Izmir'li hatunlar haydi sohbete

kız bilmiyom tertip ne demek ben evet bayağı bi var delircem az kaldı :KK52:

delirmessin delirmessin o şimdi yeni gittiyse telefonda bulamaz ama sonra rahat olursunuz merak etme hatta heyecanlı bilem oluyo ne zaman arıca belli de olmuyo şak bi arıyo havalara ucuyosun özledim beee bende o günleri kocama tekrar askeremi ne yollasam hemde accık kafa dinlemiş olurum :KK23:

Ay yok kuzum muhasebe bana göre değil . Zaten düz hesapladım . Pazar ve Cumartesileri var mı yok mu bilmiyorum. Pazar kesin yok . Onu es geçtim :KK1:

Valla her gün evinize ekmeğiniz gelecek derdim ben . En zor ekmek almaya kimin gideceği :)

hiç bana ekmek deme evin tek cocugu oldumdan hep ekmek almaya ben giderdim benden kücükte yokki anacım onu yollim hep ihale bana kalırdı yazık bana ya :KK30:

delirmessin delirmessin o şimdi yeni gittiyse telefonda bulamaz ama sonra rahat olursunuz merak etme hatta heyecanlı bilem oluyo ne zaman arıca belli de olmuyo şak bi arıyo havalara ucuyosun özledim beee bende o günleri kocama tekrar askeremi ne yollasam hemde accık kafa dinlemiş olurum :KK23:

sorma ilk bende kafa dinlemek için gtsin istiyodum offf arıyodu iyidik bugün bi sabah aradı hazırlanıyodum o sırada mecbur kapattım öğlende dersteydm suratına kapattım saat bu oldu ne arayan var ne soran çok özlüyorum onu yaaa:KK1:

sorma ilk bende kafa dinlemek için gtsin istiyodum offf arıyodu iyidik bugün bi sabah aradı hazırlanıyodum o sırada mecbur kapattım öğlende dersteydm suratına kapattım saat bu oldu ne arayan var ne soran çok özlüyorum onu yaaa:KK1:

anam ağlıcama güldüm ya ben

ne kadar zamandır konusuyorsunuz

ya simdi aradı tavır yapıyo içine oturmuş telefonu açmamam okul 1. plan ben 2. plandayım senn için gittim askere yaptına bak diyo ama napim derste açamam ki teli 8 de evden çıkcam 7.40ta arıyo beni

suna bak ya sein de bir sorumlulukların oldunu unutuyor ama oda garibim napsın oda her zaman arayamıyor ondan sana kırılıyor askerlik zor iş vesselam

mart ın 8 de yengemin dogum günü vardı bir türkü bara gidip eglendik ondan sonrada alsancak gittik resmen gözlerim acıkta kaldı ben soguktan tir tir titriyorken miller mini mini eteklerle incecik kilotlu coraplarla cıkmıs biraz özendm acıkcası ben soguk oldundan babanne gibi giymiştim ben sakin olcanı düşünmüştüm saat gecenin 3 dü ama baktım herkez fıldır fıldır valla :KK51::KK51:

hoşbuldum :13:
sağol şeker sen nasılsın :KK51:
kendimi tanıtayım dimi önce.
karşıyaka tarafında oturuyorum,alsancakta çalışıyorum.
evliyim 24 yaşındayım henüz bebişim yok :KK42:

ehe bende tam alsancakla ilgili yazmıstım bende evliyim tatlım benimde bir bebiş daha yok ama istiyorum ne yalan sölim nasip kısmet

ehe bende tam alsancakla ilgili yazmıstım bende evliyim tatlım benimde bir bebiş daha yok ama istiyorum ne yalan sölim nasip kısmet
alsancağa yaz,kış fark etmez hep öyledir :KK12:
dilerim kısa zaman içinde isteğin yerine gelir.
ben de istiyorum artık ama eşim iş bulamadı henüz üniversiteden yeni mezun oldu.
izmirde tüm işlere kıtlık girmiş sanki 6 aydır yok yok yok!
bi düzene girsek bizde düşünüyoruz artık.
6 yıla doğru gidiyoruz :KK14:

Son düzenleme:
alsancağa yaz,kış fark etmez hep öyledir :KK12:
dilerim kısa zaman içinde isteğin yerine gelir.
ben de istiyorum artık ama eşim iş bulamadı henüz üniversiteden yeni mezun oldu.
izmirde tüm işlere kıtlık girmiş sanki 6 aydır yok yok yok!
bi düzene girsek bizde düşünüyoruz artık.
6 yıla doğru gidiyoruz :KK14:

ooooo maşallahhhh ya 6 yıl dilek olay bana göre bizim daha 2 yıl dolacak ama zaman cabuk geciyor gibime geliyor ne mezunu tatlım eşin

ooooo maşallahhhh ya 6 yıl dilek olay bana göre bizim daha 2 yıl dolacak ama zaman cabuk geciyor gibime geliyor ne mezunu tatlım eşin
çok çabuk geçiyor inan.
turizm seyahat işletmeciliği :KK31:
mezun olduğu bölümü geçtik artık her şekilde iş bakıyoruz diyebiliim ama bulamıyoruz bi o sıkıntımız var işte onun dışında çok iyi anlaşırız arkadaş gibiyizdir dışardan görenler bizi sevgili sanıyor öyle diyim :KK19:

çok çabuk geçiyor inan.
turizm seyahat işletmeciliği :KK31:
mezun olduğu bölümü geçtik artık her şekilde iş bakıyoruz diyebiliim ama bulamıyoruz bi o sıkıntımız var işte onun dışında çok iyi anlaşırız arkadaş gibiyizdir dışardan görenler bizi sevgili sanıyor öyle diyim :KK19:

dur dur bam telime bastın valla :KK30: biz de anlaşıyoruz ama cok didişiyoruz yaaa didişme halt yemiş hatta bogusuyoruz birde maddi sıkıntılar işin içine girince of of biz bu işi kurarken cevreden cok kazık yedik onları temizledik derken işi ogrenene kadar zaten millet seni parmagında oynatıyor farkındasın ama ses de cıkaramıyorsun resmen bir senede kendi yaşımın üstüne bir 5 yaş daha koydugumu hissettim insanın kendi işi olması daha mı zor yoksa hayat mı zor anlamadım

X