Vücut Kremleri Bepanthen krem bepanthol mu oldu

Vücut kremleri, losyonlar

pinkLipstick

"EL-SAMED"
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2013
572
17
Arkadaşlar dün bepanthen istedim eczaneden bebanthol yüz ve vücut kremi verdi bu iki krem aynı mı
Bir de ben bu ürünü lazerden sonra yüzüme sürmek için aldım işe yarar mı yok şa hametan yanıkmkremi mi almalıyım
Şimdiden teşekkürler

Uzun sure billboardlarda reklamini yaptilar yillardir guvenle kullandigin merhem bepantol oldu diye :)

yok cnm, krem olanları farklı 3 ürün. Bephanthol mavi byzlı bir şişede. Eskisi gibi cok sıvı değil ama yine de başarılı.
hemen yoğun bir nem sağlıyor cilde. ben yüze kullanmıyorum ama o krem olanları uygun oranda karıştırıp yüzüne sürekli uygulayanlar var.

Arkadaşlar dün bepanthen istedim eczaneden bebanthol yüz ve vücut kremi verdi bu iki krem aynı mı
Bir de ben bu ürünü lazerden sonra yüzüme sürmek için aldım işe yarar mı yok şa hametan yanıkmkremi mi almalıyım
Şimdiden teşekkürler

Bende ağda kullanımından dolayı koltuk altı kararmasını giderdiğini bir çok yerde duyunca gidip aldım. eczacı bana da bepanthol verdi herhalde adı değişti canım yalnız kokusu farklı yani bepanthen kullandım çok hş kokuyordu, ben beğeniyordum bepanthol kokmuyor öyle :) kullanıp görücez bakalım

Bende ağda kullanımından dolayı koltuk altı kararmasını giderdiğini bir çok yerde duyunca gidip aldım. eczacı bana da bepanthol verdi herhalde adı değişti canım yalnız kokusu farklı yani bepanthen kullandım çok hş kokuyordu, ben beğeniyordum bepanthol kokmuyor öyle :) kullanıp görücez bakalım

ciddi misin koltuk altı kararmasına iyi geliyor mu eğer öyleyse bende deneyeceğim kararma vaar çünkü bende
peki nasıl kullanmamız lazım acaba

ciddi misin koltuk altı kararmasına iyi geliyor mu eğer öyleyse bende deneyeceğim kararma vaar çünkü bende
peki nasıl kullanmamız lazım acaba

valla canım aldım kullandım ama bir etkisini görmedim 2 ay sonra düğünüm var şu karartının artık gitmesini istiyorum jilet vurmadığım halde neden bembeyaz değil anlamıyorum :KK43:

evet canım onun adı değişti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X