçırmak istemiyorum.
bir de bunların bedenleri nedir?
Eki Görüntüle 1339342 Eki Görüntüle 1339343 Eki Görüntüle 1339345
Merhaba tekrar görüştüğümüze sevindim :KK54:

Kızım şu anda 27 giyiyor ama botları giydiğinde rahatsız olup çıkarmak istiyor .
Kızınız şimdi 25,5 giyorsa kışın olur mu emin olamadım . Önümüzdeki kışa kadar 1 numara büyüse 26,5 olur giyebilir ama çorap falan derken ancak çok kısa süre giyer gibi düşündüm . Tabii tahmin sadece siz daha iyi bilirsiniz .

Kot şortların ikiside ikiside 4-5 yaş .
Belin iç kısmında ayarlayabilir lastiği var .
Tulum ise 3-4 yaş .

kot şortlar büyük olur bu yaz giyemez zaten 13,5 kg :) olsun kısa sürede olsa giyebilir botları çok beğendim. bir de chicco 26 numara sandalet vardı hatırlar mısınız? geçen yaz küçük diye almadım bu yaza kısmet olacak, eğer duruyorsa onları da almak istiyorum. ve pembe tulum bu yaz tam olur bence. hepsi için toplam nedir?

kot şortlar büyük olur bu yaz giyemez zaten 13,5 kg :) olsun kısa sürede olsa giyebilir botları çok beğendim. bir de chicco 26 numara sandalet vardı hatırlar mısınız? geçen yaz küçük diye almadım bu yaza kısmet olacak, eğer duruyorsa onları da almak istiyorum. ve pembe tulum bu yaz tam olur bence. hepsi için toplam nedir?

Pembe tulumda fotoyu eklemiştim . Toplu iğne başı kadar tükenmez kalem lekesi var , farkettiniz değil mi ? Sonra yanlış anlaşılma olmasın .
Sandaleti hatırladım ama satıldı o .

Bot ve tulum 25 olur .

Yoo farketmedim :) sorun degil. Sandalete uzuldum. Ekleyeceginiz 26 numara sandalet yoksa eger, bot ve tulumu alayim. Yarin hesabiniza yatiririm. Ozelden goruselim :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    4,8 KB · Görüntüleme: 62
  • image.jpg
    image.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 50
  • image.jpg
    image.jpg
    9,9 KB · Görüntüleme: 55
  • image.jpg
    image.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 56
  • image.jpg
    image.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 48
İstanbulda neredesiniz acaba? bir sürü şey beğendim ama büyüklük yönünden emin olamadım. Benim kızım daha 19 aylık ama çok cüsseli ve iri. Mesela carters ve gapda 3 yaşlar şu an ya tastamam oluyor ya da küçük geliyor. bana makul bir uzaklıktaysanız buluşup elinizde ne varsa bakmak isterim.

Merhaba satılmadıysa aşağıda resimlerini belirttiklerimi almak istiyorum tabi 4-5 yas Olanları yarın uzunca görüselim

Merhaba ,
Pembe tulum ve bot satıldı diğerleri duruyor .
İlk şort resimde biraz farklı çıkmış ama nasıl desem çok daha açık sanırım somon rengi ve biraz taşlanmış bir model , mothercare marka 4-5 yaş
Kot şort h&m 4-5 yaş
Kot tulum zara 4-5 yaş
Kot etek maalesef 3 yaş gap
Bluz astarlı şifon chicco 5 yaş . Aslında konudaki pantolonla takım şeklindeler .

Hepsinin bel iç kısmında ayarlayabilir lastiği mevcut . Kızınız eğer zayıfsa ürünler olur .

X