Nakış yardımmmmmm

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

h_basak_18

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2012
23
1
arkadaşlar ben 8 aylık evliyim.kiraya oturmuştum.ev sıfırdı fakat şimdi nem aldığı için taşınıyorum haftaya. şimdiki oturma odam küçüktü o yüzden köşe takımı birde berjer almıştım .yeni evimin oturma odası bayağı büyük o yüzden çok boşluk olacak odada.şimdi ekstra bişey alacak durumda yok maddi açıdan. sizce ne yapayım doldurmak için:KK43: kötü mü görünür boş dursa

arkadaşlar ben 8 aylık evliyim.kiraya oturmuştum.ev sıfırdı fakat şimdi nem aldığı için taşınıyorum haftaya. şimdiki oturma odam küçüktü o yüzden köşe takımı birde berjer almıştım .yeni evimin oturma odası bayağı büyük o yüzden çok boşluk olacak odada.şimdi ekstra bişey alacak durumda yok maddi açıdan. sizce ne yapayım doldurmak için:KK43: kötü mü görünür boş dursa

ben olsam kendimi toparlayana kadar bir süre ektra birşey almaz o şekilde kullanmaya calısırdım elimdekilerle idare ederdim yani işin acıkcası bende sonucta bir kiracıyım her evden eve taşınınca yeni birşey almam veya atmam gerekirse yanarız

ben olsam kendimi toparlayana kadar bir süre ektra birşey almaz o şekilde kullanmaya calısırdım elimdekilerle idare ederdim yani işin acıkcası bende sonucta bir kiracıyım her evden eve taşınınca yeni birşey almam veya atmam gerekirse yanar

aynen öyle walla. kiracı olmak zor. maddi yönden rahatlasak bile eşimde sizin gibi düşündüğü için hiç bişey almaz kesin:O

inanki çok fazla mobilya yada eşyadan az eşyalrla dizayn etmek daha iyi ,üzülmeyin

X