2014 Nisan Anneleri Doğum Yapan Listesi

Tatlim benim kuzumun adida nisan :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dikkatimi çekti nisan annelerinin çoğu mart da doğum yapmış :)

sağlıkla büyüsün kuzular :)
kızımın doğum tarihi 14.3.2014 35 haftalık doğduk biz

aynı günlerde doğan bebişlerimizin gelişimleri nasıldır acaba

Kızlar Hepinizin bebisleri hayırlı olsun.
Benim yaramazdan firsat bulunca hemen ekleyecegim :KK66:

1+1= İdil ♥

Bende 39+5'te, 15.04.2014 Salı günü saat: 22:00'da normal doğum ile kızım DENİZ'imi kucağıma aldım. :nazar::KK16:

Ay burayi yeni farkettim :KK66: 08.04.2014 Alphan... Farkettimki benimle ayni gunde dogum yapan kimse yok ;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam arkadaşlar, bende 16.04.2014 tarihinde epidural sezeryan ile prensesim AZRA'yı kucağıma aldım çok şükür,Rabbim herkese bu duyguyu nasip etsin.Allaha'a emanetsiniz güzel anneler...

7 nisanda sezeryan ile kızım Asya Su' yu kucağıma aldım. Küçük meleğime alışmaya çalışıyorum. Ama aslında otomatik olarak onunla ilgileniyor, kabul etmiş olduğumu gözlemliyorum. Bazen onu emzirirken kucağımdaki bebek benim mi şimdi diye düşünüyor, ama uyurken çıkardığı seslere de yetişmek için o kadar çabuk ve hızlı hareket etmeme şaşırıyorum. :)

7 nisanda sezeryan ile kızım Asya Su' yu kucağıma aldım. Küçük meleğime alışmaya çalışıyorum. Ama aslında otomatik olarak onunla ilgileniyor, kabul etmiş olduğumu gözlemliyorum. Bazen onu emzirirken kucağımdaki bebek benim mi şimdi diye düşünüyor, ama uyurken çıkardığı seslere de yetişmek için o kadar çabuk ve hızlı hareket etmeme şaşırıyorum. :)

Ne garip duygular icerisindeyiz degil mi? Ben de senin gibi dusunuyorum... İlk gunlerde oyuncak bebek gibi geliyordu... Simdide bakiyorumda sanki 10 tane bebek buyutmusum gibi 3 hafta olmasina ragmen coktan alismisim farkinda olmadan :KK66:

Bende 39+5'te, 15.04.2014 Salı günü saat: 22:00'da normal doğum ile kızım DENİZ'imi kucağıma aldım. :nazar::KK16:

Canım eklermisin 03.04.2014 16:35 te dünyaya geldi Kerem Mirza :)

Ay burayi yeni farkettim :KK66: 08.04.2014 Alphan... Farkettimki benimle ayni gunde dogum yapan kimse yok ;(

Selam arkadaşlar, bende 16.04.2014 tarihinde epidural sezeryan ile prensesim AZRA'yı kucağıma aldım çok şükür,Rabbim herkese bu duyguyu nasip etsin.Allaha'a emanetsiniz güzel anneler...

Hayırlı olsun kızlar =)
Allah analı-babalı büyütmeyi nasip etsin bizlere :nazar::KK16:

X